Czytaj więcej:
Star Wars Komiks okładka

Średnia Ocena:Star Wars Komiks

Komiksowy dwumiesięcznik dla fanów kultowych „Gwiezdnych wojen”. Na 44 kartach znajdziemy obrazkowe historie nawiązujące do najistotniejszych wątków serii. Do tego barwne i szerokie opisy głównych postaci – Luke’a, Vadera, Hana Solo i wielu innych. Tytuł dużą wagę przywiązuje do chronologii opisanych zdarzeń i ciekawostek z uniwersum Star Wars.

Szczegóły
Tytuł Star Wars Komiks
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo:
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Star Wars Komiks pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Star Wars Komiks Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Star Wars Komiks PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Michał

  Dla fanòw Arphy nananajjjllllllepszzzzzzzzzzyyy 😀komiks o tej postaci jaki powstał. Czytelnik nie znajdzie tu tyle akcji co w poszednich miecznikach jednak za to opisano dosyć dobrzę relację tytułowej bochaterki z jej ojcem. Mocną zaletą tego tytułu jest to źe przedstawia nam bochatera ktòry wyłączył holonet i nie był na okresie gdyż w starwars nie ma zbyt wiele takich postaci. Malunki mi się podobają ,a egmont prawdopodobnie zdąźył przyzwyczaić wszystkich do bardzo niezłych wydań.

 • magdalena b

  Komiks super 👍🏼 dostawa szybka, bez żadnych problemów.

 • wobo

  123

 • Grzyb 771

  Idealny komiks w idealnej cenę. Zalecam

 • Anonim

  Pełen pozytyw.

 • Szymon Kiser

  Najwieższy numer został opatrzony tytułem: Potyczka na Księżycu Przemytników. Do wydania zalicza się też komiks Z dzienników Bena Kenobiego, który jest bezpośrednio powiązany z fabułą głównego komiksu. Autorem obu historii jest nieźle słynny Jason Aaron, zaś rysownikami zostali: Simone Bianchi (Z dzienników Bena Kenobiego) i Stuart Immonen (Walka na Księżycu Przemytników). Komiksy na mowa polski przetłumaczył Maciek Drewnowski. Cena to 19,99 PLN za 132 strony (numer jest uboższy o 16 stron wobec poprzednich). Zacznijmy od pierwszej historii czyli od Dzienników Bena Kenobiego, z których możemy się dowiedzieć jak Ben/Obi – Wan Kenobi chronił młodego Luke'a przed zagrożeniami na Tatooine ze strony złoczyńców nasłanych przez złego Hutta - Jabbę. Bardzo podoba mi się pomysł przedstawienia życia Kenobiego na pustynnej planecie Tatooine. Autorowi komiksu bardzo ciekawie udało się poprowadzić ten wątek. Malunki Simone'a Bianchi jak dla mnie... są dość nietypowe. Ben Kenobi, jak dla mnie, wcale nie przypomina Mistrza Jedi z Zemsty Sithów czy nawet Nowej nadzieji. Niestety. Pod wobec rysunków ta element komiksu wypada słabo. Akcja Potyczki na Księżycu Przemytników rozpoczyna się bezpośrednio w miejscu zakończenia historii z SWK 1/2015 - Skywalker atakuje! Han i Leia są uwiezieni na jakiejś "nienazwanej planecie w pobliżu mgławicy Monsua, na niezbadanym obszarze Zewnętrznych Rubieży" wraz z dziewczyną podająca się za małżonkę Hana – Saną Solo. Dołącza do nich Imperium. W pomiędzy okresie Luke udaje się na planetę Nar Shaddaa, gdzie zostaje schwytany przez Hutta (znowu!), który kolekcjonuje artefakty Jedi. Grakkus Hutt każe ostatniemu przedstawicielowi zakonu Jedi walczyć na arenie wraz z bestią (znowu! [2]) z Mustafar. Fabuła dosyć fajna, momentami można zauważyć, że Aaron inspirował się filmem ze starej trylogii (Powrót Jedi), przez co niektórzy mogą narzekać na brak pomysłów. Nie jest aż tak źle! Scenarzysta sprawnie prowadzi wątki, przeplatając akcję z planety Nar Shaddaa do rozterek Hana Solo i Leii Organy. Aaron wprowadza też nowe postacie. Mistrz Igrzysk jest jedną z najlepszych postaci wprowadzonych w tej historii. Stuart Immonen napisał się znacznie lepiej od Simone'a Bianchiego, malunki są tutaj znacznie lepsze niż w Dziennikach Bena Kenobiego. Podsumowanie: Ogólna ocena: 7,5/10 Fabuła: 6/10 Rysunki: 6/10 Kolory: 8/10 Dialogi: 8/10

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!