Czytaj więcej:
Uważność i spokój żabki + CD okładka

Średnia Ocena:Uważność i spokój żabki + CD

Współczesne dzieci atakowane są olbrzymią ilością bodźców: gry, smartfony, tablety i inne rozpraszacze wpływają diametralnie na ich umiejętność koncentrowania się. Są równie zestresowane, co dorośli. Niektóre miewają, z powodu stresu, problemy z zaśnięciem. Inne odczuwają ciągły niepokój. Jak zatrzymać wir myśli, gdzie szukać „przycisku pauzy”? Rodzice i nauczyciele czują się nierzadko zupełnie bezradni względem tego problemu.Świecka medytacja według Eline Snel jest narzędziem idealnie dostosowanym do potrzeb dzieci. Dzięki niej mogą nauczyć się spokoju i świadomego reagowania.Dzięki własnej prostocie i skuteczności, zarówno w domu, jak i w szkołach, Metoda Eline Snel odnosi ogromne sukcesy w USA i północnej Europie.Metoda Eline Snel jest wprost inspirowana sposobem uważności (mindfulness), stworzoną i dopracowaną przez Jona Kabat-Zinna. Opiera się na ćwiczeniach oddechowych, które pomagają się stopniowo skupić na tu i teraz i nabrać dystansu w stosunku do odczuwanego niepokoju i krążących w głowie zmartwień.

Szczegóły
Tytuł Uważność i spokój żabki + CD
Autor: Snel Eline
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: CoJaNaTo
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Uważność i spokój żabki + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Uważność i spokój żabki + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Uważność i spokój żabki + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anonymous

  Zamówiłam i szybk otrzymałam do odbioru w salonie. Byłam na bieżąco informowana o realizacji zamówienia. Polecam.

 • Rebecca Star

  Interesujący sposób na pracę z dziećmi. W tej ciągłej gonitwie jaką toczą rodzice w drodze ku lepszemu bytowi a także dzięki rozwojowi technologicznemu cierpią nasze dzieci. Na nich ta presja i ten stres też się odbiją. Na każdym w innym stopniu, lecz nie ma to dobrego przełożenia na podejmowane przez nie decyzje. Żabka prezentuje pewnego rodzaju medytacje, jest to wyłączenie się na chwile od otaczającego nas świata. Taka pauza, która umożliwia poprawne spojrzenie na świat i słusznych podejmowania decyzji. Dzięki takim treningom i chwili spokoju dzieci mają prawo do właściwego rozwoju, który nie wywiera żadnej presji.

 • Katarzyna Makkink

  Pozycję zalecam na wspólne wieczory z dzieciakami bez komputera.

 • Daria Budzynska

  Książka, wychodzi na przeciw naszym czasom, w praktyczny sposób prezentuje jak zwolnić i pomóc zrelaksować się twojemu dziecku.

 • yacekm

  Bardzo zalecam wszystkim, dorosłym i dzieciom, zyskanie uważności to podstawa wszelkiej ważności

 • Joanna Pokrywko

  Zaczęłabym od ćwiczeń z płyty. Książka ebook uzupełni, rozwinie umiejętności. Łatwe (naprawdę proste) ćwiczenia by uspokoić myśli, polepszyć koncentracje, oderwać się pędzącego otoczenia.Nie tylko dla dzieci :-)

 • pedagog

  Książka ebook dedykowana jest dla dzieci a także rodziców, lecz zdecydowanie nadaje się dla KAŻDEGO, kto pragnie odbyć trening spostrzegania otaczającego świata z uważnością i spokojem Żabki. Ów Żabka obserwuje ze spokojem, nie spieszy się z reakcjami, a szalonym pomysłom, tak samo jak pojawiającym się emocjom (w całym ich wachlarzu) daje chwilę przemyślenia i oddechu, żeby mogły się STAĆ. Zaistnieć w całej własnej okazałości. Dać się poczuć. Spokój oddechu i uważne bycie "tu i teraz" pozwala na dostrzeżenie rzeczy TAKIMI, JAKIMI SĄ, dzięki czemu reakcje stają się adekwatne do sytuacji. Bez zbędnych impulsów, agresywnych wybuchów, zadręczających myśli, czy nadmiernej euforii. Zalecam wszystkim pracującym z dziećmi. Zawarte w książce pdf a także na płycie CD ćwiczenia idealnie nadają się do treningu emocjonalnego a także zwiększania koncentracji uwagi dzieci od 5 do 12 roku życia. Pomagają wyrwać dzieci z przytłaczającego multimedialnego chaosu i skupić się na tym, co znajduje się w środku nich - myślach i emocjach. Danie tym emocjom i myślom czasu i przestrzeni na zaistnienie owocować będzie zwiększeniem samoświadomości dzieci i kompetencji związanych z wyrażaniem emocji. Książkę zalecam także wszystkim tym, którzy pragną chwilę popracować ponad sobą, wprowadzając w własne życie odrobinę więcej ładu i Żabiej Spokojności.

 • Dorota Kaczorkiewicz

  Treść książki, bardzo interesująca w łatwy i przystępny sposób opisana. Moja córka z olbrzymią ciekawością pochłaniała kolejne strony książki. Rozczarowało mnie za to wykonanie książki, kartki są sklejone, do czytania trzeba się "siłować" z kartkami, a przy próbie wyjęcia płyty z okładki strona się rozkleiła. Dodatkowo na stronie 38 źle podzielono wyraz poc-zuj. Taka wpadka nie powinna się zdążyć. Kilka razy czytałam zdanie by zrozumieć jego sen.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!