Czytaj więcej:
W koronie. Tom 1. Nie ma miejsca jak dąb okładka

Średnia Ocena:W koronie. Tom 1. Nie ma miejsca jak dąb

Tudo to żółw, młody, wyluzowany i niezależny. A do tego bez skorupy. Lecz o tym, dlaczego ją utracił i jak sobie poradzi, musicie już dowiedzieć się sami.

Szczegóły
Tytuł W koronie. Tom 1. Nie ma miejsca jak dąb
Autor: Sztybor Bartosz, Nowacki Piotr, Mazur Łukasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Tadam
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W koronie. Tom 1. Nie ma miejsca jak dąb pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W koronie. Tom 1. Nie ma miejsca jak dąb Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W koronie. Tom 1. Nie ma miejsca jak dąb PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • madeleine

    Komiks "W koronie. Nie ma miejsca jak dąb" bardzo mnie zaskoczył. Spodziewałam się prostej, błahej historii. A tu niespodzianka - historia żółwiego państwa to niemalże opowiadanie filozoficzna. Pojawiają się wątki związane z przyjaźnią, odrzuceniem, brakiem akceptacji dla inności. Czasem nie wiemy, jak rozpocząć rozmowy na te tematy z dziećmi, tu mamy gotowy wstęp. Książka ebook sama prowokuje do rozmowy na temat omówionych w niej zdarzeń i zachowań. Obecne są tu też (a może przede wszystkim) sprawy związane z ustrojem demokratycznym. Coś, jakby lekcja WOSu dla najmłodszych. Może po przeczytaniu tej książki będziemy mieli mądrzejsze społeczeństwo? Ponieważ zdajcie sobie sprawę z tego, że te dzisiaj rozkoszne przedszkolaki, za jakieś trzydzieści lat będą rządzić tym krajem, leczyć nas i uczyć nasze wnuki?! Niewiarygodne? A jednak! Tak właśnie będzie, więc musimy dbać o to, aby to nowe pokolenie było mądre, inteligentne i wyczulone na potrzeby drugiego człowieka. Z takimi ebookami powinno być łatwiej, ta jest idealnie napisana, idealnie zilustrowana, uczy i bawi jednocześnie. I jest początkiem nowej serii! Ja już czekam na kolejne tomy:) http://tosimama.blogspot.com/2017/06/srodowe-recenzje-chcesz-miec-madre.html

  • Anonim

    Zawsze uważałam, że polityka to temat, o którym z dzieciakami nie da się rozmawiać, a jeśli już ktoś podejmuje taką próbę, to prędzej czy potem skończy się to kompletną klapą. Zbyt to poważne, skomplikowane, czasem wątpliwe moralnie i przede wszystkim zbyt nudne, aby zainteresować kogoś, kto ma lat kilka czy nawet kilkanaście. Autorzy tej książki wyprowadzili mnie z błędu. Z dzieciakami można mówić o polityce i to w sposób humorystyczny, może nieco przerysowany, lecz jednak doskonale obrazujący pewne prawidłowości rządzące światem. Głównym bohaterem książki „W koronie. Nie ma miejsca jak dąb” jest mały żółw, któremu ktoś ukradł skorupę i został przez to wykluczony z żółwiej społeczności. W końcu co to za żółw bez skorupy, przecież każdy mógłby się podawać za żółwia i to właśnie skorupa jest tym, co je wyróżnia. I takimi właśnie zabawnymi absurdami i sytuacjami wypełniona jest ta książka. Od demokracji, przez niespełnione (a jakże!) obietnice wyborcze, po wybory prezydenckie w świecie zwierząt. Lecz książka ebook dotyka jeszcze jednego kluczowego problemu – inności i wykluczenia. Twórca pokazuje, że nie wszyscy muszą być tacy sami i że gdyby tak właśnie było, świat byłby nudny. To właśnie nasza różnorodność, różnorakie talenty i predyspozycje czynią nas wyjątkowymi. Nauka płynąca z lektury jest budująca – lepiej spędzać czas pośród tych, którzy nas akceptują, niż na siłę starać się dopasować do otoczenia. Takie prawdziwe i takie mądre, w sam raz do przekazania młodemu pokoleniu Czytelników. Wielki plus za formę publikacji, tj. komiks. Dawno po komiksy nie sięgałam, lecz dzięki „W koronie. Nie ma miejsca jak dąb” to się zmieni. Szczerze polecam, wiele śmiechu i życiowych mądrości, dostosowanych pod wobec przekazu do ludzi młodych. zaczytana.com.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!