Czytaj więcej:
Rok 838 w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny okładka

Średnia Ocena:Rok 838 w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny

Maciej Kuczyński, wybitny polski pisarz, a zarazem podróżnik i badacz zagadek przeszłości, w książce pdf Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny dokonał rzeczy niebywałej – sensacyjnego odczytu inskrypcji zapisanej na Dysku najstarszej naukowej publikacji w dziejach ludzkości.Doniosłość i przełomowe, wręcz wstrząsające znaczenie tej publikacji – nie tylko dla archeologii czy historii, lecz także filozofii i pojmowania zjawisk przyrody a także miejsca, jakie zajmuje w niej człowiek – jest niepodważalne.Dzięki Autorowi dowiadujemy się, że Dysk sprzed tysięcy lat omawia zjawiska słynne dopiero od niedawna współczesnym biologom (m.in. DNA), nie podważając w żadnej mierze stojącej za tą naukową rzeczywistością rzeczywistości duchowej.Okazuje się także, że transcendentalne pochodzenie tej wiedzy otwierają też dzisiaj naszej świadomości substancje psychotropowe i inne techniki osiągania zmienionego stanu świadomości – te same, z których korzystali autorzy Dysku, aby dotrzeć do... obiektywnej prawdy o naszym pochodzeniu.Autor, odwiedzając miejsca, w których urodził się ten najstarszy naukowy przekaz, idzie niejako po śladach, jakie zostawili po sobie jego twórcy, pokazując, że byli takimi samymi ludźmi jak my, że próbowali odpowiadać na te same pytania, co i my dzisiaj... I czynili to z zadziwiającą celnością i niebywałym wręcz skutkiem. Idzie po ich śladach jakby dopiero co pozostawionych, dotykając stopami tych samych kamieni co oni.

Szczegóły
Tytuł Rok 838 w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny
Autor: Kuczyński Maciej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kos
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rok 838 w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rok 838 w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rok 838 w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    „Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny” jest książką autorstwa Macieja Kuczyńskiego, która usiłuje odpowiedzieć na dużo ważkich pytań dotyczących powstania życia na naszej planecie. Co było przyczyną pobudzenia życia na Ziemi? Czy był to zwykły przypadek, czy celowa ingerencja Boga albo Bogów? Na te i dużo innych pytań usiłuje odpowiedzieć twórca za sprawą tej publikacji. Książka ebook została napisana ciekawym mową i wciąga od pierwszej do ostatniej strony.Dzięki skrupulatnym badaniom i dociekliwości autora możemy dowiedzieć się wielu zaskakujących i interesujących informacji na temat powstania życia na naszej planecie. Możemy przeczytać choćby o Dysku z Fajstos, znalezisku sprzed paru tysięcy lat, które w idealny sposób przedstawia wysoce zaawansowaną wiedzę znaną dopiero od niedawna współczesnym naukowcom. Maciej Kuczyński omawia też biblijną Arkę Przymierza a także zagadkowe kultury rdzennych mieszkańców Meksyku, które też posiadały, zaskakująco rozwiniętą wiedzę, choćby dotyczącą DNA.Książka jest bardzo interesująca i zawiera dużo do tej pory niepublikowanych informacji. Niniejsza książka ebook jest nie lada gratką dla fanów historii i archeologii, rzucającą więcej światła na zagadkowe mroki przeszłości, zamierzchłych i potężnych cywilizacji, które pozostawiły po sobie mgliste dziedzictwo. Całość czyta się szybko, a podawane przez autora info potrafią zaciekawić podczas czytania. Książka ebook pokazuje, że początki ludzkości skrywają olbrzymią wiedzę i mądrość, którą zamierzchłe cywilizacje zdążyły poznać, w szerszym zakresie niż dane jest to ludziom współczesnym. Z pewnością sięgnę jeszcze po kolejne fascynujące książki autora, gdyż stwierdzam, że jak najbardziej warto.„Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny” potrafi zaszokować i zaciekawić, sprawiając, że jest to książka ebook dla ludzi o otwartych umysłach. Twórca omawia ciekawostki związane z szamanizmem i pokazuje, że droga duchowa jak najbardziej potrafi iść w parze ze współczesną nauką. Zamierzchłe cywilizacje i kultury pozostawiły po sobie zadziwiające świadectwa, z których powinniśmy czerpać, jeżeli pragniemy dowiedzieć się czegoś więcej o otaczającym nas świecie.http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2017/01/rok-838-w-ktorym-mistekowie-odkryli-kod.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!