Czytaj więcej:
Trudno dorosnąć do miłości. Bezwzględna gra. Tom 3 okładka

Średnia Ocena:Trudno dorosnąć do miłości. Bezwzględna gra. Tom 3

Brexton Kincade, profesjonalna agentka sportowa, podpisała już niejeden lukratywny kontrakt dla Kincade Sports Management. Jej profesjonalizm został jednak wystawiony na poważną próbę, gdy któregoś wieczoru w niezwykle seksownym przystojniaku rozpoznała własną pierwszą miłość. Spędzili wówczas wspólne wakacje, ich rodzice kumplowali się ze sobą. Lecz później wybuchł skandal, przyjaźń została zerwana i Brexton musiała się zachowywać tak, jakby nigdy nie znała Drew. Drew Bowman wybrał sport wbrew woli rodziców. Miał wybitny talent, lecz nie pozwolono mu pokazać go światu. Wszystko z powodu zdarzeń sprzed lat. To była paskudna sprawa: zdradzona przyjaźń, śmierć, nieuczciwe zagranie i tłumy żądnych sensacji dziennikarzy. Od tamtego dnia nie wolno mu było wspominać nazwiska Kincade. Zakaz dotyczył też uroczej Brexton. Teraz Drew podczas meczów stale pozostawał na ławce rezerwowych, zupełnie jakby w jego kontrakcie napisano "tylko zawodnik rezerwowy". Niespodziewane spotkanie z Brexton zburzyło spokój, z jakim nauczył się przyjmować gorycz własnej codzienności. A przecież nie wolno mu było przyjąć jej pomocy w karierze! Nie potrafił się jednak opierać swóim uczuciom i miłości, którą widział w cudownych oczach Brexton. Wszystko wskazywało na to, że niezależnie od tego, co wybierze, zostanie boleśnie ukarany. I nigdy nie znajdzie odpowiedzi na dręczące go pytania. Tym razem miłość i prawda są skazane na porażkę. Powinieneś jej nienawidzić. A ona powinna nienawidzić ciebie! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Trudno dorosnąć do miłości. Bezwzględna gra. Tom 3
Autor: Bromberg K.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: EditioRed
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Trudno dorosnąć do miłości. Bezwzględna gra. Tom 3 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Trudno dorosnąć do miłości. Bezwzględna gra. Tom 3 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Trudno dorosnąć do miłości. Bezwzględna gra. Tom 3 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • werka777

    BOHATEROWIE Główni bohaterowie powieści to ludzie, którzy już kiedyś mieli okazję się poznać. I to całkiem dobrze. Wydawało się, że nic nie rozdzieli ich przyjaźni. Co więcej, kumplowały się także ich rodziny. Jednak pewne zdarzenie zmieniło wszystko, a pielęgnowana relacja przemieniła się w nienawiść. Duży skandal, nieporozumienie, błędna interpretacja sprawiły, że dalsza rozwijająca się do tej pory relacja Brexton i Drew okazała się być niewygodna i niemożliwa. Teraz, po upływie czasu, Brexton jest sportową agentką. Potrafi dążyć do wyznaczonego celu, zawalczyć o własne i potrafi również wyciągnąć w kierunku potrzebujących pomocną dłoń. W dodatku jest piękną dziewczyną sukcesu. Kim jest zatem Drew? To człowiek, który zdaje sobie sprawę z tego, że ma niesamowity talent. Zdolny sportowiec, który jednak wciąż pełni rolę zawodnika rezerwowego. Emocjonalnie rozdarty nie tylko na ścieżce zawodowej, lecz i prywatnej. W końcu z jednej strony pojawiają się jego uczucia wobec Brexton, z drugiej stoi jego rodzina, a te dwie opcje wydają się być niemożliwe do pogodzenia. Jakiego wyboru dokona? Jak dużo będzie w stanie udźwignąć? AKCJA: ZERWANA PRZYJAŹŃ I SPOTKANIE PO LATACH K. Bromberg jak zawsze, i tym razem stworzyła namiętną historię, w której uczucia dość dynamicznie dają o sobie znać. Nic w tym jednak dziwnego, w końcu w grę wchodzą ludzie, których w przeszłości łączyło coś zdecydowanie głębokiego. Którzy przez dużo lat dusili w sobie tęsknotę za sobą. Mamy więc miłosną relację, poniekąd zakazaną, są jednak rodzinne niesnaski, trudne wybory a także tajemnica zamierzchłych lat. Przeszłość stale odbija się głośnym echem, odciskając ogromne piętno, które nie pozwala na zwyczajne życie. Bohaterowie poszukują odpowiedzi, otwierają oczy na prawdę, która być może okaże się dla nich nową szansą. A w tle motyw kariery Drew i ciekawie zarysowany wątek sportowy. PODSUMOWANIE „Trudno dorosnąć do miłości” to namiętny romans, w którym pojawia się motyw zerwanej przyjaźni, rodzinnej nienawiści, sportu a także sekretów i dramatów przeszłości. Na początku jakoś ciężko było mi wejść w tą historię, wydawała się zaplątana i przez jakiś czas nie do końca rozumiałam postępowanie Drew, lecz z czasem przekonałam się i do jego postaci. Konsekwentnie więc zaangażowałam się w tą miłosną opowieść, w której uczucia nie stanowią wyłącznego tematu, jest coś więcej. Czy to najlepsza książka ebook autorki? Dla mnie nie, lecz nie uznałabym ją za słabą. W mojej ocenie to romans zasługujący na siedem w dziesięciostopniowej skali.

  • alexandria

    𝙏𝙝𝙚𝙧𝙚 𝙞𝙨 𝙤𝙣𝙡𝙮 𝙥𝙪𝙧𝙚, 𝙪𝙣𝙖𝙙𝙪𝙡𝙩𝙚𝙧𝙖𝙩𝙚𝙙 𝙣𝙚𝙚𝙙. 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝙙𝙚𝙨𝙞𝙧𝙚 𝙢𝙚𝙡𝙙𝙞𝙣𝙜 𝙬𝙞𝙩𝙝 𝙜𝙧𝙚𝙚𝙙. 𝙏𝙝𝙚𝙧𝙚 𝙞𝙨 𝙤𝙣𝙡𝙮 𝙝𝙪𝙣𝙜𝙚𝙧 𝙛𝙤𝙧 𝙢𝙤𝙧𝙚. 𝙅𝙪𝙨𝙩 𝙢𝙤𝙧𝙚. 𝙊𝙛 𝙝𝙚𝙧. 𝙊𝙛 𝙢𝙚. 𝙊𝙛 𝙪𝙨. 💚 Brexton Kincade to następna z sióstr, która pracuje w rodzinnej firmie jako agentka sportowa. Jej profesjonalizm został jednak wystawiony na poważną próbę, gdy któregoś wieczoru w niezwykle przystojnym facetowi rozpoznała własną pierwszą, nastoletnią miłość - Drew Bowmana. Spędzali wówczas wspólne wakacje, a ich rodzice kumplowali się ze sobą. Gdy wybuchł skandal, wszelkie kontakty zostały zerwane. Aż do teraz. A ponad uczuciem nie jest prosto zapanować... 💚 Pożarłam ją w ciągu paru godzin ponieważ nie mogłam się od niej oderwać. Przyjemnie i miło spędziłam ten czas💜 Ponieważ czy może być lepsze połączenie niż nieco skomplikowana i złożona historia głównych bohaterów a także dowcipne dialogi bez ciarek żenady? Prawdopodobnie nie😈 💚 W tej części mamy zawodnika piłki nożnej amerykańskiego i od razu przychodzi mi na myśl seria Game on od Kristen Callihan. To właśnie ta autorka skradła moje serduszko romansami sportowymi, gdzie bohaterowie faktycznie są futbolistami i widać to na każdym kroku. W 'Trudno dorosnąć do miłosci' od Bromberg panuje bardzo podobny klimat, więc czułam się jak w domu🙌🏻 💚 Historia opowiedziana z punktu widzenia Brex a także Drew to taki słodki i śliczny romans drugiej szansy z rodzinnym dramatem w tle. Dawał mi trochę vibe 'Romea i Julii', lecz bez zbędnego melodramatyzmu! 💚 Obyło się bez dram na siłę, obrażania się o byle co, lecz według mnie do zakochania doszło nieco za szybko. Jednak bohaterowie znali się już wcześniej, więc przymykam na to oko. Powiedzmy, że uczucie pomiędzy Brexton i Drew musiało tylko odżyć. 💚 Fabuła o Drew i Brex była absolutną przyjemnością od początku do końca. Miała wszystkie elementy, które lubię w romansach drugiej szansy. Bohaterów łączy prawdziwa przyjaźń *a nawet więcej😈*, chemia i czułość, którą czuć z kartek książki *a nie zdarza się to za często*. Ta para z pewnością zasługuje na happy end, taki słodki I uroczy💕

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!