Czytaj więcej:
Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent okładka

Średnia Ocena:Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent

Rysowania to hobby, które można zacząć w każdym wieku. Nie tylko rozwija wrażliwość, poczucie estetyki, lecz rozbudza kreatywność i zmysł obserwacji. "Szkoła rysowania” to tutorial dla początkujących artystów. Książka ebook wprowadza w świat rysunku od podstaw. Każdy epizod poświęcony jest innemu zagadnieniu a także wzbogacony o przejrzyste przykłady rysunków krok po kroku. Nauczysz się, jak realistycznie narysować futro, jak wydobyć walor w pejzażu czy oddać anatomię i ruch ludzkiego ciała. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent
Autor: Berlik Natalia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Pi

  I takich ebooków powinno być więcej! Mam olbrzymią nadzieję, że Wydawnictwo Wilga pójdzie w tym kierunku i będzie nam proponowało coraz to więcej pozycji, które w tak przejrzysty i miły sposób pozwalają i starym i młodym odkryć w sobie artystę. Uważam, że każdy powinien chociaż raz spróbować przygody z ołówkiem - to idealny sposób na stres i na rozwój. SZKOŁA RYSOWANIA Natalii Berlik jest, jak już wspomniałam, przejrzystym poradnikiem, w którym autorka krok po kroku prowadzi początkującego rysownika po Lesie Inspiracji. Rozpoczyna od teorii, w bardzo przystępnym wydaniu i idziemy do roślin,. zwierząt, krajobrazów, aż po ludzi. Rysowniczka mądrze zaprojektowała tę książkę, inspirując się najlepszymi z tego gatunku. Jej SZKOŁA... przypomina mi najlepsze pozycje z mojej biblioteczki, które zakupiłam z Świeżym Jorku. Moje książka ebook były jednak pisane z myślą o dojrzałym, a przynajmniej częściowo wprawionym artyście, a tutaj mamy cudowny przewodnik dla kogoś, kto dopiero zaczyna tę piękną przygodę. To co mi się prawdopodobnie najbardziej podoba, to prostota - a w tym przypadku prostota, jest zlotem. Przemyślana pozycja, zrealizowana z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Bardzo porządna rzecz! SZKOŁA RYSOWANIA została idealnie wydana. Twarda okładka, odpowiedni format, dopasowany, właściwy papier - zdecydowanie warto sięgnąć po tę książkę, ponieważ każdemu przyda się trochę cudowna i poczucia, że biała kartka, to początek nowego, bardzo osobistego świata, w którym można się zatopić bez wyrzutów sumienia. Nie trzeba mieć dużego talentu - trzeba mieć pasję, a ona już nas poprowadzi. Dla swojego samopoczucia i dla rozwoju swojego i dzidziusia - idźcie do tej SZKOŁY. malunek - zawsze na TAK 8/10 Wydawnictwo Wilga

 • justus

  "Szkoła rysowania" Natalii Berlik, to doskonała książka ebook dla najmłodszych czytelników, którzy chcą rozpocząć przygodę z rysunkiem. Autorka tejże książki obecnie zajmuje się ilustrowaniem ebooków dla najwiekszych wydawnictw w Polsce, co tym bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że znajdę tu bardzo dużo cennych informacji i kto wie - może we mnie też obudzi się świeża pasja? 😊 Książka ebook podzielona jest na kilka rozdziałów. Na samym początku autorka pokazuje nam podstawowe przybory i materiały, które będą niezbędne jeśli chodzi rysowanie bardziej profesjonalne. Tak samo jak dowiemy się w jaki sposób malować podstawowe a także bardziej złożone kształty, jak cieniować żeby malunek był bardziej rzeczywisty, a nawet w jaki sposób precyzyjnie trzymać ołówek podczas cieniowania czy szkicowania. Kolejne epizody to już rysowanie konkretnych rzeczy. Mamy tu m.in. podstawowe info dotyczące rysowania : - martwej natury (czyli owoce, talerze, dzbanki, miski, książki, bryły itp) - roślin i kwiatów ( jak krok po kroku namalować tulipana, róże, magnolie, storczyki i dużo innych cudownych kwiatów, a nawet bukietów ) - zwierząt ( czy to z fotografii, czy z natury, jak namalować kocie oko, lub różnorakie struktury sierści, ptaki, konie, lwy i dużo innych przykładów zwierząt) - przyrody i pejzażów (wszelkie drzewa, chmury, skały, drogi, widoki) - ludzi ( portrety, sylwetki, twarze, oczy, różnorakie części ciała, włosy, dłonie i dużo innych ). Książka ebook wydana jest prześlicznie i posiada naprawdę dużo cennych informacji, które z pewnością będą wyjątkowo przydatne dla każdego początkującego rysownika. Ogromnie polecam! No po prostu spójrzcie na te cudowne rysunki! 😍 Piękne, prawda?

 • MaliPasjonaci

  Ćwiczenia i pasja, to jest najważniejsze, żeby zacząć rysować. Takimi słowami zaczyna własną książkę Natalia Berlik, ilustratorka ebooków dla dzieci, która stworzyła "Szkołę rysowania", tutorial dla początkujących artystów. ✏️ Ta książka ebook wprowadzi każdego w tajniki rysunku od samych podstaw, czyli odpowiedniego podejścia, systematyki, narzędzi i warsztatu, który będzie rozwijał się z każdym szkicem i rysunkiem. ✏️ Na samym początku autorka podaje trochę teorii, żeby jak najlepiej przygotować się do pracy. Dodatkowo poszczególne epizody zawierają też dużo cennych informacji i wskazówek, które pomogą przy tworzeniu pierwszych rysunków. ✏️ Oczywiście znaczną element książki stanowią same malunki a także projekty pokazane krok po kroku. A jest ich nad 100, więc jest z czym pracować. ✏️ Tutorial napisany jest wyjątkowo przejrzyście, przez co poruszanie się po nim jest proste i wygodne, a to tylko pomaga. No i wydany jest pięknie, w twardej oprawie, to też zasługuje na uwagę. ✏️ Mój starszak upodobał sobie epizod o cieniowaniu, które ostatnio namiętnie stosuje we wszystkich własnych rysunkach, oczywiście przejrzał również oznaczenia na wszystkich ołówkach (o tym wszystkim przeczytacie w książce pdf 😉) ✏️ I powiem Wam, że już od samego przeglądania chce się chwycić ołówek i kartkę, żeby zacząć tę przygodę. U nas na razie to dzieci są głównymi użytkownikami tej książki, lecz i mnie coraz bardziej korci, żeby zacząć rysować 😊 ✏️ Ta książka ebook będzie idealnym pomysłem na prezent, warto również mieć egzemplarz w domu, kto wie, kiedy najdzie Was ochota na rysowanie😉

 • aannaa_czyta

  Macie zdolności plastyczne? Ja uwielbiam wszelakie robótki ręczne – od tworzenia kart okolicznościowych, poprzez wyszywanie, po kreowanie dekoracji z papieru. Przyznam się, że jeśli chodzi o rysowanie to prawdopodobnie nie do końca jest to moja ulubiona aktywność… Niemniej jednak, kiedy na rynku wydawniczym pojawiła się książka ebook „Szkoła rysowania” postanowiłam zagłębić się w świat rysunku od podstaw. I muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona. Autorka dbała o każdy szczegół i poprowadziła czytelnika krok po kroku po świcie rysunków. Rozpoczęła od teorii, żeby następnie przejść do odwzorowania otaczającego nas świata na papierze. Przy czym Natalia Berlik zwraca uwagę na to, że nie każdy musi być dużym artystą – rysownikiem, czasami starczy po prostu razem z ołówkiem i kartką spędzić wolny czas. Zapytacie No dobrze, lecz co z talentem? I tutaj autorka udowadniam nam, że talent nie jest niezbędny, lecz najistotniejsza w rysowaniu jest pasja i ćwiczenia. W kolejnych rozdziałach poświęconych martwej naturze, roślinom i kwiatom, zwierzętom, przyrodzie i ludziom przekazuje info o tym od czego rozpocząć tworząc kolejne rysunki, w jaki sposób zaznaczać cienie, nie zapominając o wskazówkach dla początkowego artysty. Na co zwrócić uwagę wykańczając rysunek, a także o konieczności skupieniu się na detalach. Dodam jeszcze, ze książka ebook jest cudownie wydana. Twarda oprawa i dobrej jakości papier zdecydowanie skłaniają do tego, żeby książkę sprezentować osobie zainteresowanej rysowaniem.

 • Aleksandra

  Lubicie rysować? Jest to Wasza pasja? Czy w ogóle Was to nie interesuje albo brak umiejętności jest kulą u nogi, jak w moim przypadku? Dla tych co nie potrafią rysować, bądź chcą się podszkolić, jest niezła alternatywa. "Szkoła rysowania" Natalii Berlik to świetne kompendium wiedzy na temat rysunku, jego technik, a przede wszystkim podstaw, od czego zacząć, jakie przybory są potrzebne i jak się nimi posługiwać. Każdy epizod dotyczy innego zagadnienia, które wyjaśniane jest krok po kroku. Można uczyć się od podstaw różnorakich kompozycji, jak martwa natura, rośliny i kwiaty, zwierzęta, przyroda i pejzaże, czy ludzie. Książka ebook pokazuje się pięknie, a jej kolorystyka, choć łatwa jak to w rysunku, ponieważ czarno-szaro-biała, jest przyjemna dla oka i przeprowadza przez etapy kreślenia poszczególnych rysunków. Jest tu mnóstwo wskazówek, które pomogą udoskonalić malunki wychodzące spod naszych rąk. To doskonały artystyczny poradnik, który można sprezentować dziecku, niezależnie od okazji, jak i dorosłemu, który zawsze marzył, by kreślić ołówkiem najróżniejsze szkice. Z córką jesteśmy urzeczone i mimo, iż trzeba wiele czasu poświęcić na szkolenie się, to uważam, że jest to bezcenny i miło spędzony czas. Wielki format i niecałe 250 stron sprawiają, że treść i malunki są przejrzyste i chętnie się wraca do "Szkoły rysowania". Bardzo polecamy! 🎨✏️

 • Anonim

  Lubicie rysować? Powiedzieć, że mam w tym temacie braki, to jak nie powiedzieć nic. Mój talent zatrzymał się na etapie wczesnego dzieciństwa i za nic nie chciał ruszyć dalej 😂 Z tym większą przyjemnością prezentuję Wam dzisiaj książkę, z którą praca nie wymaga talentu plastycznego. Szkoła rysowania to podręcznik dla rysowników w każdym stopniu zaawansowania, w którym znajdziemy nad 100 projektów krok po kroku, które poprowadzą nas za rączkę od początku do końca i pomogą wykonać całkiem niezłe prace (trust me!). Znajdziemy w niej podstawy teoretyczne wprowadzające w tematykę rysunku (dowiemy się co to jest perspektywa lub jakie przybory pomogą nam w pracy). Same instrukcje rysunków podzielone są natomiast tematycznie. Znajdziemy tam schematy w 31 kategoriach jak przykładowo ulica w dużym mieście, coś słodkiego czy domek dla lalek. To idealna książka, będziemy korzystać z niej z przyjemnością ❤️

 • Magda

  Chodziarz maluje od 2007 r roku zawsze szukam dobrej książki czy dorosłych czy dla dzieci.Ważne aby nieźle była wytłumaczona . Mam własne lata,ale również czasami wracam do ebooków dla dzieci. Dla dzieci mają czasami dokładnie wyt uuu maczone nizsz dla dorosłych. Widzę że dobrą opinię.

 • aliss.carroll

  Sprawdzi się jako upominek dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć rysować, lecz nie mają odwagi :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!