Czytaj więcej:
Słowa z uśmiechem. Język polski. Podręcznik literacki ze słowniczkiem. Klasa 6 okładka

Średnia Ocena:Słowa z uśmiechem. Język polski. Podręcznik literacki ze słowniczkiem. Klasa 6

Podręcznik "Słowa z uśmiechem" rozwija aktywność i kreatywność uczniów. Kładzie nacisk na indywidualizację nauczania a także wprowadza innowacyjne rozwiązania, jak np. bloki "Zabawy wyobraźni". Teksty i zadania dostosowano do wieku dzieci, a wśród przykładów literackich znajdują się głównie współczesne utwory literatury młodzieżowej dopełnione jedynie klasyką. Podręcznik pozwala na efektywne łączenie nauki z zabawą, przygotowując rzetelnie uczniów do końcowych egzaminów. Lekcje dodatkowe umożliwiają rozwój zainteresowań uczniów, a dołączony do podręcznika "Słownik pojęć i terminów" ułatwia im utrwalanie i powtarzanie najistotniejszych pojęć.

Szczegóły
Tytuł Słowa z uśmiechem. Język polski. Podręcznik literacki ze słowniczkiem. Klasa 6
Autor: Horwath Ewa, Żegleń Anita
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słowa z uśmiechem. Język polski. Podręcznik literacki ze słowniczkiem. Klasa 6 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słowa z uśmiechem. Język polski. Podręcznik literacki ze słowniczkiem. Klasa 6 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słowa z uśmiechem. Język polski. Podręcznik literacki ze słowniczkiem. Klasa 6 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: List przewodni Mawi Foto.pdf - Rozmiar: 16.9 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • blachol

    Wszystko w jak najlepszym porządku, dostawa zgodna z opisem i terminem podanym w zamówieniu.Serdecznie zalecam

 

 

Słowa z uśmiechem. Język polski. Podręcznik literacki ze słowniczkiem. Klasa 6 PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Szanowni Państwo. Aktualna sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie wymusiła istotne zmiany zasad funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym. W związku z tym MAWI FOTO dokonała szeregu zmian organizacyjnych, aby sprostać nowym wymaganiom. To sprawia, że możemy kontynuować fotografię szkolną, która niezmiennie pozostaje naszą wielką pasją. Czynimy to, pełni optymizmu i nadziei na przyszłość. Wraz z rokiem szkolnym 2020/2021 wkraczamy w nowy system pracy podczas sesji zdjęciowych. Po licznych konsultacjach ze środowiskiem oświatowym, bazując na zebranych opiniach oraz naszym kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, przeanalizowaliśmy wiele opcji procesu fotografowania. Dzięki temu powstały dodatkowe jasne procedury, adekwatne do obowiązujących obostrzeń. Fotografowie przeszli dodatkowe szkolenia w zakresie zasad bezpiecznego przeprowadzania sesji zdjęciowych, a czynności z tym związane będą ograniczone do minimum, tak aby odbywało się szybko i sprawnie. Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą nową ofertę oraz uzgodnić możliwości jej realizacji, tak aby wszyscy mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Poniżej udostępniamy Państwu opis procedury bezpiecznego fotografowania. W związku z nowymi zasadami organizacji pracy w placówkach oświatowych spowodowanymi stanem epidemicznym,wprowadziliśmy kilka zmian dotyczących formy fotografowania jak i dostosowanej do tej sytuacji oferty zdjęciowej. Zbliżanie fotografa do dzieci i personelu ma być utrzymane w zachowaniu dystansu min. 1,5 metra. Fotograf powinien mieć wyznaczone miejsce do sesji zdjęciowej przez dyrektora placówki. Największa zmiana polega na rezygnacji z fotografowania tradycyjnego zdjęcia grupowego i zdjęcia towarzyskiego, gdzie trudno było by utrzymać separację między dziećmi. W roku szkolnym 2020/2021 wykonywane będą tylko zdjęcia indywidualne (wyjątkiem będzie fotografowanie na jednym ujęciu rodzeństwa, ale tylko po uprzednim wskazaniu przez nauczyciela). Dla nas wszystkich najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz dzieci. Dlatego dochowamy wszelkich starań, aby w zaistniałej sytuacji zrealizować sesję zdjęciową z zachowaniem obecnie obowiązujących wymogów sanitarnych. Z poważaniem, Zarząd Mawi Foto

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!