Czytaj więcej:
Tajemnica nawiedzonego lasu okładka

Średnia Ocena:Tajemnica nawiedzonego lasu

W "Tajemnicy nawiedzonego lasu" Anna Kańtoch omawia dalsze dzieje Niny Pankowicz. Podobnie jak w przypadku "Tajemnicy Diabelskiego Kręgu" tworzy niezapomnianą, fascynującą opowieść, sprawnie bawiąc się konwencjami. Gdy sierżant Sowa a także porucznik Lis pojawiają się w szkole Niny, dziewczynka stale stara się dojść do siebie po wakacjach w Markotach, które wywróciły jej życie do góry nogami. Zabierają ją do Instytutu Totenwald pod wschodnią granicę, w którym przebywają dzieci podobnie jak ona obdarzone magicznymi mocami. Życie w Instytucie przypomina życie w koszarach. Jego mieszkańcy całymi dniami trudno pracują albo zabierani są na przesłuchania i badania. Nie wiadomo, dlaczego niektóre dzieci otrzymują czerwone kartki, a później znikają bez śladu. Mroczne tajemnice skrywa też las i opuszczona wioska węglarzy położona w sąsiedztwie Instytutu… Czego chcą komuniści? Jakie zadania tym razem otrzyma Nina? Od wydawcy:  Jest listopad, 1953 roku, minęły dwa miesiące od wakacji w Markotach, które przewróciły do góry nogami życie trzynastoletniej Niny. Pewnego dnia w jej szkole zjawiają się sierżant Sowa i porucznik Lis. Zabierają Ninę pod wschodnią granicę do tajemniczego ośrodka. Są tam także inne dzieci z Markotów. Z Instytutu nie da się uciec, w otaczającym go lesie czai się groza, mgła skrywa czerwonookie upiory ze szczypcami zamiast dłoni. Nieopodal zaś znajduje się opuszczona wioska węglarzy. Z której magia wzięła własny początek. Jakie sekrety skrywa porzucona osada? Kto okaże się prawdziwym wrogiem – upiorne monstra czy może komuniści? I czego tak naprawdę chcą od Niny ubecy? Kontynuacja „Tajemnicy Diabelskiego Kręgu” naprawdę potrafi zmrozić krew w żyłach. Tej książki lepiej nie czytać po ciemku...

Szczegóły
Tytuł Tajemnica nawiedzonego lasu
Autor: Kańtoch Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Uroboros
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tajemnica nawiedzonego lasu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tajemnica nawiedzonego lasu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tajemnica nawiedzonego lasu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Alfaomega

    Zarówno ta element jak i poprzednią ( Sekret diabelskiego kręgu )jest po prostu idealna !!! mimo ze czytalam ją dawno temu wciaz codziennie sprawdzam wzmianki o kolejnej części!!!Osobiscie lubię horrory a ta książka ebook z nutą tajemnicy i właśnie grozy jest dla mine po protu doskonała ( dodam że ebooków w takim stylu czytałam setki lecz ta jest prawdopodobnie najlepsza) Zdecydowanie zalecam jeżeli ludzie z takim gustem będą mieli jakiekolwiek wątpliwości ponieważ dopiero odkrywają dzieła pani Ani to mogę spokojnie powiedzieć ze ta książka ebook ( i oczywiście poprzednia element )nie zawiedzie oczekiwań!Niektórzy nie wybierają ebooków ze względu na to że były spisane przez polskiego autora (znam takie osoby :/) w tym przypadku nie wiedzą co tracą...

  • Norbert Madej

    Kontynuacja "Tajemnicy diabelskiego kręgu". Czy warto było ją przeczytać? Bez zastanowienia mogę powiedzieć, że tak. "Tajemnica nawiedzonego lasu" trzyma poziom własnej poprzedniczki, lecz nie jest jej kopią - jest świeżo, ciekawie i emocjonująco. Bardzo udany zakup i równie bardzo fascynująca lektura. Polecam.

  • Kaka

    Kontynuacja Tajemnicy Diabelskiego Kręgu. Akcja toczy się w 1953 r. Trzynastoletnia Nina, mająca magiczne moce, których nie umie kontrolować, zostaje porwana ze szkoły przez komunistów: porucznika Lisa i poruczniczkę Sowę, do tajemniczego Instytutu Totenwald, ale zanim to się losy Lis zadaje jej zagadkę. Okazuje się, że dotyczy morderstwa rodziców porucznika. Kobieta spotyka w Instytucie własnych przyjaciół z klasztoru w Markotach, miejscu, w którym Nina była w zeszłe wakacje. Z Instytutu uciekają dwie dziewczynki, niestety obie zostają zamordowane. Lecz czemu? I przez kogo? Nina razem z nieustraszoną Tamarą, zwinnym Jackiem i silnym Hubertem, znajdują opuszczoną wioskę, zapewne tę z zagadki Lisa. Jacek oferuje ucieczkę, na co zgadzają się wszyscy prócz Niny. Próba kończy się porażką, i przyjaciele muszą pozostać w Instytucie. Co oznaczają czerwone kartki? Czy upiory czające się w groźnej mgle zostawią ich w spokoju? Kto zabił rodziców Lisa? Co chcą im zrobić komuniści? Jeśli chcecie znać odpowiedzi na te zapytania przeczytajcie!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!