Czytaj więcej:
Poniedziałki zakochują się jesienią okładka

Średnia Ocena:Poniedziałki zakochują się jesienią

Aniela, przez niektórych nazywana El, to 23-letnia asystentka w korporacji, wiodąca monotonne życie. Towarzystwa Anieli dotrzymuje jedynie równie kochany, co problematyczny amstaff i jedyny przyjaciel, zarazem będący jej sąsiadem – Henry, emerytowany nauczyciel. Jest jeszcze muzyka, która dosłownie i w przenośni nadaje rytmu życiu El. Monotonia życia Anieli zostaje zburzona wraz z momentem, gdy jej pies ucieka, a Henry trafia do szpitala. W szpitalnych murach poznaje tajemniczego Oliwiera, który wnosi do życia El powiew świeżości i zmianę w sposobie patrzenia na życie, jak i marzenia. W końcu gdy znajomość zaczyna się od wejścia razem na dach opuszczonej kamienicy, można być pewnym, że nie będzie to prosta do zapomnienia relacja.

Szczegóły
Tytuł Poniedziałki zakochują się jesienią
Autor: Zielińska Marta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Poniedziałki zakochują się jesienią pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Poniedziałki zakochują się jesienią Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Poniedziałki zakochują się jesienią PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anna Radkowska

    Pełna ciepła i interesująca historia wrażliwej Anieli, która nie do końca potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie i jej wyjątkowej przyjaźni. Opowieść napisana piękną polszczyzną.

  • Niegrzeczne_literki

    Czym jest prawdziwa miłość? Czy jest to pożądanie, którego nie jesteśmy w stanie utrzymać w ryzach? A może jest to uzależniająca przyjaźń, dzięki której możemy odnaleźć samego siebie? Zmartwiona ucieczką ukochanego psa, udaje się do najlepszego przyjaciela – Henrego. Niestety, tam też czekają na nią złe wieści: starszy facet wylądował w szpitalu. To właśnie tam poznaje tajemniczego Oliwiera, który wprowadza do jej życia powiew świeżości. Zmienia perspektywę i ukazuje El to, czego sama nie była w stanie dostrzec. Jednak czy relacja zbudowana na tajemnicach, ma prawo przetrwać? Zdaje sobie sprawę z tego, że moja recenzja będzie stronnicza. Po pierwsze – to mój patronat. Po drugie – ta książka ebook jest jedną z najbardziej poruszających lektur, jakie czytałam. Kiedy czytałam ich historię, nie wiedziałam, że tak bardzo zmieni moje życie. To dzięki tej książce pdf wyjrzałam poza ramy doczesnych wartości, przenosząc swoją granicę horyzontalną. Postacie zostały wykreowane w taki sposób, że czytelnik jest przekonany, iż cała fabuła miała miejsce w życiu realnym. Autorka posiada niesamowitą zdolność przenikania do serc czytelników, a następnie rozrywania go na drobne kawałki. Nie jest to następna opowieść, która zostanie przeczytana i rzucona w kąt do zapomnienia. Droga autorko, Dziękuję Ci za możliwość objęcia patronatem historii Anieli i Oliwiera. I choć moje serducho stale krwawi, to wiedz, że już na zawsze pozostanę wierna Twoim książkom. Jestem niesamowicie dumna z tego, że stworzyłaś tak piękną historię i postanowiłaś podzielić się z nią ze światem. Dziękuję też wydawnictwo Dlaczemu za zaufanie i współpracę, z której inni śmiało mogą brać przykład. A Wy, drodzy czytelnicy, nie wahajcie się ani chwili, przed sięgnięciem po tę książkę. Uwierzcie, że nie będziecie zawiedzeni.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!