Czytaj więcej:
Trupia farma. Kości z Awinionu okładka

Średnia Ocena:Trupia farma. Kości z Awinionu

Następny kryminał z cyklu „Trupia Farma” w intrygujący sposób splata wątki religijne, historyczne i naukowe. W pałacu papieskim w Awinionie dochodzi do niezwykłego odkrycia. Zamurowane w ścianie ossuarium skrywa ryt przedstawiający krzyż i baranka a także kości z charakterystycznymi wgłębieniami w stopach i nadgarstkach. Na miejsce przybywa Bill Brocton, antropolog sądowy. Stwierdza, że szczątki mają około dwóch tysięcy lat, co więcej - rekonstrukcja twarzy na podstawie odnalezionej czaszki wykazuje wyjątkowe podobieństwo do wizerunku na Całunie Turyńskim. Prócz naukowców znaleziskiem interesuje się Watykan i grupa fanatyków religijnych, wieszczących zbliżającą się Apokalipsę.

Szczegóły
Tytuł Trupia farma. Kości z Awinionu
Autor: Bass Jefferson
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Trupia farma. Kości z Awinionu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Trupia farma. Kości z Awinionu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Trupia farma. Kości z Awinionu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ania

  Absolutnie odradzam. Książka ebook banalna i głupawa, napisana mową dla szóstoklasistów, wywody "merytoryczne" bohaterów są tak prymitywnie naiwne, że zastanawiam czy autorom chciało się sięgnąć chociażby do Google żeby cokolwiek doczytać. Nie wiem jak wyglądają inne powieści z tej serii i nie mam zamiaru się przekonywać. Grafomania najgorszego sortu.

 • Karolina MAREK

  I tak oto kolejna czyli siódma (niestety ostatnia po polsku) element z cyklu Trupia Farma autorstwa duetu Bassa i Jeffersona! Musiałam ją przeczytać, ponieważ klimaty i ich styl to mój świat! A mi pozostał żal i łza w oku, że wydano w Polsce tylko trzy z siedmiu tomów a an dodatek nie po kolei, ponieważ 4,5 i 7...Tym razem opowieść losy się na dwóch płaszczyznach - czasy współczesne i XIII w. Wraz z Billem Broctonem i jego asystentką Mirandą wyruszamy do Awinionu gdzie odnaleziono zamurowane w ścianie pałacu papieskiego kości. Umieszczone w ossuarium posiadają bardzo charakterystyczne wgłębienia w stopach i dłoniach a także uszkodzenia żeber po lewej stronie. Pojawiają się zapytania czy kości mogą należeć do samego Chrystusa. Jednak czy to możliwe? Rekonstrukcja twarzy na podstawie czaszki ujawnia wyjątkowe podobieństwo do twarzy z Całunu Turyńskiego. Na dodatek na życie Billa, Mirandy a także ich znajomego Stefana zaczyna ktoś czyhać. Dokąd ta sprawa ich zaprowadzi? Co im się przydarzy podczas wyjazdu do Francji? W tym samym okresie poznajemy historię z czasów XIII w. Potyczka z herezją, prześliczny świat fresków, historie kardynałów i papieży...Książka niesamowita,a le nie dla fanów klasycznych thrillerów. Bliżej jej do historii, archeologii i przygody z wątkami sensacyjnymi. Osobiście wpadłam po uczy i zafascynowałam się tą powieścią. Dlatego również zalecam ją każdemu kto tego rodzaju gatunki lubi, lecz również pozostałym, ponieważ warto!

 • Ania Urlik

  Idealna następna element serii której kolejne tomy wręcz połykam. Kości z Awinionu mają niesamowity zagadkowy klimat, zagadkę po prostu czuć w powietrzu i to jest rzecz charakterystyczna dla ebooków tego znakomitego duetu. W kościach z Awinionu czuć prawdziwe napięcie które wyziera niemal z każdej stronicy książki.

 • Marek Rokicki

  To pierwsza książka ebook Jeffersona Bassa, jaką miałem przyjemność przeczytać i... Jestem pod znacznym wrażeniem. Twórca bardzo umiejętnie łączy wątki, dzięki czemu kryminał staje się jeszcze ciekawszy, a sekret - jeszcze trudniejsza do rozwiązania. Myślę, że jeszcze nie raz sięgnę po opowieść Bassa, ponieważ warto!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!