Czytaj więcej:
Wielka księga detektywa Pozytywki okładka

Średnia Ocena:Wielka księga detektywa Pozytywki

Wielka księga detektywa Pozytywki składa się z trzech wcześniej wydanych tytułów: "Detektyw Pozytywka", "Nowe problemy detektywa Pozytywki" a także "Pamiątki detektywa Pozytywki". Książka ebook zawiera wszystkie "kryminalne" sprawy, z jakimi do tej pory zmierzył się bohater. Podążając tropem detektywa Pozytywki, czytelnicy mogą samodzielnie rozwiązywać zagadki. O tym, czy znaleźli poprawne rozwiązanie, przekonają się na końcu książki.

Szczegóły
Tytuł Wielka księga detektywa Pozytywki
Autor: Kasdepke Grzegorz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wielka księga detektywa Pozytywki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wielka księga detektywa Pozytywki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wielka księga detektywa Pozytywki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Pawłowicz-Zaremba

  Idealna lektura dla chłopców lubiących przygody sensacyjne.

 • mwypychowicz

  Cudowne wydanie, historyjki, które zaciekawią każdego brzdąca

 • Anna Krol

  Idealna pozycja dla 5-6latka. Zagadki interesujące, niebanalne. Nawet rodzic czyta z zainteresowaniem.

 • martagp

  Świetne i śmieszne przygody super Detektywa. Dzidziuś może wyciągać wnioski i sprawdzać czy miało racje co do rozwiązania zagadki.

 • Laurelin

  Bardzo nieźle napisane, rozwija ciekawość i myślenie.Polecam!

 • Dominika Dobrzycka

  Super książka, dzieci ją uwielbiają. Razem z detektywem rozwiązują zagadki. Gorąco polecam.

 • anonymous

  Książka ebook uczy dzieci logicznie myśleć - dzieci rozwiązują zagadki wraz z detektywem. Raczej dla dzieci 5+

 • Milena

  Idealna książka. Zalecam wszystkim którzy bardzo lubią spędzać czas z dzieckiem czytając i rozwiązując zagadki.

 • Anna Kasprzak-Wojtalik

  Nauka logicznego i dedukcyjnego myślenia na przyjemnie!!!

 • Szukasia

  Gdy wzięłam tę książkę poi raz pierwszy do rąk na pierwszy rzut oka urzekło mnie bardzo staranne jej wykonanie wyróżniające się na tle moich doświadczeń z publikacjami różnorakich wydawnictw. Solidna okładka i dbałość o drobiazgi graficzne połączona z pełnym poczucia humoru widocznym już na okładce światem z opowieści. ;) Obdarowany został ośmiolatek więc miałam trochę obaw czy zagadki nie będą zbyt łatwe albo wręcz przeciwnie ponieważ ich poziom dość mocno wzrasta w kolejnych przygodach lecz okazały się bezzasadne a w momentach gdy samo czytanie okazywało się mniej ciekawe do dalszej lektury motywowała świadomość istnienia zagadki więc stał się to mądry sposób na ćwiczenie czytania bez dziecięcego gderania. :)Co ważne cerce Urwisa podbiły ilustracje które nieustanny się pretekstem do snucia swoich opowieści i nierzadko książka ebook została otwierana właśnie choćby po to a każdy sposób na styczność z książką jest dobry. ;) Udany zakup i zalecam całym sercem te interesujące i pouczające przygody! :D

 • Kossi

  Zagadki detektywa pozytywki! Klasyka! Bardzo niezła książka ebook dla dzieci w wieku 4-8 lat!

 • agnis0

  Zestaw paru części przygód detektywa Pozytywki w jednym. Bardzo nieźle się czyta, dzieci zainteresowane zagadkami i ich rozwiązaniami. Polecam!

 • Kamila Wawryniuk

  Moje dzidziuś jak zobaczylo ze ksiazka o Detektywie Pozytywce ma "tylko" 4,5 gwiazdki wrecz zmusilo mnie do wyslania recenzji pieciogwiazdkowej Niech swiadczy to samo za siebie Goraco zalecamy !!! Super!!!

 • Miłośniczka Książek

  Gdy wśród dorosłych padnie zapytanie o najbardziej słynnego detektywa wszech czasów, wszyscy bez wahania powiedzą: Sherlock Holmes. Jeśli jednak zapytamy o to dzieci, wtedy usłyszymy: detektyw Pozytywka! I wiecie co? Dzieci mają rację.Detektyw Pozytywka jest niesamowicie pozytywną i sympatyczną postacią. Prowadzi jednoosobową agencję detektywistyczną o nazwie "Różowe Okulary", która jest tak malutka, że ledwie mieści najpotrzebniejsze sprzęty i detektywa Pozytywkę w środku. Jego jedyną bronią jest kaktus, który wielokrotnie ocalił go z opresji. Najczęstszymi interesantami detektywa są dzieci, którym nasz drogi Pozytywka pomaga bez wahania, chociaż za jego usługi płacą mu jedynie słodyczami bądź słowem "dziękuję". Zgłaszają się do niego też dorośli i to z najróżniejszymi sprawami, od tych zupełnie błahych do całkiem poważnych, jak np podejrzenie o próbę otrucia. Dzięki bystremu umysłowi udaje mu się rozwikłać każdą zagadkę, z która przyjdzie mu się zmierzyć. A śmiechu jest przy tym co nie miara!Detektywa Pozytywkę powołał do życia Grzegorz Kasdepke, wielokrotnie nagradzany twórca literatury dziecięcej i młodzieżowej. W skład "Wielkiej księgi detektywa Pozytywki" wchodzą wszystkie do tej pory wydane książeczki o przygodach tego niesamowitego bohatera, czyli: "Detektyw Pozytywka", "Nowe przygody detektywa Pozytywki", "Pamiątki detektywa Pozytywki" a także "Wakacje detektywa Pozytywki". Każda z nich jest zestawem zagadek, które nasze dzieci mogą próbować rozwiązywać wraz z detektywem Pozytywką. Łącznie mamy do rozwiązania 45 zagadek, co zapewni dzieciakom a także ich rodzicom mnóstwo zabawy podczas wspólnie spędzanego czasu na lekturze książki. Dla ułatwienia na końcu książki zamieszczono na nie odpowiedzi, więc można potem sprawdzić, czy poprawnie rozwiązaliśmy poszczególne zagadki."Wielka księga detektywa Pozytywki" wydana została w twardej oprawie z ilustracjami Piotra Rychela, które doskonale współgrają z czytanym tekstem. Książka ebook ta stanowić może doskonały upominek dla wszystkich małych detektywów, które nie boją się wyzwań i chętnie rozwiązują zagadki. Ze względu na łatwy mowa i brak przemocy można ją czytać już młodszym dzieciom.Moja ocena: 5/6

 • Fallerwa

  Grzegorz Kasdepke to z pewnością jeden z ciekawszych twórców ebooków dla dzieci. Jego książki są wartościowe ze względu na przekaz i bardzo pomysłowe treściowo. Detektyw Pozytywka należy do ukochanych postaci książkowych mojego dziecka. Idealna akcja i wiele ciekawych, zaskakujących przygód.

 • Agnieszka Mazur

  To było nasze pierwsze zetknięcie z Detektywem Pozytywką i bardzo się cieszę, że od razu zaczęliśmy od "Wielkiej księgi". Nie było mowy, żebyśmy z synkiem poprzestali na jednej, dwóch czy nawet trzech zagadkach na posiedzenie, więc poszczególne tomy pochłonęlibyśmy pewnie w ciągu jednego dnia. To takie sympatyczne krótkie opowiadania, które zmuszają do myślenia zarówno maluchy, jak i rodziców. Detektyw Pozytywka rozwiązuje liczne zagadki, a my... razem z nim. Dzięki odpowiedniej konstrukcji książki każdy z nas może stać się detektywem, ponieważ objaśnienie poszczególnych spraw znajduje się dopiero na końcu "Wielkiej księgi". Bardzo sympatyczna pozycja, gorąco polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!