Czytaj więcej:
Sztuka tatuażu okładka

Średnia Ocena:Sztuka tatuażu

Niezależnie od tego, czy masz tatuaż, czy jesteś maniakiem tej dziedziny sztuki, nasyć własne zmysły, czytając i oglądając tę książkę. A potem… zrób sobie tatuaż! "Sztuka tatuażu" to zestaw zachwycających, kolorowych fotografii przedstawiających najznakomitsze z wykonywanych dzisiaj tatuaży. Pełne charakteru fotografie prezentują różnorodne style i wizerunki, jakimi ludzie zdobią własne ciała. Słowo wstępne do albumu spisał legendarny mistrz tatuażu Guy Aitchison, uważany za pioniera biomechaniki. Album pokazuje historię sztuki tatuażu, jej obecną kondycję, różnorakie style, sylwetki mistrzów tatuażu. Zawiera rady, jak zrobić sobie zdobienia na skórze, i opisuje znaczenie najbardziej słynnych motywów. Dodatkowo w albumie znalazły się artykuły poświęcone paru najbardziej utalentowanym tatuażystom świata. Zdjęcia ich dzieł ujawniają sposoby ich pracy i drogę od projektu do gotowego dzieła.

Szczegóły
Tytuł Sztuka tatuażu
Autor: Thorne Russ
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sztuka tatuażu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sztuka tatuażu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sztuka tatuażu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Silent

  Album jest rewelacyjny, mój chłopak jest nim zachwycony :) podoba mi się też to, że prócz fotografii tatuażów, są także info o różnorakich tatuatorach i historia tatuażu. Zalecam fanom tej sztuki.

 • Maria Kraszewska

  Grube, albumowe wydanie. Kupione pod choinke bardzo ucieszylo obdarowanego.

 • Łukasz Stasiak

  Zdecydowanie jest to najlepsza publikacja o sztuce tatuażu. Jej integralną częścią są zdjęcia unikatowych tatuaży prezentujących różnorodne style, zarówno jedno-, jak i wielokolorowe. Lecz to nie wszystko :) Barwna element książki uzupełniona jest wszystkim tym, co powinien wiedzieć każdy wielbiciel body tatoo, czyli szczegółowa historia sztuki tatuażu, opis różnorodnych stylów, cały proces powstawania tatuażu od projektu do efektu, nazwiska najlepszych i najbardziej słynnych tatuatorów oraz, jak dla mnie największa ciekawostka, symbolikę najpopularniejszych wzorów ostatnich lat. Książka ebook warta polecenia.

 • Daisy

  Książka ebook Bardzo Interesująca, Fajnie wydana, Info Ciekawe, Format odrobinę zbyt duży, szkoda odrobinę że w opisach historii nurtu są zamieszczone nowe fotografie brak historycznych takich typowo starych zdjęć. Zalecam tą pozycję tym którzy chcą poznać i zrozumieć styl i kulturę tatuażu.

 • meadorra

  Uwielbiam tatuaże, lecz u kogoś - sama niestety nie jestem właścicielką takiego cacka, lecz książkę, a właściwie księgę tą udało mi się nabyć w znacznej promocji cenowej. Cudownie wydana a te dzieła sztuki mogę podziwiać godzinami. Jeśli jesteście zainteresowani, to jest co poczytać i pooglądać. POLECAM!

 • Ulaaxox

  Dla wielbicieli tatuażu i wszystkiego co z nim związane - to pozycja bardzo ciekawa i wręcz obowiązkowa. O sztuce tatuażu znalazło się tutaj praktycznie wszystko. Mnie zachwycił szczególnie wielki wybór zdjęć, niektóre z nich są naprawdę piękne. Aż ma się ochotę na jakiś super oryginalny tatuaż.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!