Czytaj więcej:
Przechytrzyć diabła okładka

Średnia Ocena:Przechytrzyć diabła

Napoleon Hill, bestsellerowy twórca poradników wszech czasów, którego nauki wywarły olbrzymi wpływ na całe pokolenia ludzi poszukujących sukcesu spisał tę wnikliwą i prowokacyjną książkę już w 1938 roku. Pozycja ta jednak nie doczekała się wtedy publikacji, bo rodzina i doradcy autora uznali ją za zbyt kontrowersyjną. Dopiero nad siedemdziesiąt lat potem została zręcznie opracowana przez Sharon Lechter z Fundacji Napoleona Hilla i teraz ujrzała światło dzienne.     Niniejsza książka ebook ma charakter wywiadu z Diabłem. On sam zostaje przechytrzony przez legendarnego guru sukcesu i zrzeka się własnych tajemnic dotyczących tajnych metod kontroli, które mogą Cię zniszczyć. Napoleon Hill zdradza gdzie mieszka Diabeł, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę ponad ludzkim umysłem. Co więcej, ujawnia siedem praw dobra, które pozwolą Ci go zrobić w balona we swóim życiu i osiągnąć prawdziwy sukces. Celem Hilla, jak sam mówił, było pomóc „otworzyć bramy więzienia, w którym mężczyźni i dziewczyny zamknęli się na swoje życzenie”. Ten tutorial właśnie to robi. A bo został napisany w czasach, kiedy świat unosił się po poważnym krachu finansowym i stał w obliczu globalnego konfliktu, jest zaskakująco aktualny w obecnej rzeczywistości. Wyjątkowo fascynująca, prowokująca i inspirująca publikacja podpowie Ci, jak stworzyć swoją drogę do sukcesu, harmonii i spełnienia.Piekielnie wciągająca lektura!

Szczegóły
Tytuł Przechytrzyć diabła
Autor: Hill Napoleon
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przechytrzyć diabła pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przechytrzyć diabła Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przechytrzyć diabła PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • samoha

  Bardzo dobre treści. Podoba mi się dialog z diabłem i porównanie o ,,dryfowaniu,,. Przeczytałam w jeden wieczór i poranek. Wciąga!!! I można później wprowadzić do życia pozytywne zmiany :-)

 • Mariusz Szołyga

  Książkę czyta się bardzo płynnie. Jest dużo powtórzeń tych samych myśli w różnorakich kontekstach, lecz to dobrze, ponieważ to powoduje, że treść i przesłanie książki mocno utrwala się w pamięci i emocjach czytającego. Książka ebook daje wiele do myślenia o tym jak powinniśmy świadomie kierować naszym życiem. Zalecam

 • Krystyna Urbaniak

  Nie jestem zachwycona stylem pisania ani treścią ,którą twórca miał przekazać.Nie polecam. KrystynaU

 • jan kowalski

  Dużo tłumaczy dlaczego dzisiejszy świat wygląda jak wygląda . Ludzie myślą , mówią i robią nie to czego chcą lecz to czego od nich się oczekuje . Dlaczego większość ludzi prowadzi sfrustrowane życie? Ponieważ nie mają celu ... Tak jak statek musi mieć wyznaczony cel by dopłynąć do celu tak jak i czlowiemusi wiedzieć czego w życiu chce.

 • Przy kawie z ksiazka

  Książka ebook ma na celu ukazanie przeszkód diabła, które ten stawia nam przed dążeniem do samorealizacji po to, by wpaść w sidła piekła. Napisana została w 1938 roku. Przeleżała wszystkie te lata zamknięta w rodzinnym sejfie aż do dzisiejszych czasów, by mogła zostać wydana. Jest ona kontrowersyjna i nazbyt odważna. Przyznam się szczerze, że dawno takiej książki nie czytałem.Jest to ukazanie prawdy, gdzie diabeł usiłuje przeszkodzić nam w spełnieniu marzeń, dążeń do aspiracji i osiągnięcia wszelkiego sukcesu. Napoleon Hill przeprowadza z diabłem wywiad, zadając mu takie pytania, na które ten odpowiadając wyjawia własne działanie. W ten sposób ukazuje nam, jak mamy dążyć do celu, by nie popełnić błędów innych. Poprzez nakłanianie diabła do odpowiedzi Napoleon udziela odpowiedzi na najbardziej nurtujące człowieka pytania, pokazuje, jak kluczowe jest racjonalne i trzeźwe myślenie a także to, jakie skutki może nieść za sobą bezcelowe życie.Książka została napisana w latach 30. XX wieku, a mimo to poglądy autora pokrywają się z poglądami większości ludzi dziś żyjących. Sugeruje on, że kościół nie funkcjonuje dziś tak jak powinien, i że to właśnie ten kościół rzuca ludzi w objęcia diabła. Obarcza winą też system edukacji, w którym jest za wiele nieprzydatnej teorii a za mało praktyki, co powoduje, że po zakończeniu edukacji ludzie wchodzą w dorosłość zagubieni.Odpowiedzi udzielane przez diabła zostały wzbogacone komentarzami Sharon Lechter, które początkowo wydawały mi się niepotrzebne, jakby nie potrzebnie się wtrącała z komentarzem w wywiad. Jak się okazało, jej komentarze wyjaśniały bardzo wiele, zwracały uwagę na czas, w którym powstał tekst, odwołują się do jej odczuć a także porównują treść z czasami współczesnymi.Książka ta jest doskonała dla tych, którzy są zainteresowani samorozwojem, prawidłowym rozumowaniem w kontekście podejmowania właściwych decyzji. Lektura jest przyjemna i myślę, że wielu pomoże przemienić własne życie na lepsze.

 • Barbara Krukowska

  Poleciła mi tą książkę koleżanka, zachęcona przez inną koleżankę, oczywiście ta moja koleżanka jeszcze jej wówczas nie czytała, lecz tak cudownie i tajemniczo o niej mówiła, że dynamicznie ją kupiłam. Duże rozczarowanie przeżyłam, gdyż obecnie na rynku jest wiele ebooków na ten temat i o dużo bardziej ciekawie napisanych, mnie ta książka ebook nudzi, dłuży się, może dlatego że już byłam po lekturze "Potęgę Podświadomości" ,która zawiera tą samą treść w ciekawszej formie.

 • gl_agi

  absolutne must dla wszystkich którzy chcą więcej od życia i chcą się wyrwać z bylejakowatości na rzecz szczęścia :) Przestrzegam jednak, że słowa Napoleona mogą wywrócić nasze życie i względny porządek do góry nogami.

 • cashflowclubfrance

  Umieściłbym ja na drugiej pozycji pod wobec wartości jak i spraw które porusza . Mądra lektura - Napoleona dialog zdecydowanie zalecam do przeczytania . Mocna książka ebook wywracająca do góry nogami dużo fragmentów codzienności , burzaca dużo stereotypów . Gorąco zalecam

 • Monika Kopeć

  Ciekawe, ponadczasowe podejście do życia. książka ebook na pewno zacieki tych którzy chcą panować ponad swoim życiem w pozytywnym aspekcie tego słowa. Polecam.

 • Amandata

  Idealna książka ebook która zaintrygowała mnie samym tytułem i w dalszej kolejności - własną zawartością. Niezwykła, ze względu formę i treść. Choć sięgając po nią, nie wiedziałam do końca jak mam się do niej odnieść, jak ją potraktować? Okazała się jednak fascynującym i ponadczasowym kompendium wiedzy na temat ludzkiej psychiki, zachowań i tego jak postrzegamy obraz świata. Polecam.

 • Baśka

  Książka ebook jest wywiadem prowadzonym między Hillem, a samym diabłem (Waszą Wysokość). Twórca psychicznie z nim „walczy” podczas prowadzonej dyskusji. Dzięki niej dowiadujemy się o tajemnicach skrywanych przez samego diabła i o odkrytych prawach niezła Hilla, które ostatecznie pozwalają mu go przechytrzyć. Książka ebook wyjątkowo inspirująca i dająca do myślenia. Otwierająca umysł i ukazująca jak należy kontrolować własne zachowania, by uwolnić się spod wpływu diabła i dążyć do upragnionego celu. Zastosowanie praw Hilla pozwala w pełni osiągnąć sukces i wszelki dobrobyt.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!