Czytaj więcej:
Psychol. Spirala zła. okładka

Średnia Ocena:Psychol. Spirala zła.

"Psychol – Spirala zła” to kontynuacja losów Piotra i Marty, którzy próbują wrócić do życia jakie prowadzili zanim się poznali. Okazuje się, że dla obojga nic już nie jest takie samo. Piotr przestaje dostrzegać sens własnej działalności, a Marta tęskni za mężczyzną, do którego czuje o dużo więcej, niż tylko wdzięczność za ratunek. Kobieta staje też przed koniecznością sprzedaży mieszkania po babci, gdy po odejściu Tadeusza nie jest w stanie sama go utrzymać. Piotr obserwuje dziewczynę i czuje do niej zdecydowanie więcej niż tylko pożądanie. Niestety demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Jeden z klientów nieżyjącego już Maxa postanawia dokończyć przerwany film, nagrywany w piwnicy seksklubu. Odnajduje Martę i porywa dziewczynę. Poziom niebezpieczeństwa zdecydowanie wzrasta. Porywacz jest gwałtowny i nieobliczalny. Swoje niepowodzenia odbija sobie na ofiarach, brutalnie je gwałcąc i bijąc do utraty przytomności. Czy Piotrowi uda się uratować dziewczynę? Co czeka Martę w niewoli? Jaką rolę w poszukiwaniach Marty odegra komisarz Marcel Zieliński? Jedno jest pewne - nie zabraknie emocji, pożądania, strachu i brutalności. Zakończenie natomiast jest tak zaskakujące, że powala z nóg.

Szczegóły
Tytuł Psychol. Spirala zła.
Autor: Liga Monika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo:
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Psychol. Spirala zła. pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Psychol. Spirala zła. Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Psychol. Spirala zła. PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Grażyna a Czyta

    Po wydarzenia, które zakończyły pierwszą element „Psychola”, bohaterowie, próbują wrócić do poprzedniego życia. Jak mają to jednak zrobić, gdy oboje nie mogą przestać o sobie myśleć, a wzajemna fascynacja przejmuje kontrolę ponad ich codziennością? W tym samym czasie, komisarz Marcel, usiłuje ustalić kim są zagadkowe osoby, które pojawiły się na nagraniu z piwnicy. Czy trafi na ślad głównych bohaterów? Wszystko się zmienia, gdy Marta zostaje porwana, przez człowieka, który pragnie dokończyć nagranie Maksa. Czy Piotrowi uda się ocalić dziewczynę?  Autorka po raz następny udowadnia, że nie tylko potrafi łamać konwenanse, lecz łączyć ze sobą gatunki, żeby tworzyły spójną, rewelacyjną historię. Fascynujący thriller w świecie, w którym psychopaci realizują własne nieludzkie, wynaturzone pragnienia, wplecione w nie namiętne, erotyczne sceny, a to wszystko połączone z wątkiem sensacyjnym. To i dużo więcej znajdziecie w środku.  Po raz następny mamy możliwość wczucia się w sposób działania mordercy, dostrzec, jak działa jego chory umysł. Dodatkowo intryguje postać Marcela, komisarza, który pozbawiony dodatkowego źródła dochodu postanawia odszukać tajemniczego mężczyznę, który przyczynił się do zamknięcia klubu, w którym nagrywane były taśmy ostatniego tchnienia. Powody, którymi się kieruje nie mają nic wspólnego z działalnością na rzecz społeczeństwa. W bieżącą akcję, wprowadzone zostały wspomnienia bohaterów, które tworzą nam większy obraz postaci i pozwalają lepiej je poznać.  Z pewnością ta książka ebook intryguje i zarazem przeraża brutalnością, więc zanim się zabierzecie za lekturę, nieźle zastanówcie się czy lubicie takie klimaty, ponieważ na okładce nie przypadkiem odnalazł się znak 18 – i fakt jest taki, że nie jest to przesadzone. „Psychol. Spirala Zła” to historia, obok której nie da się przejść obojętnie i zostawia w człowieku ślad. Autorka wprowadza nas stopniowo w coraz to mocniejsze klimaty, buduje napięcie i po przeczytaniu jej czułam rewolucje różnych emocji. Obawa, poniesiony poziom adrenaliny stopniowo opada. Pozostaje jednak swego rodzaju porażenie tym, do czego zdolni są ludzie, ponieważ mimo tego, że wiemy, że książka ebook jest tylko fikcją, to gdzieś z tyłu głowy tli się iska, że takie rzeczy się naprawdę zdarzają, tacy ludzie chodzą po ziemi i mogą być gdzieś obok. Jest to pozycja, po którą warto sięgnąć. Wyczekuję już kolejnej części, żeby poznać dalsze dzieje bohaterów, żeby zobaczyć z czym jeszcze przyjdzie im się zmierzyć.  Zalecam tę pozycję czytelnikom o mocnych nerwach. 

  • Zaczytana_zakrecona_ja

    Witajcie kochani dzisiaj wracam do Was recenzją kontynuacją bardzo mocnej książki jaka jest Psychol spirala zła. Dzięki autorce miałam przyjemność zostać wciągnięta w świat Psychola. TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH !!!!!!! Książka ebook przedstawia dalsze dzieje Marty i Piotra których zdążyliście poznać w pierwszej części lecz też pojawi się Marcel który też odegra tu dużą rolę. Piotr i Marta się rozstali, jednak żadne z nich nie może przestać myśleć o drugim. Uczucia jakie żywią do siebie są intensywne i przeszkadzają w codziennej egzystencji. Ich spokój zakłóca pewien mężczyzna, który oglądając film Maxa zauważył na nim Martę i już wiedział że musi ją mieć. Odnajduje on dziewczynę i porywa, a do czego jest zdolny wiedzą tylko jego ofiary. ,,Nie potrafił utrzymać spokoju, wiedząc, że zbliżała się taka przyjemność. Nareszcie! Będzie mógł pobawić się nimi. Jego ślicznymi, żywymi laleczkami. Leżały w pokoju na łóżkach i czekały na niego. Laleczki, tak tym były. Żywe, a nie takie, jakimi bawił się kiedyś. Miał silikonowe kobiety, lalki naturalnej wielkości. Przez chwilę go to bawiło, dając namiastkę przyjemności." Powiem wam że ta element zryła mi beret totalnie 🤣 przez pół nocy analizowałam jak można być takim psycholem. I niby przez większość książki jest spokojnie autorka prezentuje nam odczucia bohaterów. Poznajemy nowe postacie, to końcówka to hardkor level i daje czadu. Oczywiście książka ebook tylko dla ludzi o mocnych nerwach dla których nie straszny jest brutalny seks, krew a także zwierzęce instynkty.

  • Specjalistka_ds_książek

    🔞"Psychol. Spirala zła" Monika Liga 🔞 Thriller erotyczny. Dark erotic z fragmentami kryminału. Jak kolwiek tego nie nazwiecie jest GENIALNIE ! Jest brutalnie, jest gorąco, jest romantycznie, jest dramatycznie. Autorka nie zawodzi. Napięcie budowane przez całą książkę trzyma do samego końca. Piotr po poznaniu Marty nie może się odnaleźć w własnej "pracy", w tym co robił. Nie czuje już takiej potrzeby. Nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości i nie może sobie poradzić z emocjami jakie się w nim rodzą. Takie same odczucia ma Marta. Kobieta po śmierci siostry zamknęła własne serce na miłość. Nagle to właśnie na Piotra zaczęła je otwierać. Czy będzie happy end? Tego jeszcze nie wiem, czekamy na kolejną element "Psychola". Z jednej strony mamy rodzące się uczucie pomiędzy Martą i Piotrem, jest romantycznie, zmysłowo, sensualnie, delikatnie. Z drugiej strony mamy historię Garego, jego ofiar i to jak brutalnie się z nimi obchodzi. To wszystko jest idealnie wyważone i stworzone w spójna całość. Na początku myślałam, że to właśnie Marcel okaże się tym bohaterem negatywnym. Na przestrzeni książki zmieniłam zdanie, jednak stale czuje niedosyt w jego historii. Mam nadzieję, że poznamy jego dalsze dzieje w kolejnej części. Moim zdaniem każdego po trochu można nazwać tytułowym Psycholem. Piotra, Marcela i Garego. Zalecam z całego ❤️ Za egzemplarz do recenzji dziękuję Autorce @monikaliga.pisarz

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!