Czytaj więcej:
Urodziny mojej dziewczyny okładka

Średnia Ocena:Urodziny mojej dziewczyny

Związki bywają skomplikowane, a stają się jeszcze trudniejsze, kiedy nikt z bliskiego otoczenia o nich nie wie. Weronika zaplanowała hotel spa i inne niespodzianki na narodziny własnej dziewczyny, Wiki, lecz ta musi wybrać się tego dnia w delegację z szefem. Plany Werki legną w gruzach, a ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy kobiety to przetrwają? Poznajcie dwie kobiety, które z determinacją poszukują drogi do siebie.

Szczegóły
Tytuł Urodziny mojej dziewczyny
Autor: Martinez M. , Krakowiak K.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Saga Egmont
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Urodziny mojej dziewczyny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Urodziny mojej dziewczyny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Urodziny mojej dziewczyny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Adrianna

    Bardzo wciągające opowieść . Erotyczne , ze smakiem . Koneserzy niezłych erotyków nie zawiodą się napewno . Zalecam 😍

  • Vilya

    Dzisiaj przychodzę z krótką opinią na temat niespodziewanego debiutu Marty Martinez a także Katarzyny Krakowiak we współpracy z Lust grupy Egmont. Autorki zostały zaproszone do współpracy, żeby co jakiś czas publikować krótkie formy opowiadań erotycznych w formie ebooków. "Urodziny mojej kobiety - lesbijskie opowiadania erotyczne" miało własną premierę wczoraj na stronie Empiku. Historia opowiada o związku Wiktorii i Weroniki, które są ze sobą już od dłuższego czasu. Młode ambitne dziewczyny są szalenie zapracowane i do tego również Weronika postanawia do własnej ukochanej wyprawić nieziemskie narodziny dla Wiki żeby przełamać rutynę. Plany krzyżuje niespodziewana delegacja do Warszawy, lecz Weronika nie poddaje się postanawia zrobić Wiktorii niespodziankę… i tyle musicie wiedzieć, krótka forma zachęca do poznania całości. Opowieść to niełatwa forma komunikacji z czytelnikiem, wymaga od autora zmieszczenia na niewielkiej przestrzeni nie tylko fabuły, lecz i pełnej gamy uczuć i emocji u bohaterów. Debiutantkom się to udało są łzy i niepewność co do uczuć, lecz również jest pożądanie przeplatane z dużą dozą miłości szacunku i bezpieczeństwa. Czytelnik ma sporą dawkę scen erotycznych lecz w odsłony soft, dających ukojenie, gdzie kluczowa jest relacja pomiędzy Werą a Wiki, które chcą być ze sobą i nie poddają się swoim wątpliwościom i rozterkom emocjonalnym. W subtelny sposób przekazano zarówno emocje jak i erotyczne napięcie pomiędzy bohaterkami, kładą nacisk na dążenie do naprawy relacji, zrozumienie, bezpieczeństwo i radość bycia razem wbrew swoim obawom czy wyobrażeniom na temat ich relacji. Autorkom udało się w tej "bajkowej" formie przekazać nam wszystkim - niezależnie od orientacji i preferencji - to o czym nierzadko będąc w związku prosto zapomnieć: "Kochamy się i to jest najważniejsze. A reszta świata? Normalnie się nie liczy." Gratuluję debiutu w tak niełatwej formie jaką jest opowieść i z niecierpliwością czekam na dalsze odcienie erotyki i miłości w Waszym wykonaniu. Kiedy ukaże się cały cykl podsumuję go na swoim blogu ukazując wszystkie literackie aspekty twórczości.

  • Aleksandra

    Miłe zaskoczenie, miło się czytało, zwłaszcza tak od "po paru pierwszych stronach". Pod koniec uśmiechałam sie od ucha do ucha. Polecę :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!