Czytaj więcej:
Skrzypcowe ABC. Szkoła gry na skrzypcach okładka

Średnia Ocena:Skrzypcowe ABC. Szkoła gry na skrzypcach

"Szkoła" pomyślana została jako podręcznik do nauczania początkowego dla dzieci w różnorakim wieku. Można ją wykorzystywać zarówno w nauczaniu szkolnym, jak i przedszkolnym. Materiał uzupełniają gamy, krótkie ćwiczenia, etiudy a także opatrzone tytułami drobne utworki. Całość została podzielona na dwie części. W pierwszej części uczeń zapoznaje się z podstawowymi fragmentami techniki skrzypcowej. Element druga obejmuje zmiany pozycji, jeden z najbardziej "skrzypcowych" rodzajów artykulacji - staccato, bardziej skomplikowane układy rytmiczne - rytm sicilianowy, triole, synkopy, a także ozdobniki. Zdjęcia i malunki mogą stanowić istotną pomoc dla ucznia podczas jego pracy domowej. Nowością tego podręcznika jest wyraźne wyartykułowanie poszczególnych kłopotów - zadań a także ich powiązanie w jedną konsekwentną całość.

Szczegóły
Tytuł Skrzypcowe ABC. Szkoła gry na skrzypcach
Autor: Cofalik Antoni
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: PWM Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Skrzypcowe ABC. Szkoła gry na skrzypcach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Skrzypcowe ABC. Szkoła gry na skrzypcach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Skrzypcowe ABC. Szkoła gry na skrzypcach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • marta kosla

  Idealna dla dzieci

 • marek Skop

  Do szkoły muzycznej syn mój potrzebował książkę pt. Skrzypce ABC. Szkoła gry na skrzypcach. Bo już kilkakrotnie kupowałem w ten sposób książki wszedłem na stronę empik-u i sprawdziłem czy tą pozycję mają w ofercie. Okazało się , że tak. Zamówiłem więc ją i czekałem na informację co dalej z moim zamówieniem. Natychmiastowo otrzymałem informację zwrotną o przyjęciu zamówienia do realizacji. Następnego dnia otrzymałem informację o wysłaniu przesyłki do wybranego przeze mnie punktu do odbioru. Następnego dnia otrzymałem informację, że przesyłka czeka ma mnie do odbioru w empiku Wola Park w Warszawie. Po zakupie stwierdziłem, że przesyłka była bardzo nieźle zapakowana w transporcie nie uległa zniszczeniu. Miła obsługa a także oferta otrzymania karty klubowej empik spowodowały, że jeszcze tego samego dnia zakupiłem film pt." Chata" . Uważam, że godny polecenia jest ten sposób zakupów zawsze pewna cena nie ma dodatkowych kosztów za przesyłki czy doręczenia, produkt jest wysokiej jakości, bez zbędnych kłopotów z zakupionym towarem gdy okaże się, że jednak to nie to co chciałem Zalecam gorąco. Marek

 • Karolina Piekuta

  Długo szukałyśmy nieźle wydanej, przystępnej pomocy dla córki. Poleciła nam ją dawna uczennica autora i nie zawiodłyśmy się. A i nauka jakoś szybciej zaczęła iść :-)

 • Aldona Idzikowska

  Zamówienie zostało dynamicznie zrealizowane , jestem zadowolona, polecam.Książka też godna polecenia dla początkujących małych artystów.

 • Magdalena Zając

  Bardzo ucieszyło mnie, że udało mi się spotkać w empiku tę książkę, gdyż jest to niezmiernie komfortowa forma zakupu, nie ukrywam tego. Dlatego zalecam wszystkim zakupy w empiku, szybko, darmowo i w jednym miejscu.

 • anonymous

  Warto kupić dla początkującego dziecka. Przejrzysta, napisana prostym językiem, przydatna

 • skrzypaczka

  Książka ebook jest bardzo dobra. Doskonała dla nauczycieli, jak i dzieci pragnących opanować sztukę gry na skrzypcach do perfekcji.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!