Czytaj więcej:
Santa Olivia okładka

Średnia Ocena:Santa Olivia

Mówili, że figura Matki Boskiej Bolesnej zapłakała krwawymi łzami w dniu, gdy zaraza zawitała do Santa Olivia. Mówili, że Bóg odwrócił twarz od rodzaju ludzkiego. Mówili też, że święci pamiętają to, o czym Bóg zdążył zapomnieć, jeśli chodzi o ludzkie cierpienie.W Santa Olivia nie ma litości. Nie ma stąd także ucieczki. W odizolowanej strefie buforowej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, pozbawieni praw obywatelskich mieszkańcy niewielkiego miasteczka są bezsilni względem losu. Aż pewnego dnia narodzi się wśród nich ktoś wyjątkowy – córka Człowieka-Wilka, będącego dziełem inżynierii genetycznej. Człowiek-Wilk miał stać się bronią doskonałą. Stworzono go nadludzko silnym, morderczo szybkim, wyjątkowo wytrzymałym. Nigdy nie zaznał uczucia strachu. Nosząca imię na cześć zaginionego ojca, Loup Garron odziedziczyła te cechy.Widząc przyjaciół i sąsiadów cierpiących z rąk uzbrojonych okupantów, Loup nie potrafi pozostać obojętna. Postanawia pomścić ich krzywdy. Wspierana przez garstkę miejscowych sierot, skryta pod przebraniem, wymierza sprawiedliwość stojącym nad prawem. Loup wie, że jeśli da się złapać, straci nie tylko wolność, lecz też życie.

Szczegóły
Tytuł Santa Olivia
Autor: Carey Jacqueline
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Piąty Peron
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Santa Olivia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Santa Olivia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Santa Olivia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Izabela Przyborowska

  Wciągająca, aczkolwiek niezbyt wymagająca książka. Lektura na spokojne wieczory przy herbacie.

 • Jan Bocianowski

  Wielbicielem twórczości pani Carey jestem od dawna. Ta książka ebook może nie jest tak niezła jak wcześniejsze, lecz nie ustępuje im za bardzo. Na pewno będę oczekiwał na kolejne książki tej pisarki.

 • magdalena.b

  Książka ebook skierowana raczej do młodzieży - opis, akcja, dylematy bohaterki opisywane efektownie i bogato mogą jednak nie przemówić do wszystkich.Niemniej jedna książkę nieźle mi się czytało. Bohaterka nie jest mdłą postacią, jest ciekawie zarysowana i opisana.Świat, w którym przychodzi jej borykać się z codziennością to świat okrutny dla ludzi słabych.Jaką być dziewczyną w rzeczywistości, w której wyrwać się z marazmu mogą tylko silni mężczyźni?

 • Horinezumi

  Niezła książka ebook jako baza na rozpoczęcie rozmów z dzieckiem o podziałach, reżimach wojskowych a także o inności i tolerancji. Mnie nie zachwyciła lecz już prawdopodobnie nie ten przedział wiekowy. Mimo wszystko polecam.

 • BeataSt

  Na początku trzeba zaznaczyć, iż jest to pozycja dla osób tolerancyjnych. Kierowana jest głównie do młodzieży, jednak uważam, że nie jedna dorosła osoba wciągnie się w historię z Santa Olivii i nie jedno z niej wyciągnie. Autorka ukazuję trudności w życiu ludzi, którzy oficjalnie nie istnieją i są uwięzieni między dwoma państwami. Główna bohaterka swą siłą daje nadzieję mieszkańcom miasteczka, nadzieję na wydostanie się z ''posterunku'' w którym żyją. Z początku historia toczy się wokół matki Loup, potem skupia się na niej od początku jej życia do czasu uzyskania wolności. Końcówka powieści daje wyraźnie do zrozumienia, że są spore szanse na uwolnienie wszystkich od przypieczętowanego dotychczas losu. Styl w którym napisana jest książka ebook może wydawać się lekko monotonny, czy nudny, lecz dla młodego czytelnika z pewnością nie będzie stanowiło to problemu. Zdecydowanie zalecam tą pozycję i uważam, że pojawienie się kolejnej części na pewno ucieszy wielu wielbicieli ''Santa Olivia''.

 • Luukas Luoma

  Kupiłem książkę na wyprzedaży po 4,50.Jest naprawdę godna polecenie. Jest świetna. Pomysł, fabuła i głupiutka główna bohaterka. Naprawdę zalecam do obejrzenia.

 • Ola

  Bardziej dla nastolatków jak dla starszego czytelnika

 • pannav

  Następna idealna książka ebook Carey, którą czyta się szalenie szybko. Wciąga od pierwszej do ostatniej kartki.

 • jolkana

  Ta książka ebook jest wspaniała, może nie chwyta od pierwszej strony, lecz nie zmienia to faktu że jest idealna

 • Aleksandra Czaja

  Po pierwszym rozdziale odłożyłam, książka ebook nie ma w sobie nic wciągającego, jest monotonna.

 • Amanda Górniak (Cassiel)

  Podsumowując, Santa Olivia to powieść, która pozostanie w mojej pamięci na długo, gdyż jest wstrząsająca i uświadamia kilka ważnych rzeczy. Ma dużo plusów, lecz również kilka wad, dlatego myślę, że ocena 4 jest najbardziej sprawiedliwa. Zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję, ponieważ naprawdę warto. Myślę, że powinna Wam się spodobać, tymczasem ja będę szukała innych ebooków tej pisarki. Polecam.Całość tutaj: Podsumowując, Santa Olivia to powieść, która pozostanie w mojej pamięci na długo, gdyż jest wstrząsająca i uświadamia kilka ważnych rzeczy. Ma dużo plusów, lecz również kilka wad, dlatego myślę, że ocena 4 jest najbardziej sprawiedliwa. Zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję, ponieważ naprawdę warto. Myślę, że powinna Wam się spodobać, tymczasem ja będę szukała innych ebooków tej pisarki. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!