Czytaj więcej:
Szkoła gotowania Pod Amorem okładka

Średnia Ocena:Szkoła gotowania Pod Amorem

Czy istnieje przepis na miłość?Trzydziestoletnia Holly przybywa na maleńką wyspę u wybrzeży Maine. Właśnie odziedziczyła szkołę gotowania po babci – Włoszce słynnej z przepowiadania przyszłości i nadzwyczajnych umiejętności kulinarnych. Żeby kontynuować dumną tradycję rodzinną, Holly zaczyna prowadzić zajęcia. Lekcje pomału zmieniają życie pierwszych uczniów: cierpiącej matki, niedawno rozwiedzionego ojca, samotnej dziewczyny po trzydziestce i dwunastoletniej dziewczynki z rozbitej rodziny. Spotkania stają się okazją do zwierzeń i wymiany doświadczeń – paradoksalnie – głównie w sprawach sercowych. Być może ma to związek z sekretnymi składnikami przepisów babci Holly.

Szczegóły
Tytuł Szkoła gotowania Pod Amorem
Autor: Senate Melissa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szkoła gotowania Pod Amorem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szkoła gotowania Pod Amorem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szkoła gotowania Pod Amorem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Madlaine_Mik

    Sława programów o tematyce kulinarnej dynamicznie przekłada się na sława książek, w których jednym z wątków jest kuchnia. Tak również przypadkowo w moje ręce trafiła Szkoła gotowania pod Amorem. Pierwsze skojarzenia… ciąg dalszy Cukierni pod Amorem. Lecz nie, tutaj mamy innego autora i inną fabułę, chociaż pojawiają się fragmenty wspólne takie jak kuchnia i więzi rodzinne. Jednak Szkoła autorstwa Melissy Senate okazała się miłą i aromatyczną lekturą. Zwłaszcza po osobistym doświadczeniu smaku, jaki oferują włoscy kucharze, którzy powracał we wspomnieniach wraz z kolejną przeczytana stroną. To powieść, która łączy wszystko co magiczne: kuchnię, miłość, rodzinę i przyjaźń. Tak skomponowany przepis musiał zagwarantować doskonałą kompozycję smakową dla serca. Ciepły klimat, delikatność i subtelność bohaterów powodują, że uśmiech automatycznie wchodzi na usta czytelnika. Jednak żeby nie być gołosłowną, nakreślę pokrótce fabułę. Po nieudanym związku Holly skrywa się u babci, która korzysta ze własnych włoskich korzeni i prowadzi szkołę gotowania, która cieszy się znacznym zainteresowaniem przez wzgląd na zdolności właścicielki. I nie chodzi wyłącznie o mistrzowską kuchnię, lecz o magiczne składniki, które Camilla dorzuca do potraw, a które wpływają na uczestników kursu. Życzenie, wspomnienie czy stwierdzenie to coś, bez czego żadna potrawa nie wyjdzie. Jednak bezpieczeństwo Holly, które daje jej babcia zostaje nadszarpnięte – nonna umiera. Kobieta musi sama poprowadzić kuchnię Camilli i jej kursy. Co z tego będzie? Czy zdoła pozyskać świeżych klientów, a może mieszkańcy nie będą jej życzliwi? Czy mała dziewczynka zrewolucjonizuje sposób myślenia Holly na świat? Gwarantuję wszystkim, którzy kochają ciepłe historie, że ta opowieść do takich należy. A dla smakoszy dodam, że na końcu znajdują się przepisy na włoskie dania. Czy można pragnąć czegoś więcej? Można, aby książka ebook tak dynamicznie się nie skończyła…

  • Agato

    Doskonała książka, którą przeczytałam w ostatnim czasie. Jest to ciepła opowiadanie o życiu, o pasji i o pozytywnych emocjach, które o ile zmienimy nasze podejście do życia, zmienią nas i nasze życie. Szkoła gotowania zauroczyła mnie, a czytanie tej pięknej historii, to była sama przyjemność. Naprawdę niezła lektura.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!