Czytaj więcej:
W pułapce kobiecości. Czyli o kobietach i dla kobiet (nie)doskonałych okładka

Średnia Ocena:W pułapce kobiecości. Czyli o kobietach i dla kobiet (nie)doskonałych

"»W pułapce kobiecości« to zestaw esejów skierowanych do nas – dziewczyn – znajdujących się na różnorakim etapie życia. To opowiadanie o tym, co nas boli, na co brakuje nam odwagi i z czym musimy się na co dzień mierzyć. To książka ebook o kobietach, o mnie, o Tobie i napisana dla Was, abyście zrozumiały, że w pułapce kobiecości nie tkwicie same i możecie śmiało uśmiechnąć się do siebie na myśl o własnej nieperfekcyjności i pomimo przejściowej bezsilności. W książce pdf pokazuję Ci własną wizję tego, jak, będąc kobietą, nie zwariować w dzisiejszym świecie i jak poczuć to, co najcenniejsze w życiu, czyli spełnienie. Przeczytasz o tym, jak poradzić sobie z presją otoczenia, obalić stereotypy, pokochać siebie miłością bezwarunkową, zaakceptować własne ciało i wady partnera. Piszę również o innych tematach, które słynne są tylko kobietom." Paulina Pietrzyk

Szczegóły
Tytuł W pułapce kobiecości. Czyli o kobietach i dla kobiet (nie)doskonałych
Autor: Pietrzyk Paulina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W pułapce kobiecości. Czyli o kobietach i dla kobiet (nie)doskonałych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W pułapce kobiecości. Czyli o kobietach i dla kobiet (nie)doskonałych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W pułapce kobiecości. Czyli o kobietach i dla kobiet (nie)doskonałych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Doskonała książka, którą od momentu przeczytania zalecam każdej kobiecie. Cała prawda o kobiecości i kobiecych dylematach. Książka ebook bezapelacyjnie nr 1.

 • Anonim

  Przyjazna książka ebook o naszej codzienności, bardzo autentyczna, szczera. Autorka czerpie przykłady z swoich doświadczeń, zachęcając do działania i do spostrzeżenia pozytywów w wielu niełatwych sytuacjach. Zdecydowanie godna polecenia.

 • Anonim

  Bardzo fajna książka, jak zwykle na czasie, Gorąco zalecam wszystkim:-)

 • Anonim

  Książka ebook jakich mało jest na rynku. Zwraca uwagę na tematykę kobiecą, w naturalny sposób opisuje ją i przede wszystkim pomaga się zdystansować do świata, w którym żyjemy. Moim zdaniem godna polecenia absolutnie wszystkim i nie tylko kobietom. Mam nadzieję, że autorka wyda niebawem coś nowego, co ucieszy czytelnika podobnie do debiutu.

 • Anonim

  Autorka w sposób do tej pory mi nie słynny porusza trudne tematy, a jednocześnie pisze lekkim językiem, który sprawia, że czytanie jest przyjemnością, Mądra, szczera, miejscami humorystyczna książka, godna polecenia wszystkim.

 • Anonim

  Doskonała książka, zmienia światopogląd i daje wiele do myślenia.

 • Anonim

  Doskonała książka, a czytam ich dużo. Śmiało zalecam dziewczynom w każdym wieku. Lektura obowiązkowa dla lepszego samopoczucia.

 • Anonim

  Fenomenalna książka, coś czego nie ma na rynku, a czytam dużo książek. Książka, która zmienia życie i od tej pory chce się więcej i lepiej.

 • Anonim

  Dawno nie czytałam tak doskonałej książki. Chłonie się jej treść, a następnie analizuje i zmienia się spoglądanie na zagadnienia dotyczące kobiet. Autorka, szczerze, bez zbędnego lukru, a jednocześnie przyjaznym mową objawia nam to, na co czasami nie zwracamy uwagi, dzieli się przykładami ze własnego życia, co bardzo pomaga w odbiorze i rzetelnym zrozumieniu intencji. Chcę więcej Pauliny Pietrzyk i jej książek. Zalecam wszystkim.

 • Headache

  Zachęcam wszystkie dziewczyny i nie tylko do zapoznania się z treścią książki. Zawiera ona wyjątkowe przemyślenia na temat świata kobiet, które okazują się inspirujące. Pierwsze podejście do lektury zakończone wielogodzinnymi przemyśleniami i dużą dawką motywacji do działania. Serdecznie polecam!

 • Dorota Gałkowska

  No i pominięte wcześniej gwiazdki!

 • Dorota Gałkowska

  Publikacja ta może być wielkim wparciem dla dziewczyn o podobnych do autorki doświadczeniach, dla kobiet, które odnajdą w jej historii cząstkę siebie. Zalecam ją też ze względu na optymistyczne podejście autorki do różnego rodzaju kłopotów i niewiarygodnie dużą dawkę pozytywnej energii, z której można czerpać do woli. Jakkolwiek to zabrzmi - pozycja z przytupem!

 • Kasia Pe

  Idealna książka ebook stanowiąca alternatywę do nudnych poradników zawierających suche informacje, bez żadnych odniesień do życia. Czuję się serce autorki w tej książce pdf i jej wiedzę życiową, którą dzieli się z czytelnikiem. Zalecam tę książkę, która podnosi na duchu.

 • Anonim

  Książka,którą warto przeczytać. Czyta się jednym tchem. Zalecam !

 • paul88

  Kupione dla żony- bardzo trafiony prezent, a przy okazji ja mogę dowiedzieć się czegoś o zagadce kobiecości. Serdecznie polecam.

 • monika gaik

  Przez pomyłkę system wprowadził notę 3, 5 (gwiazdek) oczywiście się należy! Serdecznie zalecam przeczytanie tej pozycji! Książka ebook (jakich mało) napisana konkretnym, przystępnym językiem. Zmienia życie- na lepsze!

 • Patrycja

  Bardzo niezła książka, do przeczytania jednym tchem :)

 • Pola

  Książkę czyta się jednym tchem, chłonąc każde jej słowo. Książka ebook niekiedy porusza bolesne tematy, lecz po jej przeczytaniu ma się świeże spojrzenie na nie. Aż chce się więcej...

 • Asia83

  Książka ebook niczym rozmowa z przyjaciółką, którą troszczy się o Ciebie udzielając rad, prowadząc Cię przez życie za rękę. Lekki język, pisane sercem z odniesieniami do życia prywatnego autorki, co czyni książę autentyczną i godną polecenia.

 • Patrycja

  Fantastyczna książka, którą z czystym sumieniem zalecam każdej kobiecie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!