Czytaj więcej:
Tatulo okładka

Średnia Ocena:Tatulo

Jedna z najistotniejszych pisarek XX wieku w powieści poruszającej bolesne tabu. Uporządkowany świat Dinah rozpada się na kawałki, gdy z parkingu przy centrum handlowym facet uprowadza jej ukochanego synka, Robbiego.

Szczegóły
Tytuł Tatulo
Autor: Oates Joyce Carol
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tatulo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tatulo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tatulo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sadame

  http://slowemczytane.blogspot.com/2017/01/tatulo-niemiosierny-pedofil.html

 • duka

  Jak zawsze Carol Joyce Oates zabiera w świat, z którego ciężko się wyrwać... I jak zawsze - książka ebook jest zupełnie inna od poprzednich i zaskakująca...Polecam!

 • Marlena Sudoł

  Interesująca książka, robi wrażenie,więzienie i leczenie dla pedofilii to za mało,potwory powinny chodzić z lokalizatorami aby można było je kontrolować, nie powinni mięć takich samych praw do wolności osobistej jak reszta społeczeństwa ponieważ odmawiają tego swoim ofiarom,krzywdzą je fizycznie i krzywdzą trwale psychicznie.

 • Małgorzata Chaber

  To książka ebook dla czytelników o bardzo mocnych nerwach. Jak dla mnie dotyka najtrudniejszego z możliwych tematów - rozpaczy dziecka. Dobrnęłam do ostatniej strony, ponieważ książka ebook jest bardzo wciągająca i mimo wszystko dość "delikatnie" napisana, niemniej jednak poruszyła mnie do głębi i na pewno dynamicznie o niej nie zapomnę.

 • Kacper Kucharski

  Idealna powieść. Autorka w sposób fenomenalny poprowadziła narrację, czytająć ją miałem wrażenie że jestem uczestnikiem opisanych wydarzeń. Książka ebook porusza bardzo ciężki temat, wywołując przy tym dużo emocji, kóre trzymają do ostatniej strony.

 • Alabasona

  Poruszająca i porażająca siła zła którą bardzo dogłębnie opisała Joyce Carol Oates. Mimo, że jest to książka ebook w lekturze dość przytłaczająca, lecz ja nie mogłam się oderwać, z każdą przeczytaną kartką trzymała mnie coraz bardziej w napięciu. Autorka zafundowała mi naprawdę mnóstwo emocji.

 • Joaśka

  Bardzo niezła książka, czyta się ją bardzo szybko. Lecz nie to jest w niej najważniejsze. Prezentuje najmroczniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Książka ebook autentycznie przeraża i szokuje. Były momenty że wstrzymywałam oddech, mimo że nie jestem matką...

 • jaak

  Ciężka książka ebook jeśli chodzi o klimat, lecz jednocześnie bardzo wciągająca. Ciężko sobie wyobrazić taki świat i postawić się na miejscu bohaterki. Naprawdę arcyciekawa i bardzo wpadająca w pamięć historia. Autorka nie tylko dała radę napisać ciekawą książkę, lecz jednocześnie stworzyła dzieło, które wstrząsa czytelnikiem i pozostaje w głowie na dłużej.

 • Evia

  "Tatulo" to książka ebook niezwykła ze względu na własną tematykę. Dotykająca najtrudniejszych i najbardziej drażliwych tematów. Ale mimo tego, że jest dość ciężka czytało ją mi się naprawdę dobrze. Może to kwestia samej akcji, ponieważ ta wciągnęła mnie na tyle, że chciałam wiedzieć co będzie dalej i nie potrafiłam odłożyć książki..polecam.

 • Felin

  Nikt prawdopodobnie nie chciałby aby jemu przytrafiło się to co głównej bohaterce. Porwanie syna to prawdopodobnie jeden z największych ciosów dla matki, rodzica. Na książkę trafiłem przypadkiem, ponieważ okładka zwróciła moją uwagę. Okazało się, że ksiażka jest wyjątkowo mocna, porusza temat, który jest niełatwy i bolesny. Polecam!!

 • Magnus

  "Tatulo to szokujące i mroczne studium psychologiczne pedofilii." Książka ebook jest naprawdę przerażająca i wstrząsająca. To lektura dla ludzi o mocnych nerwach. Jednocześnie prezentuje tragedie rodzin, które spotkał taki straszliwy los. Książka ebook jest bardzo nieźle napisana. Osoby zainteresowane tematem muszą ją przeczytać.

 • Anastasija

  Od pewnych tematów, mimo że są bardzo bolesne i mroczne po prostu nie da się uciec. A książka ebook Oates w fenomenalny wręcz sposób porusza to co mogłoby potrząsnąć niemal każdym. Jak zwykle w przypadku Oates, kawał znakomitego rzemiosła pisarskiego, naprawdę warto przeczytać by choć trochę zrozumieć.

 • halszka

  Niektóre powieści powinny być lekturami obowiązkowymi. A "Tatulo" pewnością do takich należy. Sama jestem matką, więc jestem już poruszona samym opisem tej książki. Bez wątpienia jej przeczytanie kosztować będzie pewną dawkę emocji. Ta tematyka nigdy nie pozostawia obojętnym. Czy przeczytam choćby ku przestrodze? To też, ale też cenię tą pisarkę.

 • Jolanta Szaforz-Wilk

  Joyce Carol Oates to dla mnie fenomenalna pisarka i już wiem na pewno, że gdy tylko pojawi się na półkach "Tatulo" bez wahania dołączy do mojej kolekcji tej pisarki. Na własnej liście przeczytanych powieści mam Bestie, Blondynkę, Córkę grabarza i Kobieta z tatuażami. Jestem ciekawa, co przyniesie następna książka ebook tej autorki. Opowieści do tej pory przeczytane bardzo mnie poruszały, a bardzo poetycki mowa powodował, że cała historia wybucha pozytywnymi emocjami. A niezła książka ebook przecież powinna takie wywoływać. Dzięki temu pochłania się je jednym tchem. Tak również było w moim przypadku. Z chęcią sięgnę także po Tatulo.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!