Czytaj więcej:
Tysiąc szklanek herbaty okładka

Średnia Ocena:Tysiąc szklanek herbaty

Jedwabny szlak. Otoczony nimbem tajemniczości, budzący baśniowe skojarzenia, przecinający miasta, których nazwy przywołują w pamięci historie z Księgi tysiąca i jednej nocy. Szlak kupców, podróżników i poszukiwaczy przygód, ale też miejsce spotkań i wymiany myśli filozofów, mistyków, świętych mężów. Droga, którą na zachód podążały jedwab, żelazo i papier, w przeciwnym kierunku - złoto, perfumy i żywność, a w obydwie strony - idee, opowieści i legendy."Tysiąc szklanek herbaty" to w gruncie rzeczy nie jest książka ebook o jedwabnym szlaku, ale raczej o ludziach, którzy nim podążają, i o ludziach, którzy żyją na jego trasie. O ludziach i o spotkaniach z nimi przy tytułowej herbacie. Ta herbata - jak pisze twórca - jest zawsze gorąca, tak jak zaproszenie do domu.Przekonajcie się, jak przebiegały te spotkania i na czym polega prawdziwa magia azjatyckiej gościnności.

Szczegóły
Tytuł Tysiąc szklanek herbaty
Autor: Maciąg Robert
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Bezdroża
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tysiąc szklanek herbaty pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tysiąc szklanek herbaty Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tysiąc szklanek herbaty PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • abagu

    Twórca w bardzo ciekawy sposób opowiada o szlaku, ktory swym smakiem i zapachem zacheca, żeby przeczytac kolejną strone. Dodatkowy atut to piekne zdjecia.

  • mumags travellers

    „Tysiąc szklanek herbaty” chce się pic i pić. Z jednej strony łapczywie, by ugasić pragnienie- ciekawość- z drugiej powolutku, by starczyło na dłużej. Do tej książki na pewno można wracać. Jest zachwycająco wydana- poczynając od jej formatu, co zdecydowanie ułatwia czytanie, poprzez piękne, znacznych rozmiarów fotografie- z poruszającymi portretami Ludzi spotkanych w drodze.Ze względu na gdzieniegdzie, zaskakująco umiejscowione znaczki, banknoty, zasuszone rośliny, etykietki z napojów, sprawia wrażenie notesu podróżnego. Wzbogacona tymi małymi detalami, przybliża nam omówiony świat na jeszcze innym poziomie.Czy warto tę książkę przeczytać? OCZYWIŚCIE! Jeśli mamy ochotę na porządny zastrzyk- nie tylko literatury podróżniczej- lecz przede wszystkim na bombę witaminowej afirmacji życia i człowieka. Dużo zależy od naszej osobistej perspektywy i stosunku do tego świata a także do samej szklanki, która… może być do połowy pełna albo pusta!

  • unfeigned.pl

    Podróże! podróże! — brzmi naj­czę­ściej poda­wana odpo­wiedź zwią­zana z pyta­niem o marze­nia, zain­te­re­so­wa­nia i plany, któ­rych reali­za­cję zakłada się na bar­dziej albo mniej odle­głą przy­szłość. Co tak naprawdę kryje się za tą odpo­wie­dzią? Chęć wyle­gi­wa­nia się na plaży (oczy­wi­ście w naj­mod­niej­szym stroju kąpie­lo­wym), moż­li­wość kąpieli w base­nie czte­ro­gwiazd­ko­wego hotelu, a może mor­der­cza goni­twa za prze­wod­ni­kiem, który znu­dzony trzy­dzie­stą już danego dnia grupą, ska­cze od muzeum do muzeum?Praw­do­po­dob­nie naj­bar­dziej pra­wi­dłową odpo­wie­dzią jest ta, któ­rej za pośred­nic­twem swo­jej nowej książki Tysiąc szkla­nek her­baty. Spo­tka­nia na Jedwab­nym Szlaku, udzie­lił Robert Robb Maciąg. Otóż — podróże to ludzie i momenty two­rzone przez nich. Maciąg poka­zuje, że wbrew wszel­kim domnie­ma­niom, ludzie są naprawdę DOBRZY i nie­sa­mo­wi­cie róż­niąc się od sie­bie, w grun­cie rze­czy są.. tacy sami. Zaskakujące?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!