Czytaj więcej:
Star Wars Old Republic. Oszukani okładka

Średnia Ocena:Star Wars Old Republic. Oszukani

Na podstawie nowej gry wideo BioWare i LucasArts  „Nasz czas wreszcie nadszedł. Przez trzysta lat czekaliśmy i rośliśmy w siłę, kiedy wy pławiliście się w blasku własnej chwały, przekonani, że wasz lud jest bezpieczny i chroniony. Mieliście strzec Republiki… lecz zostaliście oszukani. Daliście się zwieść, omamić potędze Ciemnej Strony. Zostaliście oszukani… I teraz Republika upadnie”. Druga opowieść rozgrywająca się w czasie Starej Republiki i oparta na grze Star Wars: The Old Republic rozwija jej fabułę i przenosi nas wraz z zamaskowanym wojownikiem Sithów – Darthem Malgusem, znanym z słynnych trailerów Deceived (Oszukani) i Hope (Nadzieja) – w czasy, w których zagadkowy Zakon Mrocznych Lordów walczy z Zakonem Jedi. Malgus przypuszcza na Świątynię Jedi na Coruscant brutalny atak, który zaskakuje i przeraża całą galaktykę. Wojna uczyniła z niego najmroczniejszego z wojowników Sithów, lecz to pokój przekształci go w istotę znacznie bardziej odrażającą – kogoś, kim nigdy nie chciał się stać. Ale nie ma już odwrotu. Nie może przed tym uciec, tak samo, jak nie może uniknąć nieuchronnego potyczki z Jedi Aryn Leneer. Podczas ataku na Coruscant Malgus zamordował jej Mistrza, a teraz Aryn zamierza poznać prawdę – i nic nie jest w stanie jej powstrzymać.

Szczegóły
Tytuł Star Wars Old Republic. Oszukani
Autor: Kemp Paul
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Star Wars Old Republic. Oszukani pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Star Wars Old Republic. Oszukani Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Star Wars Old Republic. Oszukani PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Michał Gałecki

    Jest to książka ebook od samego początku , aż do jej końca dokładnym opisem zdarzeń , które dzieją się w grze komputerowej. Wiecie co ? na samym początku byłem sceptycznie nastawiony do tego tytułu , choć jestem wielbicielem głównej Sagi Gwiezdnych Wojen to nie ukrywam książka ebook ta pociąga samą świadomością , że Ojczysta planeta Republiki Coruscant wpadło w ręce jej odwiecznego wroga. Mimo , że książką jest dokładnie na podstawie gry Ci , którzy w nią nie grali po przeczytaniu tej książki będą tak pod dużym wrażeniem omówionych scen , że sama fantazja nie pomoże zaspokoi Twojej chęć zgłębienia tego świata jeszcze dogłębniej , a przynajmniej Ja tak miałem :) Dzięki przedstawieniu przez autora wszystkich bohaterów nawet łatwy laik , który zechce przeczytać Własną pierwszą książkę o tematyce Star Wars nie będzie mieć problemu ze zrozumieniem Tej idealnej jak się okazało książki ! :) Książkę czyta się bardzo czysto i sprawnie zapewniam przyszłego kupca , że całą książkę przeczytasz w kilka dni...Wciągająca to za mało powiedziane..ale o tym musisz już przekonać się Sam.! Zalecam :)

  • Bartłomiej Żuławnik

    Książka ebook rozgrywana w czasach Starej Republiki przeszło 3 tyś lat przed zniszczeniem Gwiazdy Śmierci jest bardzo niezła powieścią, pierwszy raz czytałem książkę tego autora i przypadła mi ona do gustu. Najbardziej podobał mi się wątek przemytnika który po raz pierwszy prawdopodobnie w Gwiezdnych Wojnach był typowo ludzki, smutny los córki o ojca który chcę naprawić przeszłość i skoncentrowany i mógł się wydarzyć w naszym świecie realnym, olbrzymi plus za to. Minusem za to jak dla mnie jest wciśnięcie akcji całej książki w dwie doby, przez to cała sytuacja podbicia Courscant przez Sithów wygląda tak że wpadli rano, ponad gryźli planetę miasto, zablokowali dostawy żywności itp aż na 48h (wow dramat) i odlecieli. Szkoda że nie została bardziej uwzględniona reakcja ludności która jakby po prostu znikneła z powierzchni lecz raczej nie było czasu aby to opisać.Książka jednak jest bardzo niezła i zalecam przeczytanie jej ze względu na wątek przemytnika, byłego komandosa Zeerida.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!