Specjalne potrzeby edukacyjne. Wskazówki dla nauczycieli okładka

Średnia Ocena:


Specjalne potrzeby edukacyjne. Wskazówki dla nauczycieli

Czy masz problemy z identyfikacją i wsparciem dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Twojej klasie?Jeśli potrzebujesz wsparcia w rozpoznawaniu, rozumieniu i wspieraniu uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – ta książka ebook jest dla Ciebie.Znajdziesz w niej omówienie siedmiu typów SPE wraz z: praktycznymi wskazówkami, jak pracować z uczniem, radami doświadczonych praktyków, pytaniami sprawdzającymi, zagadnieniami do przemyślenia. Opisy przypadków uczniów z: zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi (ADHD), zaburzeniami w rozwoju społeczno-emocjonalnym i zaburzeniami zachowania, dysleksją, dyspraksją, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością słuchową, niepełnosprawnością wzrokową.

Szczegóły
Tytuł Specjalne potrzeby edukacyjne. Wskazówki dla nauczycieli
Autor: Thompson Jenny
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wydania: 2013
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Specjalne potrzeby edukacyjne. Wskazówki dla nauczycieli w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Specjalne potrzeby edukacyjne. Wskazówki dla nauczycieli PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • grzesiu

    Ksiazka o realiach funkcjonowania szkoly za granicą, u nas wygląda to zupełnie inaczej, wiec raczej przykładu nie da sie brac, lepiej poszukac cos o polskim szkolnictwie.