Czytaj więcej:
Things I Wanted to Say, But Never Did okładka

Średnia Ocena:Things I Wanted to Say, But Never Did

Opowieść autorki A Million Kisses in Your Lifetime! Summer Savage właśnie przemieniła szkołę i rozpoczęła naukę w elitarnym Lancaster Prep. Kobieta nie liczyła na ciepłe przyjęcie, lecz nie sądziła, że będzie aż tak źle. Wszyscy spoglądają na nią z niechęcią, a jeden chłopak od samego początku daje jej do zrozumienia, że właśnie wkroczyła do piekła. Summer już wcześniej poznała Whita Lancastera, i to w okolicznościach, o których wolałaby zapomnieć. On nieźle wie, kim jest świeża dziewczyna, i jak udało jej się dostać do szkoły mającej w nazwie jego rodowe nazwisko. Wkrótce Whit przyczynia się do tego, żeby pobyt Summer w „jego” placówce nie należał do przyjemnych. Jednak kiedy spotykają się pewnego wieczoru, to nie ona, a on potrzebuje pomocy. Wówczas Summer się od niego odwraca. Wkrótce przyjdzie jej tego pożałować. Chłopak zabiera jej coś, co skrywa jej największe sekrety, i grozi, że je ujawni, prawdopodobnie że Summer… Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Szczegóły
Tytuł Things I Wanted to Say, But Never Did
Autor: Murphy Monica
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: NieZwykłe Zagraniczne
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Things I Wanted to Say, But Never Did pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Things I Wanted to Say, But Never Did Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Things I Wanted to Say, But Never Did PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: wniosek_o_udzielenie_pozyczki.pdf - Rozmiar: 114 kB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: UPO dobry start2023.pdf - Rozmiar: 52.2 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Things I Wanted to Say, But Never Did PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 …………………………………………………… ……………………………………… ( imię i nazwisko członka nr. TETA ) ( miejscowość i data ) …………………………………………..………. ( Telefon ) WNIOSEK O UDZIELENIE POŻYCZKI Zwracam się do Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej przy Bridgestone Poznań Sp. z o.o. o udzielenie mi pożyczki w kwocie …………………………………………..…… zł , ……………..…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….., (słownie złotych) którą zobowiązuję się spłacić w ………….. miesięcznych ratach- przy najbliższej wypłacie – przez potrącenie z wynagrodzenia począwszy od miesiąca ………………………… 20…….. roku. W przypadku skreślenia mnie z listy członków PKZP wyrażam zgodę na pokrycie z moich wkładów i przypadającego mi wynagrodzenia za pracę oraz z zasiłku chorobowego i innych wypłacanych przez Pracodawcę świadczeń z ubezpieczenia społecznego całego zadłużenia wykazanego księgami Kasy oraz upoważniam Kasę do bezpośredniego podjęcia u każdego mojego pracodawcy kwoty równej temu zadłużeniu. Oto numer mojego konta PKZP pobiera 1% prowizji od pożyczonej kwoty ale nie od wkładu. Proponuję jako poręczycieli: 1. Imię Nazwisko…………………………………………………………..…. TETA………………… PESEL……….…………………………….. Telefon………………………………….. adres zam. …………..……………………………...………………………………………………………… 2. Imię Nazwisko…………………………………………………………..…. TETA………………… PESEL……….…………………………….. Telefon………………………………….. adres zam. …………..……………………………...………………………………………………………… 3. Imię Nazwisko…………………………………………………………..…. TETA………………… PESEL……….…………………………….. Telefon………………………………….. adres zam. …………..……………………………...………………………………………………………… W razie nieuregulowania we właściwym terminie pożyczki zaciągniętej przez w/w wnioskodawcę wyrażamy zgodę jako solidarnie współzobowiązani, na pokrycie należnej Kasie kwoty z naszych wkładów i wynagrodzeń za pracę i upoważniamy Kasę do bezpośredniego podjęcia w takim przypadku, u każdego naszego pracodawcy kwoty, równej temu zadłużeniu. 1. ………………………………….……………………... 3. ………………………………….……………………... (czytelny podpis poręczyciela) (czytelny podpis poręczyciela) 2. ………………………………….……………………... (czytelny podpis poręczyciela) Strona 1 z 2 Strona 2 Decyzją Zarządu Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej Pożyczkę (Przyznano / Nie przyznano ) wnioskodawcy ………………………………………………………………………………… w kwocie zł …………………………………. (słownie ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….) płatną w …………… ratach rozpoczynając od dnia ………………………………….., do dnia ……………………………………… …………………………………………………………………………….………………………………………………………………………………………. (podpis Zarządu PKZP i pieczątka) Pożyczkę zł ……………………………….. (słownie ……………………………………………………………………………………………………………………………..……………………….) otrzymałem/łam w dniu ……………………………………. ……………………………………………………………………….. (podpis pożyczkobiorcy) Zaksięgowano dnia ……………………………………………… dowód księgowy nr …………………………………………………… …………………………………………….…………………………. (podpis Księgowego) Strona 2 z 2

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!