Czytaj więcej:
Siostry gotują okładka

Średnia Ocena:Siostry gotują

Pięknie jest być panią domu. Mieć czas na to, by codziennie ugotować zdrowy obiad, dbać o siebie, o męża, a przede wszystkim o dzieci i ich wychowanie. Dla większości z nas to jednak abstrakcja. Musimy pracować i zajmować się domem, a przecież pragniemy i powinnyśmy także nieźle wyglądać. Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Kobiety nie muszą być oceniane wyłącznie przez pryzmat sukcesów w pracy, kariery i awansu. Wiele ważniejsze od zawodowych ambicji jest to, czy w świecie nagminnie rozpadających się związków uda się nam utrzymać szczęśliwe małżeństwo i rodzinę a także nieźle wychować dzieci. Wraz z Magdą uważamy, że to od nas, kobiet, zależy to, jaki będzie nasz dom. Czy będzie miejscem ciepłym i dobrym, do którego każdy chętnie wraca, czy również wiecznie pustym mieszkaniem, którego cechą szczególną będą pudełka po pizzy na wynos. Czy będzie w nim czułość, troska i uczucie, czy będzie zadbany i spokojny. Bez złych emocji przynoszonych z pracy, za to z całą gamą uczuć domowników, które czasem trzeba okiełznać, czasem ukształtować a czasem po prostu dać się im ponieść. Wbrew temu, czym karmią nas współczesne media i przykłady wątpliwych autorytetów, my wierzymy w siłę rodziny. Bycie panią domu, choćby na pół etatu, może być wspaniałe i bardzo „apetyczne". W naszej książce pdf znajdziecie na to liczne dowody!

Szczegóły
Tytuł Siostry gotują
Autor: Popek Anna, Krupa Magdalena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Melanż
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Siostry gotują pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Siostry gotują Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Siostry gotują PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ekspert Empiku

    Słynna prezenterka Anna Popek i jej siostra Magda napisały wspólnie poradnik, który jest prawdziwym kompendium wiedzy dla każdej mniej albo bardziej zabieganej pani domu. Ta książka ebook to wyjątkowa pochwała sielskiego życia i ogniska domowego. Znalazłam w niej nie tylko dużo przepisów z różnorakich stron Polski, lecz także pomysły na wyjątkowe podróże i mnóstwo anegdot z pracy pani Anny. Dzięki jej licznym inspiracjom łatwiej cieszyć się życiem i zadbać o siebie a także swą rodzinę.Maria Głowacka, Empik Poznań

  • Mercedes

    Książkę kupiłam ze względu na moją sympatię do Pani Ani. Razem ze własną siostrą napisały bardzo ciepły i pełen cennych porad poradnik. Z pozoru drobne porady okazały się bardzo przydatne w życiu codziennym i korzystnie wpłynęły na nasze relacje rodzinne. Dodatkowo wyśmienite przepisy umilają nam niejeden obiad.

  • Aniela

    Siostry gotują to fantastyczne połączenie miniporadnika z książką kucharską. Odnajdziesz w nim rady na to jak być dobrą matką i panią domu, a przy tym nie zwariować. Oczywiście nie zabrakło również setek rewelacyjnych przepisów na łatwe dania, które są proste i szybkie w przygotowaniu. Naprawdę bardzo polecam. Siostry górą!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!