Czytaj więcej:
Szarlotka okładka

Średnia Ocena:Szarlotka

Przepis na kłopoty? Proszę bardzo! Masz na imię Zuza, a zwą cię Szarlotka i jesteś roztrzepaną studentką szóstego roku medycyny. Z twoich ust wypływają złośliwe epitety, zanim zdążysz o nich pomyśleć. Potrzebujesz do tego adresata, lecz o to nietrudno na uczelni pełnej studentów i... doktorów. Burzliwy charakter Zuzy nie jest dobrym sojusznikiem podczas przeprosin, a męski Mister Lover Lover nie ułatwia jej zadania. Plan uratowania dobrego imienia kończy się jedynie rumieńcem na jej policzkach. Podgrzewa to gorący temperament Zuzy a także zapoczątkuje serię zabawnych i namiętnych wydarzeń. Zderzenie się światów ambitnej studentki i elektryzującego doktora przyspiesza bicie ich serc. A gdy któreś okaże się złamane? Jak dobrze, że lekar Zalewski jest ekspertem w ich naprawianiu – dosłownie i w przenośni!

Szczegóły
Tytuł Szarlotka
Autor: Amber Katarzyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatka
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szarlotka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szarlotka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szarlotka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • zaksiazkowany_swiat_mamy

    Nigdy nie pomyślałam, że szczęście będzie miało aromat i smak szarlotki” Potrzebujesz solidniej dawki mocnych, emocjonujących wrażeń? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj ebook ,,Szarlotka”, który od dziś dostępny jest na Legimi! Podsyłam link: Jednym z głównych bohaterów jest lekarz Przemysław ,,Mister Lover Lover” Zalewski, który otworzył przewód doktorski u profesora. Jest cenionym i wyjątkowo przystojnym lekarzem. Każda dziewczyna na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Oj tak, ja zdecydowanie! Z chęcią poszłabym na wizytę do tego doktorka 😎😎 Na początku wydawał się nieco arogancki, lecz za każdym razem, kiedy już miałam przewrócić oczami, maskował to poczuciem humoru i dużą dawką uroku osobistego. Poznajemy też ambitną Zuzannę ,,Szarlotkę” Jabłuszko, która jest studentką 4 roku medycyny. Rozpoczyna ona prace w szpitalu na recepcji. W życiu prywatnym jej się nie układa - każda następna randka okazuje się klapą. Kiedy nieoczekiwanie ta dwójka osób poznaje się, sprawy totalnie się komplikują. ,,Lecz po pierwszym spotkaniu z lekarzem całe moje szczęście i życiowy fuks wyparowały jak kałuża na Saharze” Przeczytałam ten ebook już dwa razy i niczego nie żałuję. I wiecie co, przeczytam go jeszcze na pewno nieraz! Uwielbiam motyw enemies to lovers, a Autorka bardzo umiejętnie wprowadziła go w fabułę. Lubię, jak na początku główni bohaterowie się nie lubią, a później zaczyna ich łączyć silna relacja. A jaka? Musicie przekonać się sami 🙌 Cała historia jest bardzo wciągająca i dowcipna. Zawsze podziwiałam Autorów, którzy potrafią wpleść humor, sarkazm i ironię w fabułę książki. Wbrew pozorom stwarzanie sytuacji komicznej nie jest lekką rzeczą. A Kasi Amber udało się to wyśmienicie! Dodam, że parę razy popłakałam się ze śmiechu. Lecz uwierzcie mi, to były bardzo oczyszczające łzy i zapomniałam na moment o przygnębiających rzeczach. Były również sytuacje w fabule, które wycisnęły ze mnie łezkę wzruszenia i otuliły jak ciepły kocyk. Przede wszystkim jest różnorodność co powoduje ciekawą ciągłość akcji. Myślę, że dużo o ,,Szarlotce” może mówić fakt, że przeczytałam ją w jedno popołudnie. Książka ebook była bardzo interesująca, że nie miałam potrzeby oderwania się i chciałam poznać dalsze dzieje bohaterów. Książkę chętnie zobaczyłabym na wielkim ekranie. Bardzo spodobały mi się dialogi i ogólnie fakt, że Zuzanna i Przemek wiele ze sobą rozmawiają. Choć ,,Szarlotka” liczy sobie niewiele nad dwieście stron, to losy się w niej tyle, jakby była wiele dłuższa. Powiem Wam, że spodziewałam się innego zakończenia ,,Szarlotki”, lecz finał wymyślony przez Autorkę wbił mnie w fotel! To urocza, przyjemna książka, która wciągnęła mnie totalnie. Gorąco zalecam 💜

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!