Czytaj więcej:
Powtarzam Rozumiem Nazywam. Zestaw 1 okładka

Średnia Ocena:Powtarzam Rozumiem Nazywam. Zestaw 1

Program przeznaczony jest do wspierania rozwoju mowy dzieci z trudnościami w komunikacji językowej. Układ materiału naśladuje naturalną kolejność nabywania przez dzidziuś umiejętności językowych. Jego zaletą jest prostota budowy dźwiękowej, która ułatwi pracę z dzieciakami mającymi trudności w opanowaniu tej umiejętności. Zestaw 1 zawiera malunki rzeczy i czynności. Celem ćwiczeń jest wykształcenie umiejętności złożenia dwóch sylab otwartych w słowo nazywające osobę, rzecz albo czynność, zbudowanie prostego zdania złożonego z dwóch słów o równie prostej konstrukcji, a następnie właściwe użycie w zdaniu formy biernika.

Szczegóły
Tytuł Powtarzam Rozumiem Nazywam. Zestaw 1
Autor: Bierońska Elżbieta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WiR
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Powtarzam Rozumiem Nazywam. Zestaw 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Powtarzam Rozumiem Nazywam. Zestaw 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Powtarzam Rozumiem Nazywam. Zestaw 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Pd Harmonogram zajęć Leo w CMK w dn. 7-11.02.2021.pdf - Rozmiar: 181 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Powtarzam Rozumiem Nazywam. Zestaw 1 PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Dzień Dobry, Przesyłam harmonogram zajęć dla Leo w CMK. Bardzo proszę o potwierdzenie jego otrzymania. Telefony do Pań: Karolina: 570 814 026 Paulina: 798 357 125 We czwartek 10.02. ustaliłam tylko dwie godziny zajęć, ponieważ w godz. 10.00-11.30 Pani Profesor Cieszyńska spotka się z Panią i Leo na diagnozie. Przypominam również o dostarczeniu oryginału Deklaracji uczestnictwa w zajęciach,w dniu przyjazdu na zajęcia. W związku z bardzo wysoką liczbą zachorowań, przypominam, że nasze Centrum pracuje w reżimie sanitarnym. Tak jak do tej pory, wyłączone są poczekalnie. Prosimy o odprowadzanie i odbieranie dzieci punktualnie, wyłącznie przez jednego rodzica lub opiekuna prawnego. Bezwzględnie o zakładanie maseczek. W sprawach organizacyjnych, proszę kontaktować się pod numerem telefonu 514 553 534 lub 518 404 155, lub e-mailowo: [email protected] (Recepcja pracuje wyłącznie zdalnie). Z poważaniem, Dominika Kowalik Centrum Metody Krakowskiej tel.514 553 534 www.centrummetodykrakowskiej.pl Informacja zawarta w tym mailu jest poufna i objęta tajemnicą zawodową. Mail skierowany jest wyłącznie do osoby wymienionej powyżej. Jeżeli osoba, która otrzymała mail, nie jest jego adresatem lub przedstawicielem adresata, to niniejszym zostaje ona powiadomiona, że zapoznanie się z treścią, rozpowszechnianie lub kopiowanie tego maila albo zawartych w nim informacji jest zakazane. Jeżeli mail otrzymany został przez niewłaściwą osobę, uprzejmie proszę o natychmiastowe powiadomienie o tym fakcie nadawcy i zniszczenie dokumentu. Jeśli niniejsza wiadomość stanowi lub zawiera jakikolwiek utwór w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, pozostaje on pod ochroną jej przepisów i nie może zostać w żaden sposób wykorzystany. Dziękuję. Strona 2

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!