Czytaj więcej:
Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy okładka

Średnia Ocena:Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy

Dzięki tej nowoczesnej, lecz przekazującej pradawną mądrość książce pdf słynna ilustratorka z Instagrama − Iulia Bochis, czyli @iuliastration − zabiera nas w uzdrawiającą podróż. Podążając za historią podróżnika, który przechodzi z ciemności do światła w rytm pór roku, zyskujemy możliwość odnalezienia drogi swojego wewnętrznego spokoju. Pomogą w tym kojące i oryginalne ilustracje. Korzystając ze starożytnych prawd i filozoficznych cytatów z postaci z całego świata − od Rumiego po Emily Dickinson − które zakotwiczają tę autorską porywającą wizualnie opowiadanie w realności i dziejach świata, Iulia Bochistka ponadczasową historię osobistego rozwoju i miłości do siebie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy
Autor: Iulia Bochis
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna

  Przepiękne grafiki z interesującymi cytatami, kupiłam dla siebie a druga na upominek

 • Zaczytana.querida

  - Czego szukasz? - Zerknęłam na wyraźnie pochłoniętego czymś męża. - Może taka… Hm, mówiłaś coś? - Oderwał wzrok od telefonu, przekrzywił głowę i się do mnie uśmiechnął. Odpowiedziałam mu tym samym. - Pytałam, czego szukasz, ponieważ zgaduję, że to właśnie robisz? Mogę Ci pomóc! - Odłożyłam książkę na bok i podeszłam bliżej. Rzuciłam spojrzenie przez ramię na ekran jego telefonu. - Szukasz książki i jeszcze mnie nie zawołałeś?! Prawdopodobnie powinnam się obrazić! - Powiedziałam, siląc się na stanowczy ton, lecz już po chwili się roześmiałam. - Nie chciałem Ci przeszkadzać. Widziałem, że czytasz. I miałaś taki uśmiech na twarzy, gdy przewracałaś strony… - Spojrzał mi łatwo w oczy, a później ponownie skierował wzrok w dół i stuknął palcem w ekran. - Organizujemy w pracy Mikołajki i pomyślałem, że kupię książkę. Tylko zupełnie nie wiem, co może się jej spodobać. - Wzruszył bezradnie ramionami. - Jej? Czyli kobieta? W jakim wieku? Z resztą, nie ważne! Wiem, jaka książka ebook będzie idealna. I nieistotne, ile ma lat. Czy jest zagubioną nastolatką… - Pracuje ze mną w fundacji, więc nie jest… - Nie zdążył dokończyć, ponieważ mu przerwałam. - Wiem, wiem, mówię teraz ogólnie! To taka książka, że nieistotne, czy ktoś jest nastolatką, czy dojrzałą dziewczyną z gromadką znacznych już dzieci… To właśnie ją czytałam przed chwilą. No już, wpisuj w wyszukiwarkę. Dyktuję… ✨ „Słońce, morze, gwiazdy” - Iulia Bochis✨ Przeczytałam ją szybko, lecz to nie jest książka ebook na raz. Podzielona na cztery pory roku - stworzona do tego, aby się nią delektować. Aby zerknąć przed snem na kolejną stronę, obejrzeć ilustrację i przeanalizować krótkie, lecz bardzo wartościowe słowa. Twarda oprawa, złocone napisy, wnętrze, do którego człowiek się uśmiecha. Możecie kupować w ciemno - rozjaśni Wasze dni, lub dni osób przez Was obdarowanych. I chcę zaznaczyć, że to nie jest poradnik, to nie jest książka ebook pełna pustych, „motywacyjnych” słów. Na takie mam alergię🫢 Jest cudowna w własnej prostocie. Idealna, aby przewiązać ją czerwoną kokardą i ułożyć pod choinką…🎄 Polecam! Zaczytana Querida

 • Snieznooka

  Zmiany w naszym życiu bywają nieplanowane, zaskakujące, pozytywne, negatywne, nieproszone. Nie zawsze możemy sobie z nimi poradzić, czasami brakuje nam wsparcia, czy innego spojrzenia na dany problem. W ciągłym biegu, codzienności, nadmiarze obowiązków nie mamy czasu dla siebie, żeby dbać o swoje wnętrze. Kiedy tylko dostrzegłam książkę Iulii Bochis pod tytułem „Słońce, morze, gwiazdy”, wiedziałam, że muszę ją Wam pokazać. Publikacja jest niesamowita i z pewnością będzie wartościowym upominkiem na zbliżające się święta. Ilustracje, które wykonała dla nas Iulia Bochis są piękne, wymowne, inspirujące i pobudzające własną prostotą. W książce pdf znajdziecie dużo prawd, sentencji, czy cytatów, które uważam, że pomogą nie jednemu czytelnikowi podczas chwil zwątpienia, czy poszukiwania swojej drogi. „Słońce, morze, gwiazdy” jest publikacja, do której będzie się wracać, ponieważ podczas lektury, czy pierwszego zapoznania z publikacją wie się, że będzie się tego potrzebować. Mądre słowa wschodnich mędrców i prawd, które są potrzebne, żeby sobie o nich przypominać nie tak prosto zostaną przeze mnie zapomniane. Lektura książki pomaga się wyciszyć, dotrzeć do głębi siebie i rozważać minione wydarzenia, które nie do końca udało nam się poukładać. „Słońce, morze, gwiazdy” karmi zmysły, zarówno duszę jak i wizualne doznania, jest publikacją, którą trzeba mieć w własnej biblioteczce. Nie mogłabym nie wspomnieć o tym, jak cudownie jest wydana, twarda oprawa złote napisy i magia w środku, której potrzeba każdemu w dorosłym życiu. Iulia Bochis potrafiła własnymi ilustracjami unieść na duchu, zachwyci i nakierować w odpowiednią stronę.

 • kasiat_24

  "Na wszystko przyjdzie pora..." Najtrudniej zrobić pierwszy krok. Od tego wszystko się zaczyna. Początki bywają trudne, okupione nierzadko przez łzy, strach i zwątpienie. Jeśli jednak zasiejemy ziarno i ono skiełkuje, z małej, niepozornej roślinki może wyrosnąć cudowny kwiat. Ta piękna książka ebook poprowadzi nas ku wewnętrznemu pięknu, pomoże otworzyć serce i przygotuje do wewnętrznej przemiany. To nie jest poradnik, to wizualna opowieść, gdzie kluczową rolę stanowią cudowne ilustracje, które przeplatają się z prawdami filozoficznymi. Książkę można przeczytać bardzo szybko, gdyż mało jest w niej tekstu, za to oprawa graficzna jest przepiękna. Iulia Bochis @iuliastration wykonała cudowne i inspirujące ilustracje, które wraz z tekstem tworzą spójną całość. Pierwszy raz mam do czynienia z tak niecodziennym wydaniem, które zachwyciło mnie od pierwszej strony, począwszy od okładki, poprzez elegancki papier i cudowne, kojące kolory. Jeśli więc szukacie nietuzinkowego prezentu pod choinkę to ta książka ebook będzie idealna.

 • tomzynskak

  „Czasami ścieżka oddala Cię od innych, lecz przybliża do Ciebie samej.” „Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy” to książka, która pozwala nam odkryć wewnętrzne urok i poprowadzi nas przez drogę duchowej przemiany. Zachwyca ona pod każdym względem. Słowa z niej płynące trafiają łatwo w serce, a ilustracje które wykonała Iulia Bochis @iuliastration nadają całości prawdziwej głębi. Uwierzcie, że nie spodziewałam się iż książka ebook ta tak głęboko trafi w moje serce. Niby przedstawia same uniwersalne prawdy i życiowe mądrości, które już pewnie nieraz słyszeliśmy. Jednak w połączeniu z magicznymi ilustracjami tworzą całość wyjątkowo wyjątkową. Gdy tylko mam gorszy dzień otwieram książkę na losowej stronie i wiem, że zawsze znajdę na niej słowa, które dodadzą mi otuchy. „Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy” to oferta doskonała na prezent. Warto zaczynać z nią każdy dzień i od samego rana pozytywnie się nastrajać.

 • Paulina K.

  ,,Słońce, morze, gwiazdy" Julii Bochis jest jednym z tych wydań, które zawiera bardzo kluczowe prawdy. Książkę z powodzeniem można czytać po kolei albo również w związku z zainteresowaniem poszczególnymi stronami. To sprawia, iż sięganie po to wydanie nigdy nie okaże się monotonne. Z powodzeniem za każdym razem jej lekturę można zaczynać w dowolnym komencie, skupiając się choćby na Poznaniu jednej rozkładówki. Przyjemnie można spędzić czas z taką publikacją ze względu na różnorodność poruszanych w niej prawd. Nie ma problemu z wybraniem tej strony, która w danej chwili będzie najbardziej pożądana. Urok tej książki tkwi przede wszystkim w prostocie i z tego również powodu warto jest mieć na uwadze też to wydanie. Sztywna oprawa, kolorowe ilustracje i treść trafiająca w sedno są plusami tego wydania.

 • zaBOOKowana

  Zmiany. Z czym Wam się kojarzą? Czasem są potrzebne, czasem trudne. Nierzadko przynoszą coś dobrego, świeże tchnienie. Lecz najgorzej zrobić pierwszy krok ku nowemu. A gdy już zasiejemy ziarno i ono zakiełkuje – z tej małej, niepozornej roślinki może wyrosnąć piękny, dorodny kwiat. Ta zachwycająca książka ebook pozwoli Wam odkryć wewnętrzne urok i poprowadzi Was przez duchową przemianę. Jest to lektura doskonała przed snem, zaraz po przebudzeniu, w ciężkim momencie, w dniu radosnym. Doskonała na upominek dla kogoś bliskiego. Cudowna gruba okładka oprawiona złotymi napisami prześlicznie się prezentuje. Wydanie zachwyciło mnie począwszy od okładki, po ilustracje, sentencje, elegancki papier i stonowane kolory. Jestem zachwycona! Kupujcie i nacieszcie nią oczy i serce!

 • yellowkalia

  "Słońce, morze, gwiazdy", to niezwykły poradnik, w którym tekstu jest niewiele. Dominują tu minimalistyczne ilustracje, w stonowanych kolorach opatrzone czasem tylko jednym zdaniem. Temat, jaki podejmuje książka ebook to zmiany i strach przed nimi. Przeczytałam tę książkę w dwadzieścia minut, lecz jest to taki typ pozycji, do którego będę wracać ilekroć najdzie mnie strach przed zmianą i kiedy zwątpię w siebie. Niektóre z tych krótkich zdań przemówiły do mnie i dały do myślenia. Stale się boję, lecz poczułam zrozumienie i pocieszenie płynące od autorki. Jeżeli chodzi o wizualną stronę książki, to jestem nią zachwycona. Nie mogę się napatrzeć na te ilustracje. Zalecam z całego serca każdemu.

 • Lady Margot

  UWAGA! Książka ebook doskonała na PREZENT! Zachwycająca wizualnie i urzekająca mocą pięknych, życiowych sentencji, którymi została wypełniona po brzegi. Ilustracje do „Słońce, morze, gwiazdy” wykonała wyjątkowo utalentowana Iulia Bochis i nadała ten pozycji głębię, sprawiła, że uniwersalne prawdy, życiowe mądrości wschodu, mądrości starożytnych mędrców odbieramy mocnej, pochylamy się ponad nimi, analizujemy. Zarówno te magiczne ilustracje, jak i niezwykłe cytaty idealnie ze sobą współgrają i tworzą perfekcyjną całość. No nie mogę się napatrzeć :) Doskonała lektura do poduszki albo czytana zaraz po przebudzeniu, by z pozytywnym nastawieniem rozpocząć dzień :) Zapiszcie na gwiazdkowej liście!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!