Czytaj więcej:
Socjopata okładka

Średnia Ocena:Socjopata

Jakub jest młodym, przystojnym brunetem. Ma kolekcję niezłych garniturów i świetlaną przyszłość w firmie, dla której pracuje. Lecz jest również manipulatorem, który zawsze bierze to, co chce. Ludzie wokół niego się nie liczą. Nienawidzi nie mieć kontroli ponad otoczeniem. Jego ofiary to pechowcy, którzy stanęli mu na drodze. Ostatecznie przecież to nie on ustalał zasady gry. Nie myślałem ponad sposobem, w jaki mam go uwolnić od cierpienia. Cokolwiek miałem zrobić, musiało wyglądać na wypadek.

Szczegóły
Tytuł Socjopata
Autor: Weisbrodt Stefan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Socjopata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Socjopata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Socjopata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dziubak.anna

    Kim jest socjopata? To człowiek bez sumienia, którego inni ludzie w zasadzie nie obchodzą, skupia na nich uwagę jedynie w sytuacji, kiedy są mu potrzebni do realizacji jakiegoś celu. To narodzony manipulant bez poczucia winy, niezdolny do tworzenia związków opartych na więzi. Nie rozumie, co to znaczy krzywdzić drugiego człowieka, a krzywda losy się tylko wtedy, gdy on ja odczuwa; egocentryczny, postrzega siebie jako osobę bez zarzutu, a winą za niepowodzenia obarcza innych. W tę charakterystykę doskonale wpisuje się nasz bohater, którego powierzchowność jest idealna, lecz to, co w środku pozostawia naprawdę dużo do życzenia. Okazuje się, że krawat i prążkowany garnitur nie załatwią wszystkiego. Jak zachowuje się Jakub? Jego postępowanie obliczone jest na konkretne korzyści, za wszystkim, co robi kryje się jakiś motyw. Wykazuje się kompletnym brakiem szacunku dla drugiego człowieka, nawet na elementarnym poziomie, a empatia i współczucie to dla niego pojęcia kompletnie abstrakcyjne. To osoba z planem awaryjnym gotowym na każdą okazję, dla której kłamstwo jest czymś naturalnym. Poziom manipulacji i wyrachowania osiąga najwyższy level, a wszystko to w białych rękawiczkach, których nie powstydziłaby się nawet najbardziej perfekcyjna pani domu. Bezbłędnie czyta ludzi, gra im na emocjach i bezlitośnie wykorzystuje do swoich celów każdą ich słabość. Absolutnie przekonany o słuszności własnych działań. Jakub "po trupach" i dosłownie i w przenośni zmierza do określonego celu. Ludzie są dla niego tylko środkiem albo przeszkodą na tej trasie. Czasem zwykły impuls wystarczy, by kogoś zniszczyć. "Grób był doskonały" (...) zmieści się do niego idealnie". Choć to on jest katem, zawsze postrzega siebie jako ofiarę. Najbardziej przeraża mnie fakt, że socjopaci są wśród nas. To może być kumpel z pracy, miły sąsiad z mieszkania obok, który co piątek robi zakupy własnej schorowanej matce, uśmiechnięty listonosz. Absolutnie fantastyczne studium socjopatycznej osobowości, to jedna strona medalu, druga to czynniki, które determinują określone zachowania i postawy. Wnikliwa wędrówka po zaburzonym umyśle socjopaty okazała się dla mnie świetną lekturą, lekcją uważnosci i ostrożności. Ogromnie podziwiam kreację głównego bohatera - absolutnie w punkt, a czy bliżej mu do diabła w ludzkiej skórze czy do nieszczęśliwego człowieka, to już pozostawiam Waszej ocenie. "To droga, którą kroczysz jest prawdziwym celem. Wszystkie przeciwności są tylko okazjami w przebraniu". A co się stanie, kiedy socjopata pozwoli opaść masce? Masz odwagę się przekonać? Zaryzykuj ;) Zalecam tę historię Waszej uwadze.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!