Czytaj więcej:
Seks na księżycu okładka

Średnia Ocena:Seks na księżycu

Następna oparta na faktach książka ebook kontrowersyjnego dokumentalisty. Mezrich kunsztownie rekonstruuje losy najbardziej romantycznej i brawurowej kradzieży ostatniego stulecia. Zaczyna się niewinnie. W ręce Thada Robertsa trafia folder informujący o naborze na prestiżowy staż w Centrum Lotów Kosmicznych im. Lyndona B. Johnsona w NASA. Z żoną, trzystoma dolarami na koncie i połataną koszulą, bez odpowiedniego wykształcenia i koneksji młodzieniec raczej nie ma szans, lecz również nic do stracenia. Udaje mu się! Po morderczych przygotowaniach przekracza bramę NASA. Wie jedno - za wszelką cenę musi zabłysnąć. Dynamicznie zyskuje opinię idealnie zapowiadającego się naukowca. I gdy jego marzenie, by zostać pierwszym człowiekiem na Marsie, nie jest już niemożliwe do spełnienia, kompletnie traci głowę dla młodziutkiej, uroczej stażystki. Postanawia dać jej kawałek Księżyca. Dosłownie.Plan niemalże doskonały, podejrzliwy kolekcjoner z Belgii, FBI, młodzieńcza fantazja, ogromne pieniądze i wielka namiętność, która zaprowadzi Thada Robertsa na długie osiem lat do więzienia. Mistrzowskie pióro Mezricha i niewiarygodna historia, trzymająca w napięciu jak pierwszorzędny thriller.

Szczegóły
Tytuł Seks na księżycu
Autor: Mezrich Ben
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Seks na księżycu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Seks na księżycu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Seks na księżycu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Biczynska

    Marzenie Thada nagle się spełniło. Być może to właśnie dynamiczny sukces w połączeniu ze zbyt wysokim poziomem testosteronu zawrócił mu w głowie. Brawura, nadmierna pewność siebie i zwykła naiwność sprawiła, że błyskawicznie odnalazł się na dnie. Okazuje się bowiem, że inteligencja w połączeniu ze zbytnim zaufaniem we swoje siły i wiarą, że wszystko jest osiągalne, że nie ma żadnych granic, odbiera zdolność logicznego myślenia i niszczy człowieka niezależnie od tego, kim jest i gdzie żyje. Idealnie nakreśleni bohaterowie z krwi i kości, wydarzenia, które są nieprawdopodobne i mogłyby stanowić kanwę dobrego filmu sensacyjnego, a są przecież prawdziwe a także idealny styl pisarza sprawiają, że „Seks na księżycu” czyta się jednym tchem. Oto Ben Mezrich - kontrowersyjny dokumentalista - który przedstawiając historię młodego amerykańskiego geniusza, który mając przy boku kobietę, sukces zawodowy i perspektywę wielkich pieniędzy, zapomniał o etyce i moralności, a otrzymał bolesną nauczkę.

  • kasandra

    Książka ebook totalnie mnie zaskoczyła. Przede wszystkim gdyby nie okładka z informacją, że jest to prawdziwa opowieść, nigdy bym w to nie uwierzyła.Od pierwszych stron wciągnęłam się w fabułę, która omawia nieprawdopodobne życie Thada i tego, czego dokonał. Podarował dziewczynie kawałek "nieba" i uprawiał seks „na księżycu”. Nie wierzycie? Sami się przekonacie.Tak czy inaczej, twórca omówił wszystko w szalenie barwny i plastyczny sposób.Będzie prawdziwa przygoda, trzymająca w napięciu akcja, zaskakujące wydarzenia, intryga, pogoń FBI.. Sylwetki poszczególnych bohaterów są żywe, misternie nakreślone i przesycone realizmem. Co więcej, mowa jest soczysty, dialogi dynamiczne a książka ebook aż kipi od emocji. Nikt nudzić się nie będzie! Zdecydowanie ta lektura nadaje się na film i mam nadzieję, że takowy powstanie.Jest to ekscytująca, pełna wartkiej akcji i niespodzianek opowiadanie o realizowaniu marzeń bez względu na koszty, o zatraceniu w miłości, mrocznych tajemnicach i zawiłościach ludzkich wyborów!

  • Vinci

    Sam fakt, że ta historia wydarzyła się w rzeczywistości powinien być wystarczającą zachętą do przeczytania książki. Niech będzie przestrogą dla młodszych...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!