Czytaj więcej:
Stan podgorączkowy okładka

Średnia Ocena:Stan podgorączkowy

Tomasz Szroniewski, ginekolog-położnik. Oszołomiony zawodowym awansem. Uwikłany w życie rodzinne. Osaczony cudzymi oczekiwaniami. Usiłuje łapać wszystkie sroki za ogon i najzwyczajniej w świecie – dać radę. Na swojej skórze sprawdza, jak dynamicznie trzeba biec, żeby móc stać w miejscu. Szroniewski realizuje plan minimum: zwlec się z łóżka i przeżyć następny dzień. Życie toczy się chropowato. Lecz jednak… Tą książką można leczyć uporczywe i nawracające stany odrętwienia rzeczywistością.   UWAGA! „Stan podgorączkowy” silnie uzależnia. Stosować 1 kapsułkę na dobę, ściśle według zaleceń Wydawcy. U 1 na 10 000 czytelników może wystąpić reakcja paradoksalna: pogorszenie stanu psychicznego. Zaleca się wtedy przerwać lekturę i skonsultować z psychiatrą.

Szczegóły
Tytuł Stan podgorączkowy
Autor: Chołuj Renata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Stan podgorączkowy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Stan podgorączkowy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Stan podgorączkowy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • I czerwone szpilki

    Dawno nie czytałam książki zwyczajnej, stereotypowej, normalnej, pozornie banalnej i zarazem tak oryginalnej. Książka ebook doskonale wpasowała się w panujący za oknem klimat jesienno-zimowy czyli szaro-bury. Przepełniona dowcipem i sarkastycznym dystansem wprawia czytelnika w trans, nie da się jej odłożyć na długo. Przyciągająca i interesująca historia, opowiadająca rzeczywistość zwykłych ludzi. Lekko smutna, trochę przerażająca opowiadanie o czterdziestoletnim lekarzu ginekologu, świeżo upieczonym małżonku, który przysposobił dwójkę dzieci własnej żony, oczekując jednocześnie na urodziny ich wspólnego dziecka. Mamisynek, stale próbujący odciąć tą pępowinę, na co nie pozwala mu jego matka, zatroskana jego życiem, próbująca ułożyć mu je po swojemu. Awans w pracy przy już napiętym grafiku głównego bohatera stawia go na najwyższe obroty, chcąc sprawdzić się w roli ojca, męża, dobrego syna a także przyszłego ordynatora, nie nadąża za swóim życiem, które to toczy się swoim tempem. Mimo tylu zadań i spraw na głowie, lekarz prowadzi w miarę spokojne życie, próbując ustabilizować sytuację mieszkaniową własnej rodziny, za którą stał się odpowiedzialny. Ma świadomość, że musi dać radę, nie ma innego wyjścia. Rzucony na głęboką wodę, jedynie o czym marzy to by się porządnie wyspać.Więcej na http://iczerwoneszpilki.blogspot.com/

  • agnieszka podbielska

    Ogólnie książka ebook nie jest zła ani nudna - jest lekka i zabawna. Tak jak napisałam - na smutny, jesienny wieczór idealna. Czegoś jednak mi brakuje. I chciałabym więcej. Odczułam, że Autorka jedynie prześlizgnęła się po wątkach. A szkoda, ponieważ każdy był interesujący i zabawny jednak dynamicznie się kończył. I dzieci, i żona, i koleżanki z pracy, i kuzyn, i teściowa. Odniosłam wrażenie, że tylko relacja bohatera z matką została zaprezentowana najpełniej. A może Autorka ma w planie omawiać dalej przygody doktora Szroniewskiego?Jeśli TAK to ja chcę "leczyć się" dalej. Jeśli NIE to ta dawka na mnie nie działa.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!