Czytaj więcej:
Rozmowy z Bogiem. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Rozmowy z Bogiem. Tom 1

Twórca tej prowokująco zatytułowanej serii ebooków nie obwołuje się Mesjaszem jakiejś nowej religii. Sfrustrowany dotychczasowym życiem, usiadł pewnego dnia z długopisem w ręku i garścią niełatwych pytań w sercu. W miarę jak spisywał te zapytania do Boga, uświadomił sobie, że Bóg mu na nie odpowiada… od razu… na kartce, na której kreśli własne słowa. Efekt tego zapisu – daleki od apokaliptycznych wizji czy sekciarskich ekscentryzmów, jakich można by spodziewać się w takich okolicznościach – to tekst pełen zdroworozsądkowej mądrości o tym, jak wieść skuteczne życie, pozostając wiernym sobie samemu i własnej duchowości.

Szczegóły
Tytuł Rozmowy z Bogiem. Tom 1
Autor: Walsch Neale Donald
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ravi
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rozmowy z Bogiem. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rozmowy z Bogiem. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rozmowy z Bogiem. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Jedna z najlepszych kśiażek świata uwielbiam autora dziekuje odmieniła moje życie tu i teraz

 • Damian Frąckiewicz

  Daje do myślenia

 • Agata Solarska

  Książka ebook napisana prostym językiem, przystępnym dla każdego czytelnika. Dzięki temu, że jest napisana w formie dialogu, bardzo wciąga i jest kłopot żeby zrobić sobie przerwę w czytaniu, ponieważ jest się ciekawym co przydarzy się za chwile ;) Na pewno nie poprzestanę na I tomie tej książki. Jest rewelacyjna!

 • jolek7771

  Zalecam serdecznie, wyznawcom każdej wiary a także ateistom. Książka ebook ukazuje wyjątkowo ciekawe spojrzenie na relację Bóg - Człowiek. Treść objaśnia sposób w jaki działa świat, relacje ludzkie, umysł. Zawiera dużo kontrowersyjnych informacji. Może wzbudzić w czytelniku duży bunt albo trudną do opisania radość. Na mnie osobiście zrobiła ogromne wrażenie, rozjaśniła dużo sytuacji i wydarzeń z życia wziętych, wyjaśniła funkcjonowanie ludzkiego umysłu i emocji. Dużo cytatów pozostanie długo w mej pamięci. Śmiało mogę powiedzieć, że książka ebook ta odmieniła element mojego życia. Serdecznie polecam.

 • anulka17

  książka, którą chciała przeczytać moja mama, jest bardzo zadowolona i spełniła jej oczekiwania ;)

 • Beata Rybak

  Piękna ksiązka, zawiera dużo uniwersalnych prawd, nie koniecznie trzeba wierzyć w Boga, aby przeczytać tą ksiązkę, jest w 100% dla każdego, kto chce spojrzeć na dużo spraw życiwych z zupełnie innej perspektywy.Bea

 • Truskawka

  Niby naprawdę fajna, wspaniała, wciągająca .. Lecz są cytaty, z którymi nie można się zgodzić ... W tej książce pdf Bóg jest przedstawiony w niby najlepszej postaci, mamy Go traktować jak "kumpla", Bóg niczego od nas nie wymaga ... To się sprzecza z Biblią ... Bóg chce byśmy byli egoistami i arogantami ... Mam tylko 15 lat i stwierdzam, że w niektórych momentach są spisane same herezje...

 • Beata Łoboda

  Książkę poleciła mi znajoma i już po paru zdaniach wiedziałam, że stanie się ona dla mnie życiową mądrością. Książka ebook ta uczy pozytywnego myślenia a także życia w zgodzie z samym sobą i otoczeniem. Tłumaczy dużo spraw, na które do tej pory nie znałam odpowiedzi. Prezentuje jak cieszyć się życiem w prawdzie i miłości. Dzięki niej częściej się uśmiecham i dążę do upragnionych celów. Książka ebook "Rozmowy z Bogiem" wniosła w moje życie dużo radości i spokoju.Polecam z całego serca :)

 • Edyta Nowakowska

  Bardzo kluczowa dla mnie książka, porusza tak dużo różnorakich ważnych życiowych tematów. Podoba mi się podejście autora do omówionych tu zagadnień, Neale D. Walsch pisze bowiem bez dystansu i w sposób przystępny, co w przypadku niełatwej tematyki jest szczególnie pożądane. Rozmowy z Bogiem pomagają zrozumieć siebie i innych, a przy tym nastawiają bardzo pozytywnie. Prosta, lecz bardzo uniwersalna treść, zalecam nie tylko osobom z jakimikolwiek problemami, lecz także tym którzy chcą poczytać coś mądrego i pokrzepiającego jednocześnie. Cieszę się że mogłam przeczytać tą książkę i tyle z niej skorzystać.

 • Karolina Albanowska

  Jeżeli jesteś chrześcijaninem i pragniesz podbudować własną wiarę, bonie jest ona całkowicie "gorąca" to nie czytaj tej książki. Tytuł jest bardzo mylący... Wydawałoby się, że ta książka ebook jest pełna wiary, mądrości i prawdy,ale niestety tak nie jest. Ostrzegam przed czytaniem. Jest to książka ebook , która bardzo wciąga i chce się ją czytać. Jest tam ukazany New Age. Miesza wszystko w głowie. Jest na pozór uniwersalna, ponieważ nie zależnie od religii czytającego coś tam się dopasuje, niestety w inteligenty sposób przedstawia też treści, które mieszają się z innymi poglądami , które kierują na "Rozmowę Boga". Zawiera treść bardzo sprzeczną z Biblią i niestety mydli oczy. Można pogubić się w niej...

 • azalest

  Zdarza się czasem, że pewne książki trafiają do nas w odpowiednim momencie, tak stało się z Rozmowami z Bogiem. Przeczytałam właśnie pierwszą element i śmiało mogę napisać że na pewno w jakiś sposób mi pomogła. Dzięki niej zmieniłam nieco pogląd na życie, na niektóre ważne sprawy. Jakby pomaga otwierać pewne szufladki w umyśle, mimochodem zmusza również do myślenia, zastanowienia się ponad sobą, jest po prostu odkrywcza. Książkę cechuje przyjemny, nie nachalny język, najlepiej czytało mi się wieczorami, w skupieniu, tuż przed snem. Raczej nie jest to pozycja do przeczytania i zostawienia, warto do niej wracać.

 • renata wos

  Książka ebook wciąga mnie jak wir i kiedy mam wolna chwile ląduje do moich rak ,jest super. Zalecam zamówiłam tez 2 i 3 tom

 • Wojciech Walecki

  Po zamówieniu książki, odebrałem ją po dwóch dniach w empiku. Dynamicznie i sprawnie.

 • Piotr Paluszkiewicz

  Nie zalecam , słaba pozycja. Niestety czyta się jak jakąś sekciarską pozycję.

 • sosza

  potrafi pomoc zmieni zycie na pozytyw; interesujaco napisana, interesująca i bardzo pouczajaca..

 • henry3

  Świetna. Czyta się jednym tchem. Podróż przez zapytania i odpowiedzi które sami sobie zadajemy.

 • Kamila Bednarczyk

  Książka ebook ta jest warta przeczytania. Dużo rzeczy można zrozumieć które do tej pory były niewiadome, bardzo wiele uświadamia nam życiowych kwestii.Przede wszystkim podnosi nas na duchu że ten etap jest tylko przejściowy.Naprawdę zalecam z czystym sumieniem.

 • mariola mytkowska sterna

  Ksiazka jest troche oczywista...nie wnosi dużo nowego

 • Izabela

  Jedna z najistotniejszych ebooków w moim życiu. Pięknie wpasowuje się w moje wyobrażenie Boga. Zawsze wiedziałam , że nie jest dokładnie tak jak mówi Kościół. Książka ebook która pozwala pozbyć się strachu ,który czai się w człowieku. Daje nadzieję i otuchę cierpiącym. Faktycznie nie każdy ją przyswoi , nie każdy zgodzi się z tym co jest tam spisane , lecz moim zdaniem każdy powinien ją przeczytać.

 • Panet56

  To książka ebook której przeczytanie może dać naprawdę wiele. Z pewnością każdy z nas miał jakiś okres w życiu kiedy potrzebował kontaktu z Bogiem, abstrahując już od rodzaju religii. To szczególna, ponieważ traktująca o bardzo osobistych zagadnieniach pozycja. A w jakiś sposób dotyczy to każdego z nas.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!