Czytaj więcej:
Tam, gdzie las spotyka się z niebem okładka

Średnia Ocena:Tam, gdzie las spotyka się z niebem

Bestseller Amazon Charts, „Wall Street Journal” i „Washington Post” Finalistka Goodreads choice award. Po stracie matki i potyczce z rakiem piersi Joanna wraca do przerwanych studiów i badań ponad ptakami. Chce udowodnić światu, że ostatnie trudne przejścia jej nie złamały. Pewnego wieczoru jej rutynę i oswojoną samotność zakłóca zagadkowa dziewczynka. Pojawia się przed jej domem w spodniach od piżamy, bosa i posiniaczona. Ma na imię Ursa. Jak mówi, przybyła z gwiazd, by zrozumieć ludzi i ujrzeć na Ziemi pięć cudów. Joanna pozwala jej zostać, lecz tylko do czasu, aż odkryje, kim naprawdę jest mała kosmitka. Nie wierzy przecież w cuda. W rozwikłaniu zagadki pomaga jej Gabriel, młody sąsiad odludek. Im więcej czasu oboje spędzają z śliczną dziewczynką, tym więcej mają pytań. Jak to możliwe, że Ursa nie tylko umie czytać, lecz również rozumie Szekspira? Dlaczego w jej obecności przytrafiają im się różnorakie dobre rzeczy? I dlaczego Jo i Gabe przestają w końcu sprawdzać w internecie strony z danymi zaginionych dzieci? Chociaż nawiązała się pomiędzy nimi głęboka więź, cała trójka wie, że zbliża się czas niełatwych decyzji. Kiedy nieubłaganie nadchodzi koniec lata, a Ursa jest już najbliższa ujrzenia piątego cudu, jej przeszłość ich dogania. Magiczna opowieść Glendy Vanderah zachwyca. Jest literacką perełką, przepełnioną nadzieją i miłością, która poruszy serce każdego czytelnika.

Szczegóły
Tytuł Tam, gdzie las spotyka się z niebem
Autor: Vanderah Glendy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tam, gdzie las spotyka się z niebem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tam, gdzie las spotyka się z niebem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tam, gdzie las spotyka się z niebem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anonymous

    Jestem oczarowana tą książką. Zupełnie skradła moje serce! Bohaterką książki jest Jo, która ma za sobą przykre doświadczenia - utrata ukochanej matki a także jej własna choroba - rak piersi. Wydaje się, że ucieczka na wieś, gdzie poświęca się badaniom ornitologicznym to najlepszy sposób na znalezienie spokoju. Tymczasem pewnego dnia w jej życiu pojawia się mała dziewczynka, która uważa, że jest kosmitką. Wtedy jej życie nabiera większego tempa. Jo stara się ustalić, kim jest tak naprawdę ta mała dziewczynka. Ursa, ponieważ tak się przedstawia, powoduje, że Jo nawiązuje relację ze swoim sąsiadem Gabrielem. Wspólnie próbują ustalić tożsamość dziewczynki, co powoduje, że nawiązuje się nimi bliższa relacja. Jednocześnie Ursa cały czas twierdzi, że jest kosmitką i przybyła na ziemię ujrzeć pięć cudów. Czytając książkę zauważyłam, że my dorośli zupełnie inaczej postrzegamy pewne sprawy niż dzieci. Świat widziany oczami dzidziusia jest zupełnie inny i to właśnie Ursa usiłuje przekonać Jo i Gabriela, że miłość, zaufanie, bezpieczeństwo to kluczowe fundamenty. Jest to bardzo wartościowa książka. My dorośli stale jeszcze tak mało wiemy i powinniśmy czerpać więcej pozytywnych emocji, aniżeli zamartwiać się tym co błahe.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!