Wampir okładka

Średnia Ocena:


Wampir

Anna Krokosz - ur. 1972 r. w Człuchowie - poetka, redaktor, menadżer, geolog. Absolewntka Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego a także studiów podypolomowych Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie. Ukończyła kursy informatyczne i językowe, brała udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu zarządzania, marketingu i negocjacji. Posiada dyplom redaktora językowego. Była menadżerem w paru korporacjach, obecnie pracuje jako menadżer w wydawnictwie, jest również zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika naukowego a także redaktorem miesięcznika kulturalno - społecznego. Od lat jej pasją jest pisanie wierszy. W debiutanckim tomiku "Wampir" zgromadzone są utwory z lat 2003 i 2004.

Szczegóły
Tytuł Wampir
Autor: Krokosz Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Enlite
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Wampir w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Wampir PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • P

    „Wampir” to debiutancki tomik wierszy Anny Krokosz – z wykształcenia geolog i menadżer, z zamiłowania poetka. Ta pierwsza książka ebook cechuje się umiejętnością zamykania w słowach jej osobistych doświadczeń, opisywania spostrzeżeń i podawania świata w przystępnej formie. Autorka obserwuje życie i zastanawia się ponad sensem ludzkich przeżyć w odniesieniu do różnorakich sytuacji. Czytając „Wampira”, można zauważyć sprawność w operowaniu środkami poezjotwórczymi. Poetka nie dystansuje się od świata przeżyć, dzielnie wchodzi w obszar zjawisk egzystencjalnych i psychologicznych, żeby za chwilę zrobić przerwę na prostotę i zwyczajność. Buntuje się przeciw rożnym zjawiskom, potem poddaje się temu, co jest niezależne od nas. Tomik kończy się pytaniem, pełnym optymizmu i nadziei: czy wystarczy ciepła dla drugiego człowieka?… Każdy z nas tej nadziei potrzebuje.Adam Zbrzeżny