Czytaj więcej:
Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń okładka

Średnia Ocena:Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń

Twój umysł jest częścią nieśmiertelnej duszy, która przechowuje w sobie mądrość i wiedzę ze wszystkich wcieleń. Kiedy przychodzimy na świat, niewidzialna zasłona przesłania nam wspomnienia z poprzednich żyć, lecz mimo to niektórzy z nas nierzadko mają niejasne przeczucie, że gdzieś kiedyś już istnieli, doświadczali innych emocji, spotykali innych ludzi. Jeżeli pragniesz zajrzeć za tę zasłonę i poznać własne minione inkarnacje, zaufaj doświadczonemu terapeucie i wybierz się w wyjątkową podróż astralną.Douglas De Long w przystępny sposób wprowadza w tematykę reinkarnacji i oferuje różnorodne łatwe sposoby badania i czerpania wiedzy z poprzednich żyć. Dzięki nim nauczysz się swobodnie i gładko migrować między kolejnymi wcieleniami własnej duszy. Inspirujące historie pacjentów, z którymi twórca przeprowadzał sesje regresywne, przybliżą ci sens cyklu życia, śmierci i odrodzenia, podczas którego ludzka dusza doznaje coraz głębszego oświecenia. Znajdujesz się na Ziemi właśnie w tym miejscu i w tym konkretnym momencie nie bez powodu. Być może musisz spłacić jakiś dług karmiczny z poprzednich wcieleń, a może nauczyć się czegoś po to, by twoja dusza mogła się dalej rozwijać. Podążając za wskazówkami, możesz dotrzeć do źródeł własnych talentów, cech osobowości, a nawet bólu i gniewu, pochodzących z poprzednich wcieleń. Być może dręczą cię jakieś nieuzasadnione lęki lub odczuwasz ból, którego nic nie jest w stanie uśmierzyć – każda z tych rzeczy może być nieprzepracowanym strachem albo urazem z poprzedniego życia.Za pomocą zaproponowanych w tej książce pdf technik, wydobędziesz na powierzchnię świadomego umysłu historię własnej duszy. Poznaj ją, zaakceptuj i wykorzystaj do uzdrowienia emocji, ciała i rozbudzenia ogromnego potencjału parapsychicznego i duchowego, jaki w sobie masz. Wybierz się w podróż po własnych poprzednich życiach i przekonaj się o nieśmiertelności ludzkiej duszy.

Szczegóły
Tytuł Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń
Autor: De Long Douglas
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Illuminatio
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena Senderowicz

    „Podróże duszy” to książka ebook dobra, zwłaszcza dla osób początkujących. Cała wiedza przytoczona przez autora była mi znana, więc nie musiałam pozostać w skupieniu podczas lektury, lecz dwie czy trzy techniki były mi nieznane. Osoby, które już siedzą dłużej w temacie reinkarnacji mogą się poczuć zawiedzione tą lekturą, lecz Ci, którzy mają ochotę spróbować czegoś nowego, albo zaczynają powoli przekonywać się do takiego podejścia, powinny znaleźć tutaj to, czego szukają. Łatwy język, konkretna wiedza, choć w odsłony minimalistycznej – klasycznej dla „świeżaków” i dodatkowe elementy, które są tutaj niezbędne, żeby całość wypadła dobrze.

  • Fizka

    Podróże duszy to książka ebook z pogranicza filozofii i astrologii, z poradnikiem ma niewiele wspólnego. Chyba, że rzeczywiście ktoś weźmie ją głęboko do serca i spróbuje odbyć podróż po własnych poprzednich życiach. Dla mnie to przede wszystkim zaspokojenie ciekawości i rozbudzenie apetytu do dalszego poszukiwania ebooków o reinkarnacji, odradzaniu się w innym ciele.

  • Cudaczka

    "Podróże duszy" to książka, która nieustanna się dla mnie inspiracją do odkrywania własnego umysłu, odkrywania barier i przekraczania własnych możliwości. Mimo, że do tej pory nie wierzyłam w reinkarnację i odradzanie duszy w innym wcieleniu, jest to pierwsza pozycja, która całkowicie mnie do tego przekonała. Dlatego z czystym sumieniem ją zalecam każdemu bez wyjątku, nawet niedowiarkom.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!