Czytaj więcej:
Samo dzielny. Lepiej wie okładka

Średnia Ocena:Samo dzielny. Lepiej wie

Nowa, błyskotliwa i zabawna seria dla trzylatków i ich rodziców! Samo ma trzy lata. Mama, tata i pani Róża z przedszkola mówią, że jest bardzo samodzielny. Wszystko potrafi zrobić sam… Samo lubi chodzić do przedszkola, lecz kiedy zamienia się w słonia, ani myśli tam iść. Przecież nawet Kluska się domyśla, że miejsce słoni jest w zoo! Rodzice mówią, że trzeba? Prawdopodobnie Samo wie lepiej! Wyrazisty główny bohater, z którym utożsami się każdy trzylatek W każdym tomie inny kłopot „typowego” trzylatka Humor sytuacyjny Piękne ilustracje i atrakcyjna szata graficzna Twarda oprawa i wielki format W każdym tomie: kolorowanka dla malucha i krótki tutorial psychologiczny dla rodziców

Szczegóły
Tytuł Samo dzielny. Lepiej wie
Autor: Stanecka Zofia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Samo dzielny. Lepiej wie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Samo dzielny. Lepiej wie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Samo dzielny. Lepiej wie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • diamond

  Fantastyczna książeczka, która nie ma kolorów :) ulubiona książka ebook mojej córki - Samodzielny jest łobuziakiem i prawdopodobnie to podoba się w niej dzieciakom :)

 • Barbara

  Fantazja trzylatka nie zna granic, a przekonać się o tym możemy w książeczce Lepiej wie. Pewnego dnia po przebudzeniu Samo stwierdził, że jest ... słoniem i będzie zachowywał się, jak na tego zwierza przystało. Wynikło z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, lecz o nich przeczytajcie sami.

 • Recenzje Kiti

  ,,Samo dzielny. Lepiej wie" to książeczka z nowego cyklu o 3-latku, który chce być samodzielny.Samo w nocy śnił się słoń, dlatego również kolejnego dnia postanowił udawać, że nim jest. Starał się chodzić jak słoń, udawał, że ma trąbę, chciał nawet odwiedzić ZOO, lecz nie mógł, ponieważ rodzice szli do pracy, a on do przedszkola. Na szczęście fantazja Samo była bezgraniczna i kolejnego dnia chciał być samochodem.Książeczka jest wydana w bardziej kwadratowym formacie w sztywnej oprawie z niecodziennymi ilustracjami i dość dużą czcionką. Na początku krótko zostali przedstawieni bohaterowie, tzn. Samo a także rodzice i wychowawczyni z przedszkola, pani Róża. Na końcu znajdują się porady dla rodziców od psychologa z takimi zagadnieniami jak Co umie trzylatek? Dlaczego należy szanować wyobraźnię dziecka? Jak wspierać? Na końcu są do pokolorowania dwa obrazki - oba z Samo i kotem Kluską.,,Samo dzielny. Lepiej wie" to publikacja o bardzo bogatej fantazji dziecka, któremu wydaje się, że może być jakimś zwierzęciem albo przedmiotem. Nie ma się czym przejmować, taka przemiana dynamicznie mija.Moja ocena: 5/6

 • BiBi

  To opowiadania o chłopczykowi z wyrazistym charakterem. Ten trzylatek potrafi już dużo i prezentuje to całemu światu. Ilustracje do opowiadań Zofii Sraneckiej wykonał pan Tomasz Samojlik. Zabawne, barwne i z rozmachem. Na końcu każdego tytułu zamieszczone są info dla rodziców nt. rozwoju trzylatka, wskazówki, jak wspierać dziecko, by nauka samodzielności i poznawanie świata były prawdziwą przygodą, nie ograniczały rozwoju, a mobilizowały do eksplorowania otoczenia.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!