Czytaj więcej:
Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy okładka

Średnia Ocena:Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy

Aneta Łastik - pieśniarka, pedagog, dziewczyna niezwykła, z zacięciem społecznikowskim w najlepszym tego słowa znaczeniu. Opracowała swoją metodę pracy z ludźmi, którzy mają problemy z swóim głosem. Wie, jak rozszyfrować ukryte emocje, które głos blokują. Wie też, ponieważ do tego doszła przez doświadczenie, że kto ma z głosem problemy, ma również je z samym sobą, z swoją tożsamością, że droga do odkrycia tajemnic zablokowania głosu prowadzi przez ćwiczenia relaksujące, wymowy oddechowe, na wyobraźnie. Pomyślmy co oznacza określenie, że ktoś śpiewał z duszą, z sercem albo bez serca. Gdy odpowiemy na te pytania, stanie się jasne, że jednym z podstawowych celów pracy z głosem jest uwalnianie i wyrażanie uczuć. "Nie spodziewałam się, że na temat głosu można napisać tak fascynującą i ciekawa książkę. Wiedziałam, że Aneta potrafi pracować ponad głosem - w ciągu paru lekcji wyćwiczyła u mnie wysokie C - natomiast nie zdawałam sobie sprawy, że posiada tak rozległą wiedzę na ten temat. Przeczytałam książkę Anety bardzo szybko, ponieważ ciągle byłam ciekawa, co dalej. Będę nierzadko wracać do tej lektury, ponieważ dla mnie - osoby, której głos jest narzędziem pracy, jest tu dużo praktycznych porad. Dziękuję Ci, Moja Przyjaciółko, za tę książkę."Bożena Dykiel

Szczegóły
Tytuł Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy
Autor: Łastik Aneta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Krzysztof Biela

    Idealna pozycja, pokazująca jaką rolę w naszym życiu odgrywa nasz głos. Autorka dokonuje bardzo trafnych opisów, porównań. Zalecam wszystkim!

  • Emilia Rynk

    Książka ebook bardzo ciekawa, nie tylko dla osób, u których głos jest narzędziem pracy. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Napisana przystępnym językiem, całkiem jasna nawet wtedy, gdy mówi o rzeczach bardziej skomplikowanych. Gratuluję autorce wiedzy, a przede wszystkim umiejętności jej przekazania.

  • mlodapolka

    Bardzo interesująca i rozwijająca książka, idealnie napisana, bardzo przydatna. Nie mogłam się oderwać od lektury. Autorka nie tylko sprawnie omawia ćwiczenia rozwijające emisje głosu, lecz też - a może przede wszystkim - zachęca by zajrzeć w głąb siebie, w własne wnętrze, powoli odkryć swoje zapomniane, głęboko ukryte bolączki i słabości, które odbijają się w naszym głosie jak w zwierciadle duszy. Skłania do przemyśleń, do szczerej rozmowy z samym sobą, do podjęcia pracy ze swoim "wewnętrznym dzieckiem". Pani Aneta w ciepły i zrozumiały sposób przedstawia psychologiczne schematy a także oferuje metody na rozwiązanie wewnętrznych konfliktów, mających swe źródło w naszym dzieciństwie. Zalecam każdemu, kto nie boi się zaglądać w głąb siebie, szukać lepszej jakości życia, nie tylko ludziom których głos stanowi narzędzie pracy... A autorce dziękuje za jej mądrość i życzliwość względem czytelnika.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!