Czytaj więcej:
Polowanie okładka

Średnia Ocena:Polowanie

Koszaliński policjant-muzyk na tropie seryjnego mordercy.Precyzyjne działania seryjnego zabójcy sieją popłoch w paru nadmorskich miejscowościach i wprowadzają niemałe zamieszanie w życiu osobistym inspektora koszalińskiej policji Wiktora Sawickiego. Kim są ofiary i co je łączy? Okazuje się, że brutalny zabójca konsekwentnie realizuje własny śmiertelny plan, rzucając wyzwanie policjantowi.Sawicki jest bardzo skuteczny, mimo że jego śledcze sposoby opierają się głównie na intuicji i przeczuciach. Nie ufa dowodom, próbuje wczuć się w psychikę zbrodniarza. Po pracy szuka wytchnienia na scenie klubu Piwnica 303, gdzie koncertuje wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami.Śmierć zbiera kolejne żniwo, a inspektor musi się zmierzyć nie tylko z seryjnym mordercą, lecz i samym sobą. A wszystko to w scenerii trzech miesięcy upalnego lata, pełnego gitarowego rocka, seksu, mocnego alkoholu i amerykańskich papierosów.

Szczegóły
Tytuł Polowanie
Autor: Paprocki Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Polowanie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Polowanie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Polowanie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Naprawde niezły polski kryminal. Jak ktos zna Koszalin i okolice bez trudu odnajdzie miejsca akcji Zalecam

 • Milena Nowak

  Polowanie Jacka Paprockiego czas zacząć. Tak więc mamy akcję, emocje, napięcie i to jakie. Książka ebook napisana jest w sposób brawurowy, to po prostu dobry, polski kryminał, którego akcja rozgrywa się w nadmorskiej scenerii. Info zawarte w opisie były dla mnie na tyle zachęcające, że zdecydowałam się sięgnąć po Polowanie. Spodobała mi się i jednocześnie wciągnęła zagadka kryminalna, na własny sposób dość nietuzinkowa, twórca miał niezły plan. Do tej pory spotykałam się z różnorakim poziomem jeżeli chodzi o polskie kryminały, lecz ten od Jacka Paprockiego jest dla mnie szczególnie wart zainteresowania,

 • werka777

  Pomieszczenia policyjnej komendy, domy przesłuchiwanych osób, miejsca dokonywanych morderstw, puby i tętniące muzyką kluby. Ciężko mówić tutaj o nieustannym miejscu akcji, bo przemieszczający się bohaterowie, dla których liczy się odkrycie jak największej ilości fragmentów w jak najkrótszym czasie, co rusz udają się w teren szukać kolejnych dowodów i fragmentów tworzących jeden, spójny obraz. Nie inaczej jest w przypadku przedstawianych zbrodni, bo jest ich tak wiele, że szczegóły dotyczące każdej z nich zaczynają się odrobinę plątać. Podsumowując tę kwestię, na brak wrażeń narzekać nie można. Jest żywe śledztwo, pojawiają się nowe bodźce, a sprawa nie zastyga wyłącznie na martwym rozpatrywaniu jednego wydarzenia. To zdecydowanie oceniam więc na plus. Co zatem z minusem? Ano fakt, że po cichu domyślałam się kto za tym wszystkim stoi i okazało się, że mój czytelniczy, doświadczony nos nie wyprowadził mnie w pole. Trochę szkoda, ponieważ lubię finalne zaskoczenia. Nieźle się bawiłam i nie miałam stuprocentowej pewności, czy żeby na pewno podążam dobrym torem, a jednak zabrakło mi tego końcowego oszałamiającego tąpnięcia. Za to z pewnością muszę odjąć przy ogólnej ocenie treści.Jacek Paprocki całkiem dobrze wczuł się w klimat panujący w policyjnych szeregach. Pamiętał także o tym, że każdy człowiek ma własne życie prywatne, toteż postanowił w codzienności głównego bohatera zamieszać muzyką, seksem i ognistą wodą. Twórca zadbał także o to, by między przekaz trzecioosobowego narratora wpleść myśli wyjęte rodem z umysłu samego mordercy. A te niby nic nie wnoszą, a jednak dają poczucie wykradania intymności kogoś, przed kim powinno się drżeć. Co do stylu, było ciekawie, porywająco i poprawnie. Było również sztucznie, ponieważ pojawiały się fragmenty, które przypominały obrazy nie do końca prawidłowo wyreżyserowanego filmu. Dało się jednak je przełknąć i następny raz uwierzyć w istnienie powieściowych bohaterów. Książka ebook dała mi popalić własną zmienną jakością i daje się we znaki teraz, przy niejednoznacznej ocenie. Cóż zatem napisać w podsumowaniu?Sądzę, że „Polowanie” to początek dobrej drogi, ponieważ Jacek Paprocki ma potencjał na dobrego kreatora kryminalnej akcji. Książka ebook dostarczyła mi wrażeń, momentami wciągała i angażowała, chociaż zabrakło mi tutaj tego czegoś, co sprawiłoby, bym całkowicie przepadła. Akcja funkcjonuje się jakby nieco obok, a ja od czasu do czasu przyglądałam się jej chcąc sprawdzić własne przeczucie… które się sprawdziło. No cóż. Trzymam kciuki i liczę na to, że będę miała okazję przyjrzeć się rozwojowi talentu tego autora. Teraz nie było źle, lecz obyło się bez euforii. Chcecie przekonać czy dacie radę rozwikłać tę zagadkę? Spróbujcie, może akurat Wy dacie się zaskoczyć.

 • Wiktoria Lalik

  Aż boję się pisać, aby przypadkiem nic nie zdradzić. Uwielbiam charakterystyczne poczucie humoru, odniesienia do muzyki i styl pisania Jacka Paprockiego. Zaczynałam od jego opowiadań, teraz po przeczytaniu "Polowania" nie mogę się doczekać następnej książki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!