Czytaj więcej:
Tina Turner. Po prostu najlepsza okładka

Średnia Ocena:Tina Turner. Po prostu najlepsza

Tina Turner – niestrudzona wokalistka obdarzona charakterystycznym zachrypniętym głosem. Karierę rozpoczęła nad pół wieku temu od występów gospel. Sławę przyniósł jej duet z Ikiem Turnerem, z którym związała się również w życiu prywatnym. Choć ich toksyczne małżeństwo i głośne rozstanie zachwiało pozycją Tiny, dzięki wytrwałości i wyjątkowej charyzmie udało jej się w dużym stylu powrócić na szczyty list przebojów. Jako megagwiazda estrady i symbol seksu odniosła dużo sukcesów, a utwory takie, jak Private Dancer, The Best czy Typical Male do dzisiaj rozbrzmiewają w audycjach radiowych na całym świecie.W tej zajmującej biografii Mark Bego przybliża czytelnikowi nie tylko kolejne etapy kariery scenicznej artystki. Poznajemy również jej dzieciństwo w stanie Tennessee, burzliwe małżeństwo zakończone spektakularnym rozwodem, a także życie Tiny jako matki.

Szczegóły
Tytuł Tina Turner. Po prostu najlepsza
Autor: Bego Mark
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tina Turner. Po prostu najlepsza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tina Turner. Po prostu najlepsza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tina Turner. Po prostu najlepsza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Super książka ebook nieźle się czyta :-)

 • Oliwia Janicka

  Dynamiczna przesyłka. Książka ebook nienaruszona. Zalecam :)

 • anonymous

  Książka ebook interesująca dla osoby uwielbiającej twórczość Tiny Turner. Wiele interesujących ciekawie omówionych wydarzeń :-) polecam!!!

 • Justysia

  Tina Turner – niezłamana kobieta, która pomimo przeciwności losu pokazała własną siłę i charyzmę w potyczce o realizację swoich marzeń. Droga do międzynarodowego sukcesu nie była łatwa – toksyczne małżeństwo, głośny rozwód. Nie przeszkodziło to jednak Turner spełniać się jako światowa gwiazda i przede wszystkim jako matka. Poznajcie Tinę, o jakiej nie mówi Internet czy tabloidy. Tinę silną jak jej głos!

 • Sosenka

  Sytuacja na dworze tradycyjnie nie jest różowa, za sprawą tego, który powinien zadbać o swe królestwo. On sam zresztą coraz częściej ma kłopoty zdrowotne, jego kondycja z racji wieku nie jest już tak imponująca jak kiedyś, jednak charyzma i werwa umysłowa, które pozwalają mu stale niepodzielnie rządzić krajem i terroryzować naród, zdają się być tak samo nienaruszone jak niegdyś. Królestwo drży i obawia się obserwując poczynania swego Króla, który nie dba o ludzi, ale o własne interesy, sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a bohaterki powoli zdają się kroczyć ku takiemu samemu końcowi, jak ich poprzedniczki. Henryk VI jak zawsze wprawia czytelnika w osłupienie i zadziwia, ponieważ ciężko nie być zaszokowanym poznając coraz to gorsze oblicza tego okrutnego władcy. Choć dużo razy spotykałam się z biografiami różnorakich królów, Henryk VI jest zdecydowanie najgorszym królem w całej historii. Dużo osób zna już dorobek i talent pisarski Philippy Gregory, więc prawdopodobnie nie muszę zachęcać do ko

 • Noni

  Jestem bardzo zadowolona z przeczytania tej biografii. Dzięki Markowi Bego dowiedziałam się wielu ciekawych faktów z życia ikony muzyki lat 80 i 90, Tiny Turner. Kluczowe i wyjątkowo wciągające były motywy jej małżeństwa z katem - Ikiem Turnerem. Byłam zdziwiona, że ten związek przetrwał tak długo.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!