Czytaj więcej:
Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia okładka

Średnia Ocena:Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia

Każdy z nas ma możliwość wizualizowania sukcesu i pozytywnych myśli, dzięki którym spełniają się marzenia i ziszczają nadzieje. Twórcza wizualizacja to naturalna zdolność ludzkiego umysłu, dzięki której można osiągnąć spełnienie w każdej dziedzinie życia i której można używać, by osiągać najrozmaitsze cele. Umysł generuje około pięćdziesięciu tysięcy myśli dziennie, a ty możesz wykorzystać je do osiągnięcia wszystkiego, czego pragniesz.Twórcza wizualizacja to wyjątkowo użyteczna umiejętność, dzięki której możesz odmienić własnej życie. Możesz korzystać z niej, żeby przemienić sytuację finansową, rozwinąć karierę zawodową, poprawić zdrowie, wyeliminować negatywne przyzwyczajenia czy przyciągnąć miłość i dobrobyt.To twoje myśli tworzą rzeczywistość, więc kiedy je zmienisz i skupisz na tym, czego pragniesz od życia, uczynisz je takim, o jakim marzyłeś. Łatwe sposoby i techniki, sprawią, że skuteczny system realizacji marzeń jakim jest twórcza wizualizacja, wprowadzi do twego życia pozytywne i trwałe zmiany.Dzięki prostym ćwiczeniom i łatwym w stosowaniu technikom, dowiesz się, jak korzystać z twórczej wizualizacji każdego dnia. Pamiętaj, że to myśli tworzą rzeczywistość, więc warto je przemienić i skupić się na tym, czego pragniesz od życia, aby uczynisz je takim, o jakim marzysz.Wykorzystaj moc własnej idealnej i kreatywnej wyobraźni, żeby przemienić własne życie!

Szczegóły
Tytuł Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia
Autor: Webster Richard
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Illuminatio
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Szymon

  Bardzo przystępnie napisana książka. Bardzo przydatna dla wszystkich, którzy chcą z powodzeniem przemienić coś w swoim życiu

 • kkk87

  Ta książka ebook to wspaniałe podsumowanie dla tych którzy już wcześniej mieli do czynienia z prawem przyciągania. W prosty i czytelny sposób przedstawia sposoby skutecznej wizualizacji podpartej licznymi ćwiczeniami. Nie ma tu mowy o dużym wysiłku, relaks to podstawa i ta książka ebook nauczy was jak to osiągnąć, jak zrealizować swoje cele , plany i marzenia.

 • gypsy

  Książka ebook przydatna, porządkuje wiedzę. Zalecam do przeczytania i stosowania w praktyce zawartych tam wiadomości

 • Sosenka

  Seria "Dla początkujących" wydawnictwa illuminatio, jest jedną z moich ulubionych. Każda książka ebook z tej serii jest ciekawa, wyjątkowo dynamicznie się je pochłania i nie są one co najważniejsze, ciężkie i nie czuje się tego, że to poradniki czy podręczniki. Kolejną, którą chcę przedstawić z tego cyklu jest "Twórcza wizualizacja" Richarda Webstera. To specjalista od marzeń, jak nazywają go czytelnicy. Jego książka ebook to wspaniałe źródło wiedzy dla osób, które chcą w końcu spełnić swe marzenia. Według autora, starczy podjąć jakąś pozytywną myśl i mocno w nią uwierzyć, by marzenie się spełniło. Jest to twórcza wizualizacja. Można w ten sposób wymarzyć sobie pracę, bogactwo, miłość i zdrowie, a nawet więcej. Przede wszystkim jednak ta technika eliminuje stres i napięcie i jest wyjątkowo przyjemna, ponieważ prawdopodobnie każdy lubi wyobrażać sobie siebie jako bogatego, szczęśliwego, w super pracy i miejscu gdzie zawsze świeci słońce. Książka ebook ma 27 rozdziałów, każdy traktuje o innej sferze życia j

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!