Czytaj więcej:
Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców okładka

Średnia Ocena:Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców

Nocne nabożeństwo ku czci Trzech Króli w katedrze w Kolonii zostaje brutalnie przerwane przez grupę przebranych za mnichów napastników. Relikwie znikają, a przy życiu pozostaje tylko jeden świadek. Wychodzi na jaw, że za tym stoi funkcjonująca od średniowiecza organizacja o nazwie Trybunał Smoka, która dąży do poznania tajemnej wiedzy alchemików. Od wydawcy:Bezcenne relikwieRok 1162. Prawowity papież zostaje wygnany do Francji, a Rzymem rządzi uzurpator, Wiktor IV Istnieje coś, co nie może się dostać w ręce antypapieża, i niektórzy zginą, żeby temu zapobiec.Krwawa mszaCzasy współczesne. Nabożeństwo w Święto Trzech Króli kończy się masakrą, kiedy do katedry w Kolonii wdzierają się przebrani za mnichów mężczyźni z uzi. To nie wierni są ich celem, ale zawartość złotego relikwiarza przy głównym ołtarzu.Poruszenie w WatykanieKradzież relikwii Trzech Mędrców z katedry budzi głęboki niepokój hierarchów Kościoła. Śledztwo prowadzi detektyw w sutannie, monsinior Verona, wspomagany przez siostrzenicę, porucznik karabinierów.Trybunał SmokaWkrótce wychodzi na jaw, że za masakrą w Kolonii i innymi zabójstwami stoi średniowieczna sekta, która usiłuje poznać sekrety przed wiekami ukryte przez alchemików. A ta wiedza ma im dać władzę ponad światem.Sigma Force wkracza do akcjiTylko komandor Grayson Pierce i jego ludzie mogą zapobiec katastrofie. Podążają więc tropem średniowiecznej zagadki od Mediolanu, przez Rzym a także grobowiec Aleksandra Wielkiego, po dawną siedzibę papieży w Awinionie - walcząc z gotowym na wszystko przeciwnikiem. I z czasem.

Szczegóły
Tytuł Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców
Autor: Rollins James
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dariusz Czurejno

  Rewelacja Jestem bardzo zadowolony z zakupu. zalecam

 • Tomasz Woźniak

  Na wstępie chce zaznaczyć, że nie jestem wielbicielem sztuki, więc powieści, które posiadają wspomniane wątki, staram się omijać szerokim łukiem. "Mapa trzech mędrców" to druga książka ebook (zaraz za "Kodem Da Vinci") o takiej tematyce, na którą się skusiłem za namową znajomych. Skusiłem i...przepadłem Fenomenalna wciągająca opowieść pełna niewyjaśnionych zagadek tajemniczego bractwa, poszukiwań starożytnych ksiąg, odkrywania mistycznych sekretów. Dawno nie bawiłem się tak wybornie i to do tego stopnia, że pomimo mojego nielubienia podobnej tematyki, mam ochotę sięgnąć po pozostałe tomy z cyklu. Zalecam

 • Reijo

  ... i teraz, przy kompletowaniu całego cyklu, nareszcie miałem ku temu okazję. Oczywiście ponownie byłem zaczarowany, a przy okazji objaśniły mi się pewne wątki, których do końca nie rozumiałem, czytając późniejsze pozycje z cyklu. Jako że całkowita jasność części mojego umysłu odpowiedzialnej za przygodę nastąpiła dosyć szybko, mogłem w pełni poświęcić się lekturze. Po raz następny zanurzyłem się w mrokach i blaskach historii (a jest to temat, który bardzo mnie interesuje), napisanych jednak tak lekko, że nawet przez najmniejszy moment nie przytłaczają one czytelnika. Nie jestem wielbicielem historii sztuki, lecz przyznam, że i w tym temacie nie czułem się zupełnie zagubiony. A to wszystko zasługa Rollinsa, który nawet laikowi mojego pokroju potrafił przybliżyć świat sztuki czasów przeszłych. Przybliżyć w sposób nienachalny, niepsujący głównego nurtu niczym nieskrępowanej przygody, pełnej jednocześnie niebezpieczeństwa, jak i pokazującej siłę ludzkich uczuć, nawet w najbardziej niewiarygodnych sytuacjach. Po dzikiej jeździe, którą stanowi lektura tej książki, człowiekowi chce się jeszcze i jeszcze. Czy nie o to właśnie chodzi w literaturze sensacyjno - przygodowej? Po raz następny - brawo Rollins.

 • kirpluk

  Bardzo dobre ,czyta się dynamicznie z wielkim zainteresowaniem. Zalecam wszystkim sympatykom autora i tematu

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!