Czytaj więcej:
Pizza, Tinder i prosecco okładka

Średnia Ocena:Pizza, Tinder i prosecco

Dla Julii i jej dwóch najlepszych przyjaciółek spontaniczny wypad do Werony ma być odskocznią od szarej codzienności. Ich cel jest jeden: cieszyć się z każdej przeżytej chwili. Podczas własnego urlopu kobiety odwiedzają klimatyczne knajpki, kosztują lokalnych przysmaków i… chodzą na tinderowe randki z włoskimi przystojniakami. Gdy jednak rozwijająca się w szalonym tempie znajomość z jednym z nich kończy się dla Julii gorzkim rozczarowaniem, kobieta zaczyna wątpić w to, że uda jej się znaleźć kogoś naprawdę wartościowego. I wówczas spotyka Marcello, byłego właściciela największej agencji modelingowej we Włoszech. To właśnie on podczas wspólnie spędzonych 24 godzin pokaże Julii, jak celebrować życie w prawdziwie włoskim stylu. Cudowne chwile zainspirują ją do podejmowania decyzji, które wcześniej uznałaby za szalone… Czy idąc za głosem intuicji, odnajdzie prawdziwe uczucie?"Werona. To miasto od zawsze pojawiało się w mojej głowie, po to żeby w końcu móc na stałe zagościć też w sercu. Mimo wielu cudownych miast, które zwiedziłam we Włoszech, Werona jest tym, do którego zawsze będę wracać z sentymentem i uśmiechem na ustach. Jest dla mnie najładniejszym włoskim miastem. Przynajmniej jeśli chodzi o północ tego kraju. Tam dzieją się niesamowite historie, a życie pisze zaskakujące scenariusze. Tak po prostu – tam losy się magia."

Szczegóły
Tytuł Pizza, Tinder i prosecco
Autor: Agata Czubik
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pizza, Tinder i prosecco pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pizza, Tinder i prosecco Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pizza, Tinder i prosecco PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Heather

    Szaro-bury krajobraz za oknem warto przegonić letnią lekturą, która przeniesie nas w słoneczne i pełne uroku miejsce. Taką możliwość proponuje nam Agata Czubik i jej bardzo sympatyczny debiut! Starczył mi jeden rzut oka na okładkę aby wiedzieć, że to historia zdecydowanie dla mnie. Okazało się, że autorka posługuje się lekkim i bardzo obrazowym stylem (za którym przepadam!) a przenosząc nas w inne, klimatyczne miejsce umiejętnie podsycała emocje z tym związane. Nie spodziewałam, że aż tak mocno zaangażuję się w opowiadanie a jednak bardzo spodobały mi się dzieje głównej bohaterki i sam przekaz, by czerpać z życia ile tylko się da. Julia i jej dwie przyjaciółki wyruszają w podróż do Werony, by porzucić troski i trochę się zabawić. W końcu to prawdzie miasto miłości! Instalują więc Tindera i w przerwie między zwiedzaniem randkują z włoskimi przystojniakami. Tracją co prawda nadzieję, że uda im się znaleźć kogoś naprawdę wartościowego, lecz wówczas Julia poznaje Marcello, który na równe dwadzieścia cztery godziny porywa ją w wir życia bez żadnych zobowiązań. Przesłanie płynące z fabuły jest banalne, lecz jednocześnie bardzo ważne. Nigdy nie wiemy co czeka na nas za rogiem, lecz warto porzucić zmartwienia i po prostu korzystać z życia ile tylko się da. Otrzymałam więc zaskakująco mądrą i bystrą lekturę, która miała coś do powiedzenia pomiędzy wierszami, lecz na pierwszym planie też dużo się działo, bo wraz bohaterkami zbawiłam się w szybkie randkowanie, odwiedzałam włoskie knajpki i podziwiałam cudownie przedstawione przez autorki uroki Werony. Jeśli szukacie powieści uroczej, pełnej pozytywnej energii, emocji a także wiarygodnych bohaterów z którymi bez problemu możemy się utożsamić - "Pizza, Tinder i prosecco" jest właśnie dla Was! Agata Czubik na kilka godzin porwała mnie do słonecznej Werony, w której jak się okazało, wszystko jest możliwe, więc oddałam się lekturze z olbrzymią przyjemnością.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!