Czytaj więcej:
Powiedz mi to szeptem okładka

Średnia Ocena:Powiedz mi to szeptem

Samotna matka, Maisey Addington, nigdy nie spełniała oczekiwań własnej matki. Nie wyszła za mąż, była odrobinę zagubiona w życiu i marnowała własne wysokie IQ na pracę bez perspektyw. Jedyną rzeczą, która wychodzi Maisey, jest jej relacja z dwunastoletnią córką, Elle… póki rozmowa telefoniczna nie niszczy równowagi ich życia. Matka Maisey jest w śpiączce, a starzejący się ojciec musi zmierzyć się z oskarżeniami o znęcanie się i zaniedbanie. Wracając do rodzinnego domu, Maisey musi podjąć rozdzierającą serce decyzję dotyczącą wyboru podtrzymania życia własnej matki albo jej śmierci. Zdezorientowany ojciec zniszczył dokumenty rodzinne, a wśród nich znajdowała się ostatnia wola matki. Szukając odpowiedzi, Maisey odkrywa jedną tajemnicę za drugą, aż trafia na druzgocącą prawdę. Obsesja Maisey dotycząca rozwiązania rodzinnej tajemnicy zmusza ją do zbadania własnych najmroczniejszych wspomnień a także jest bodźcem do rozpoczęcia potyczki z ojcem Elle o opiekę ponad nią. Czy miłość Maisey do córki będzie na tyle silna, żeby przerwać krąg przemocy i stworzyć dla nich świeży początek?"Książka jest bogata w emocje. "Powiedz mi to szeptem" to oszałamiająca opowiadanie o mrocznych tajemnicach, zapomnianych wspomnieniach i odporności ludzkiego ducha. Opowieść dynamicznie wciąga czytelnika, zapraszając na przejażdżkę kolejką górską przez żałobę, tajemnicę a także tajne wpisy z dziennika. Sercem opowieści jest dwunastolatka, która ma więcej rozsądku niż większość dorosłych, i jej matka, Maisey, która odkryje nie tylko własną odwagę, lecz także siłę w podejmowaniu decyzji. Klub książki musi ją przeczytać!" Barbara Claypole White, autorka bestselleru "The Perfect Son" "Poruszająca i emocjonalnie napięta. "Powiedz mi to szeptem" to przejmująca historia o rodzinie złamanej przez kłamstwa… i o nadzwyczajnej ofierze matczynej miłości. Kerry Anne King po raz następny okazuje się ekspertem od dramatu rodzinnego. Triumf książki." Emily Carpenter, autorka ebooków "The Weight of Lies" a także "Burying the Honeysuckle Girls" "Kerry Anne King pisze z olbrzymim zrozumieniem i współczuciem dla ludzkiej natury, a jej najwieższa powieść, "Powiedz mi to szeptem", nie jest wyjątkiem. Sekrety, przez lata skrywane w trosce o dobro rodziny, wychodzą na światło dzienne. Wybory dokonane w przerażających okolicznościach są najbardziej porywającym i druzgoczącym serce wątkiem. Jeden z takich wyborów prześladował matkę Maisey przez całe życie i pozostawił po sobie nieufność a także niemal nierozwiązywalną tajemnicę. Maisey potrzebowała bezgranicznej wiary i odwagi, żeby podążać za wyznaczonymi wskazówkami, które nie zawsze były proste. Mimo to ta tak bardzo realna i wzruszająca historia prezentuje nam, że warto walczyć do samego końca. Pokochałam tę książkę." Barbara Taylor Sissel, autorka bestsellerów "Crooked Little Lies" i "Faultlines"

Szczegóły
Tytuł Powiedz mi to szeptem
Autor: King Kerry Anne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2019

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Powiedz mi to szeptem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Powiedz mi to szeptem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Powiedz mi to szeptem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!