Czytaj więcej:
The Office. Opowieść o kultowym serialu okładka

Średnia Ocena:The Office. Opowieść o kultowym serialu

Wcześniej nieznane historie zza kulis kultowego sitcomu, opowiedziane przez jego twórców, scenarzystów i aktorów. Kiedy ostatnio widzieliście się z Jimem, Pam, Dwightem, Michaelem i resztą pracowników Dunder Mifflin? Być może w 2013 roku, kiedy wyemitowano finalny sezon serialu… a może wczoraj wieczorem, kiedy obejrzeliście trzy odcinki z rzędu. Tak czy inaczej, długo po pierwszej emisji ten sitcom stale cieszy się niesłabnącą popularnością, a jego wielbiciele poszukują kolejnych informacji o ulubionym serialu. Andy Greene w własnej książce, napisanej na podstawie szczegółowych badań i ekskluzywnych wywiadów, zabierze czytelników za kulisy Biura. Przypomni ulubione sceny i odcinki i opisze historię ich powstania, a także opowie o wcześniej nieznanych szczegółach związanych z serialem, takich jak potyczka o jego utrzymanie na antenie, gdy NBC chciało zrezygnować z emisji po zaledwie sześciu odcinkach, i nieudana próba obsadzenia Jamesa Gandolfiniego w roli nowego szefa po odejściu Steve'a Carella. Ta książka ebook jest prawdziwą gratką dla wszystkich wielbicieli serialu, który przemienił nie tylko oblicze telewizji i popkultury, ale też to, jak postrzegamy pracę w biurze.

Szczegóły
Tytuł The Office. Opowieść o kultowym serialu
Autor: Andy Greene
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd The Office. Opowieść o kultowym serialu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. The Office. Opowieść o kultowym serialu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

The Office. Opowieść o kultowym serialu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Mysilicielka

    Twórcy amerykańskiego serialu "The Office" stworzyli coś niesamowitego. Sprawili, że widzowie przeszli długą i niezapomnianą drogę od zawiści do nadętego i bucowatego szefa aż do łez wzruszenia w momencie jego odejścia z pracy. "Biuro" to dziesiątki godzin pełnych zażenowania, śmiechu, strachu, rozczulenia, pacania się w głowę, kibicowania. Kiedy zalecam go komuś, to zawsze ostrzegam, że "jest specyficzny". Sama nie umiałam go znieść w wielkich ilościach naraz, lecz regularnie wracałam do oglądania, jak do pracy, którą trochę się kocha, a trochę nie cierpi. Książka ebook Andy'ego Greene'a jest jak obejrzenie serialu na papierze tylko wraz z wszystkimi osobami zaangażowanymi w jego stworzenie. Epizody zbudowane są z samych wypowiedzi, moim zdaniem satysfakcjonująco wyczerpują każdy temat. Z "Opowieści..." dowiedziałam się mnóstwa interesujących rzeczy na temat produkcji, samych aktorów, tworzenia scenariusza. Dla przykładu, nie zauważyłam wcześniej, że wywiady z Jimem są przeprowadzane w innym ustawieniu niż z pozostałymi postaciami, w książce pdf znajdziemy m.in. wytłumaczenie takiej decyzji. Przypomniałam sobie prawdopodobnie wszystkie najlepsze sceny, a po odłożeniu mam niezdrową ochotę włączyć telewizor i powtórzyć przygodę. Zaczęłam czytać z ciekawości, miałam tylko zamordować czymś czas, a wciągnęłam się i szukałam wolnej chwili, by kontynuować. Jeśli znacie jakiegoś fana "Biura", to macie już gotowy pomysł na prezent, moim zdaniem to must have. Polecam. That's what she said.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!