Czytaj więcej:
Słowenia okładka

Średnia Ocena:Słowenia

Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół własnej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i komfortowy układ przewodnika, a cudowne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Maleńki kraj, gdzieś w środku Europy? Nie! Słowenia to mały kraj z olbrzymią duszą. Doskonała dla amatorów zwiedzania, nie brak tutaj urokliwych miasteczek o bogatej historii a także gotyckich i romańskich klasztorów. Fani gór i sportów ekstremalnych też poczują się tu jak w raju. Jaka pora jest najlepsza na zwiedzanie Słowenii? Każda!

Szczegóły
Tytuł Słowenia
Autor: Jurecki Michał, Skrzypiec Piotr
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słowenia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słowenia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słowenia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Jak zawsze super przewodnik ze wszystkim co jest potrzebne do zwiedzania

  • Małgorzata Gojowy

    Zalecam ilustrowany przewodnik o Słowenii. Ta pozycja dokładnie omawia najistotniejsze miejsca do obejrzenia. Cały przewodnik podzielony jest na regiony Słowenii. Opisywane są najciekawsze rzeczy do obejrzenia, ciekawostki z tym związane. Ta pozycja zawiera również godziny otwarcia obiektów do zwiedzania a także ceny wstępu. Za bardzo przydatne sądzę info praktyczne a także obyczajowe o Słowenii. Znaczna ilość ilustracji zachęca do odwiedzenia tego kraju. Znajduje się tam jednak bardzo ważny błąd. Na stronie 103 przy opisie miasta Kranj została umieszczona ilustracja podpisana jako Kranj panorama miasta, co jednak nie jest prawdą, bo na ilustracji jest panorama miasta Bled ponad jeziorem. Z uwagi na to, że Bled jest jednak wizytówką Słowenii, uważam, że należy ten błąd w następnych wydaniach wyeliminować.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!