Czytaj więcej:
Przemyślny ból okładka

Średnia Ocena:Przemyślny ból

James Dyer rodzi się niezdolny do odczuwania bólu. Jest dziwacznym dzieckiem, jarmarczną atrakcją, eksponatem w gabinecie osobliwości, wreszcie zostaje genialnym chirurgiem. Osiąga sukces, ponieważ nie boi się o życie pacjenta. Jest zimny i bezwzględny, tak jakby niezdolność do rozpaczy pozbawiła go empatii.Dopiero podczas podróży przez śniegi Rosji na wezwanie carycy Katarzyny doświadczy czegoś, co sprawi, że coś w nim pęknie. I nic już nie będzie takie samo.

Szczegóły
Tytuł Przemyślny ból
Autor: Miller Andrew
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przemyślny ból pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przemyślny ból Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przemyślny ból PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Kominek

    Ostatni raz coś podobnego czułem czytając „Pachnidło”, a także gdzieś po drodze „Dzwony”. W obydwu wspomnianych przypadkach były to historie, które niezachwianym pozostawiły fakt siły, radości i spełnienia, które dane było mi wynieść z lektury poruszającej każdą materię ludzkiej duszy.Słowa rzadko, kiedy tworzą coś więcej, niż zestaw zdań, akapitów, rozdziałów, czy w konsekwencji dzieło końcowe, mniej albo bardziej udaną powieść. Słowa będące kwestią przypadku nie są niczym więcej, jak robieniem sztuki dla sztuki, zapełnianiem przestrzeni intelektualnej nic nieznaczącymi frazesami.Na szczęście wśród przeciętności, też wśród ebooków niezłych zdarzają się również literackie perełki. Literackie dzieła sztuki, a Andrew Miller miał niebywałe szczęście popełnić jedną z nich, magicznych w swej niezwykłości, literackich perełek."Dzwony” i „Pachnidło” wspominałem nie bez powodu. Powieści z mocno zarysowaną dominacją głównego bohatera ponad otoczeniem, ponad światem, który go otacza. Historie odmalowane wszystkimi możliwymi literackimi barwami, zmysł odnajdywania, odkrywania i zgłębiania aromatów Jana Baptysty i niesamowity w swej niezwykłości głos Mojżesza, a także jego nieprzeciętny słuch.„Przemyślny ból” zaskakuje i onieśmiela od pierwszej, aż po ostatnią stronę. Andrew Miller podarował nam literackie niebo, podarował historię mężczyzny, którego nie ima się żaden ból. Niczego nie odczuwa, niczego się nie lęka. Ze stoickim spokojem podchodzi do każdego wyzwania. Jednak wraz z bólem odebrano mu też wrażliwość na dobro i zło otaczającego go świata. James Dyer z prezentowanej na jarmarkach atrakcji z biegiem lat przeistacza się w doskonałego lekarza, któremu bliska jest specjalność chirurga. (...)Pełny tekst recenzji dostępny w poniższym linku:http://koominek.blogspot.com/2015/04/andrew-miller-przemyslny-bol.html

  • JrPositive

    Jak można złamać człowieka, który nie odczuwa bólu, strachu ani żadnych emocji? Co może przemienić go tak bardzo, że zacznie odczuwać wszystko, to co każdy człowiek? Odpowiedzi na te i inne zapytania każdy znajdzie w tej ksiażce, a przede wszystkim pozna człowieka wyjątkowego, czasem przerażającego, samotnego i dziwnego... wyjątkowa książka. Polecam.

  • Maciej Bron

    Książki, których opis kończy się "I już nic nie będzie takie samo" trochę mnie przerażają... W przypadku "Przemyślnego bólu" na szczęście moje obawy nie potwierdziły się. O tej książce pdf na pewno nie można powiedzieć, że jest kiczowata, a wręcz przeciwnie - to bardzo ciekawie napisana powieść. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!