Czytaj więcej:
Trening siłowy bez sprzętu okładka

Średnia Ocena:Trening siłowy bez sprzętu

Pierwsza w Polsce książka ebook prezentująca (wraz z obrazkami) pełen trening siłowy bez użycia specjalistycznego sprzętu. Idealna dla mężczyzn, którzy trenują sami w domu albo uzupełniają trening poza siłownią. Metoda ta opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu masy ciała ćwiczącej osoby, dzięki czemu 110 ćwiczeń można stosować wszędzie bez konieczności używania sprzętu. Trening jest rozpisany na 13 etapów uwzględniających pracę nad: gibkością ciała, siłą i wytrzymałością mięśni a także kondycją. Twórca wskazuje błędy nierzadko popełniane przez amatorów.

Szczegóły
Tytuł Trening siłowy bez sprzętu
Autor: Lafay Olivier
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Aha
Rok wydania: 2007

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Trening siłowy bez sprzętu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Trening siłowy bez sprzętu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Trening siłowy bez sprzętu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kamil Czerwiński

  Na pewno dla każdego kto chce popracować i dbać o własną sylwetkę książka ebook ta jest bardzo przydatna i praktyczna. Wiele bardzo pomocnych ćwiczeń, porad i porad. Wszystko jest bardzo dokładnie i wyczerpująco objaśnione, tak więc wykonywanie poszczególnych ćwiczeń będzie stosunkowo łatwe nawet dla niewprawionej osoby.

 • Paweł Wiśniewski

  Bardzo praktyczna i uniwersalna książka ebook ponieważ przeznaczona w zasadzie dla każdego. Aby być aktywnym wcale nie trzeba chodzić na siłownię, czy posiadać profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, ta książka ebook idealnie to potwierdza. Trening siłowy bez sprzętu jest łatwy w opisach ćwiczeń, twórca szczegółowo udziela różnorakich wskazówek.

 • Sara Duda

  Ksiażka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy marzą o pieknej i umięśnionej sylwetce. Ja jestem zachwycona. Ćwiczenia są opisywane bardzo szczegółowo, prostym językiem, więc wszystko było jasne, do każdego ćwiczenia dołączono obrazek. Od momentu kupienia tej książki wysiłek fizyczny stal sie moja przyjemnością.

 • Alek87

  Kapitalna ksiązka. Ten podręcznik to było dokładnie to czego szukałem. Nigdy nie byłem zwolennikiem chodzenia do siłowi. Jest to dla mnie strata czasu i kupy kasy. Dlatego zawsze trenowałem sobie w mieszkaniu z hantlami, drążkiem i wykorzystaniem ciężaru ciała. Jednak już powoli wpadałem w rutynę. A dzięki temu poradnikowi mam mnóstwo świeżych ćwiczeń których nie próbowałem wcześniej. Fajnie rozpisane i pokazane na ilustracjach. Bez jakiejś specjalnie upiększonej formy ponieważ nie jest ona zupełnie potrzebna. Idealny poradnik, naprawdę zalecam osobą, które również uważają, że siłownia to strata czasu i kasy!

 • JohnyBravoFromPułtusk

  Idealny tutorial z ćwiczeniami. Tak szczerze mówiąc po tygodniu wykonywania tych ćwiczeń wole je niż chodzić na siłownie 3 razy w tygodniu. Taka książka ebook kosztuje grosze w porównaniu z karnetem na siłownię. Nie ma co czekać tylko kupować i ćwiczyć!

 • Matylda.Kawecka

  Kupiłam tę książkę mężowi na imieniny. Jest z niej bardzo zadowolony i zmotywowany do ćwiczenia. Kiedy ja chodzę na jogę on ćwiczy spokojnie w mieszkaniu i już po dwóch tygodniach widać efekty. Mięśnie rosną mu jak na drożdżach. Ma również więcej energii na co dzień i sam widzi teraz, że ruch to zdrowie. Naprawdę idealny pomysł na prezent.

 • zielono_mi

  Po 8 godzinach w pracy naprawdę ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę to wizyta w siłowni. Ten tutorial pozwolił mi rozplanować sobie ćwiczenia w domu bez specjalnego sprzętu, ot choćby nawet dwa krzesła wystarczą. 15 do 30 minut dziennie ćwiczeń z tego podręcznika i nie mam wyrzutów sumienia, że nie dbam o siebie. Polecam.

 • Kamykk

  od paru lat regularnie cwicze na silowni i uprawiam kulturystykę. codzienne wyjscie na silownie jest dla mnie waznym punktem kazdego dnia. Jednak warto tez pozwiczyc w mieszkaniu. ja np. wieczorami chodze do klubu, a rano cwicze w domu. ten tutorial trafil do mojej kolekcji i szczerze go polecam. cwiczenia w nim pokazane są dobrym uzupełnieniem dnia na silowi. konsultowalem sie z trenerem z klubu i tez polecal te cwiczenia.

 • syriusz

  Od zawsze trenowałem w domu ponieważ wydawanie kupy kasy na siłownie było dla mnie bez sensu. Dzięki temu poradnikowi mogę uzupełnić własne ćwiczenia o nowe. Najistotniejsze aby nie popaść w rutynę. Naprawdę do efektywnego treningu mogą wystarczyć krzesła, kanapa, drążek w futrynie drzwi, a wszystko to za pół darmo w porównaniu do siłowni. Polecam!

 • Brunon

  Książka ebook jest naprawdę genialna. Po stosowaniu się do opisu zawartego w książce pdf po 1,5 miesiąca zauważa się efekty.Polecam.

 • Brunon

  Książka ebook jest naprawdę genialna.Po stosowaniu się do opisu zawartego w książce pdf po 1,5 miesiąca zauważa się efekty.Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!