Czytaj więcej:
Sen niemowlęcia okładka

Średnia Ocena:



Sen niemowlęcia

Jak zrozumieć i przezwyciężyć kłopoty dzidziusia ze snemJak określić dobre warunki snu dziecka? Jakie trudności wiążą się ze snem u małych dzieci? Kiedy można mówić o zaburzeniach snu? Jak im zaradzić?Sen jest dla małych dzieci szczególnie istotny, bo ma olbrzymi wpływ na dalszy kształt całego ich życia. Dlatego właśnie Anne Bacus postanowiła opisać mechanizm snu u maluchów, żeby jak najwcześniej można było wprowadzić w życie dobre nawyki, które na gruncie spania są kluczem do sukcesu. Następnie autorka wyjaśnia, jak przezwyciężyć zaburzenia snu, trudności z zasypianiem, chęć dzidziusia do spędzania nocy w łóżku z rodzicami, nocne pobudki, koszmary i lęki. Pokazuje, jak skutecznie pozbyć się tych kłopotów i sprawić, aby dzidziuś kładło się spać z przyjemnością. Dzięki tej książce pdf zarówno w życiu dzieci, jak i ich rodziców zagości równowaga.

Szczegóły
Tytuł Sen niemowlęcia
Autor: Bacus Anne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sen niemowlęcia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sen niemowlęcia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sen niemowlęcia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Katarzyna Świtecka

  Książkę "Sen niemowlęcia" dostałam w prezencie, zapoznałam się z treścią i zdecydowanie odradzam wszystkim rodzicom. Książka ebook jest całkowitym zaprzeczeniem idei rodzicielstwa bliskości i szczególnie rodzice, którzy wychowują dzidziuś w duchu rodzicielstwa bliskości będą jej treścią oburzeni. Porady by ząbkującemu dzidziusiowi powiedzieć "wiem, że Cię boli, lecz to przejdzie" i wyjść z pokoju są nie tylko złe, lecz i nieludzkie... Książka ebook wręcz kipi od tego typu "mądrości".

 • m.janusiak

  Bardzo interesująca książka ebook napisana w łatwy i zrozumiały sposób.Znalazłam w niej dużo porad dotyczących snu malucha.Wiem jakich błędów nie popełniać i jak sobie z nimi rodzić jeśli się pojawią.Polecam.

 • Judy

  Poradni Anne Bacus z całą pewnością ułatwił nam życie. Mieliśmy kłopot z naszą córeczką, która budziła się w nocy, marudziła, a samo zasypianie było udręką dla mnie i dla wszystkich domowników. Sen niemowlęcia podpowiedział, jak zapanować ponad dzieckiem i wskazał dokładnie jakie błędy popełnialiśmy wcześniej.

 • Marta mama Nikusia

  Przyznam się szczerze, że ten tutorial pochłonęłam w mgnieniu oka. Byłam bardzo ciekawa, czy dowiem się z niego czegoś więcej niż wiedziałam do tej pory. Czy znajdę tu wskazówki, które pomogą mi nie popełnić już więcej tych samych błędów, które z pewnością zdarzyło mi się robić przy wychowywaniu Alicji. I rzeczywiście w treści poradnika znalazłam kilka informacji, które dały mi nadzieje, że tym razem będzie inaczej. Że poradzę sobie z kłopotem długiego i żmudnego usypiania mojego brzdąca, a moje maleństwo będzie spało spokojnie tak długo jak tylko będzie tego potrzebować. Tutorial ten według mnie jest bardzo przydatny. Na pewno sprawia, że rodzic czuje się pewniej i łatwiej jest mu uporać się z tym (tak jak w moim przypadku) ciężkim tematem. Czy porady autorki są skuteczne? Nie wiem, lecz już wkrótce będę miała okazję się o tym przekonać :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!