Czytaj więcej:
Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw okładka

Średnia Ocena:Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw

Rewolucyjne urządzenia - nowatorskie oprogramowanie!- Jak przygotować środowisko pracy?- Jak zaprojektować atrakcyjny interfejs użytkownika?- Jak wykorzystać potencjał ekranów dotykowych i gestów?iPhone, iPad, iPod Touch - kto nie zna tych urządzeń? Zmieniły one sposób, w jaki korzystamy z telefonii komórkowej, internetu, a także to, jak słuchamy muzyki. Perfekcyjny interfejs użytkownika a także nowoczesny, choć elegancki design sprawiły, że urządzenia te podbiły serca ludzi w każdym wieku. Używają ich nastolatkowie a także stateczni biznesmeni. Dzięki tej popularności ich użytkownicy są łakomym kąskiem dla producentów oprogramowania. Udostępniając atrakcyjną aplikację, błyskawicznie możesz zyskać dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów. Na aplikacjach na te urządzenia naprawdę można zarobić konkretne pieniądze!Dzięki tej książce pdf błyskawicznie opanujesz niuanse tworzenia oprogramowania dla systemu iOS. Na początek poznasz jego charakterystyczne cechy a także skonfigurujesz własne środowisko pracy. Jesteś gotowy do nauki? Zaczynamy. Obsługa interakcji, projektowanie interfejsu użytkownika, obsługa wirtualnej klawiatury to tylko niektóre z elementów, które opanujesz na wstępie. Później z każdym epizodem jest coraz ciekawiej! Nauczysz się zarządzać pamięcią, przechowywać dane użytkownika a także tworzyć zaawansowane obiekty graficzne za pomocą bibliotek Quartz i OpenGL. Ponadto dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać potencjał ekranów dotykowych, usług geolokalizacyjnych a także czujników położenia i przyśpieszenia. Na sam koniec zobaczysz, jak tworzyć aplikacje obsługujące dużo języków, tak aby Twoje dzieło mogło zdobyć sława na rynku międzynarodowym. Książka ebook ta jest idealną i wymarzoną pozycją dla wszystkich osób tworzących rozwiązania dla platformy spod znaku ugryzionego jabłka. Sprawdzi się ona też wyśmienicie w rękach nowicjusza, dla którego będzie stanowiła przewodnik programisty po systemie iOS.- Cechy charakterystyczne platformy iOS- Obsługa interakcji- Akcje- Uruchamianie aplikacji- Projektowanie i tworzenie interfejsu użytkownika- Automatyczna rotacja i przemiana rozmiaru interfejsu- Korzystanie z wielu widoków- Wykorzystanie paska zakładek- Obsługiwane czcionki- Zastosowanie TableView- Nawigacja w tabelach- Ustawienia aplikacji i użytkownika- Przechowywanie danych- Technologia Grand Central Dispatch- Cykl życia aplikacji- Quartz i OpenGL - rysowanie na ekranie- Obsługa ekranów dotykowych i gestów- Usługi geolokalizacyjne- Wykorzystanie informacji z żyroskopu i akcelerometru- Korzystanie z aparatu- Tworzenie aplikacji wielojęzycznychKompendium wiedzy na temat tworzenia oprogramowania dla iOS-a!

Szczegóły
Tytuł Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw
Autor: Mark David, Nutting Jack, LaMarche Jeff
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!