Czytaj więcej:
Smash! okładka

Średnia Ocena:Smash!

Nowoczesny magazyn o komiksie i popkulturze skierowany do pasjonatów gatunku. Znajdziemy w nim wszystko na temat komiksów, animacji, gier i gadżetów. Coś dla siebie znajdą także fani gier planszowych i filmowych adaptacji. Tytuł przybliża sylwetki twórców, publikuje interesujące prace utalentowanych polskich twórców i stara się przesuwać granicę między światem fantazji a szarą codziennością.

Szczegóły
Tytuł Smash!
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo:
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Smash! pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Smash! Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Smash! PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    W piątym numerze "SMASH!" Studio JG zaserwowało nam po raz następny soczystą porcję nowości i artykułów. Teksty wprost z komiksowego świata wciągnęły mnie od samego początku i sprawiły, że czytałem je z niezmierną ciekawością. Przekartkowując numer już wiedziałem, że będę miał co czytać. Od razu rzucił mi się w oczy tekst - Bohater na miarę własnych czasów - "Deadpool", o jednym z najbardziej kontrowersyjnych superbohaterów. Jak też Rynek - Przegląd najciekawszych komiksowych nowości. Z wielkim zapałem i entuzjazmem zabrałem się do czytania.Tematem przewodnim magazynu była tym razem post-apokalipsa w popkulturze. Atak cyborgów, zombie czy inwazja kosmitów według licznych autorów może spotkać ziemię. Dlatego lepiej przeczytać tekst - W hołdzie Apokalipsie - Postapo w popkulturze, żeby wiedzieć na co się przygotować. Okładka daje jasno do zrozumienia, że będziemy mogli przeczytać o Deadpoolu, lecz nie zabraknie też informacji o innych superbohaterach. Wartym przeczytania jest też artykuł o uniwersum "Metro 2033" Dmitry'a Glukhovsky'ego - Halo? Tu Metro! Wychodzimy na powierzchnię! - "Metro 2035".Na uwagę zasługują, także ciekawie opisywane relacje z licznych spotkań około-komiksowych. Na czele z najsławniejszym już Comic Conem, na którym można zobaczyć najświeższe nowinki jeżeli chodzi o gry, komiksy, seriale czy filmy. Dlatego jak najbardziej warto przeczytać tekst - Europejski Comic Con - Vienna Comic Con, i dowiedzieć się co w trawie piszczy. Przeniesiemy się też na nasze rodzime poletko i zajrzymy cóż działo się na ostatnim Pyrkonie. Po raz szesnasty w Poznaniu zebrał się polski fandom fantastyki i jak zwykle nie obyło się bez licznych atrakcji i nowości. Zapraszam zatem na relację z tego kolorowego święta w tekście - Duże święto fantastyki - Pyrkon 2016.Piaty numer "SMASH!" sprawił, że idealnie się bawiłem podczas czytania i lektura upłynęła mi dynamicznie i przyjemnie. Zostałem wzbogacony o kolejną porcję wiedzy i interesujących informacji z komiksowego światka. W środku jak zwykle otrzymamy dwa duże plakaty, tym razem jeden z komiksu "Deadpool. Martwi prezydenci" a także "Adventure Time"!. Ciekawie został napisany też artykuł - Gwiezdne legendy - Star Wars Legendy, w szczególności dla takiego fana tego bogatego i barwnego uniwersum. Przeczytamy tam o licznych komiksowych nowinkach i nie tylko. Tekst na prawdę warty uwagi. Z pewnością po raz następny sięgnę po kolejny numer, gdyż stwierdzam, że na prawdę warto. Za przystępną cenę dostajemy sporą dawkę nowości i artykułów, które zostały przedstawione w starannej i dopracowanej szacie graficznej. Serdecznie polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!